Paieška:

Parduotuvė mamos ir jų vaikams! 10000kv/m dydžio tiekėjų sandėlis.

Skelbimas įkeltas: 2018-07-27

| Parduoda verslą |

Sveiki,
parduodama www.toyz.lt elektroninė parduotuvė. Vietoje 4000EUR, iki RUGPJŪČIO pradžios kaina tik 3000EUR! PARDUODAME LABAI SKUBIAI!

Elektroninė parduotuvė veiklos nevykdo ir niekada nevykdė. Esamę sukūrę ir administruojame ne vieną parduotuvę, todėl pirkėjui suteiksime vienerių metų garantiją, konsultuosime marketingo/remarketingo/reklamos klausimais, taip pat papasakosime apie SEO, Google Adwords, soc. tinklų, skelbimų puslapių reklamos galimybes, perteiksime visą know-how žinių bagažą. Kas liečia elektroninės parduotuvės sistemą - viskas paruošta nuo A iki Z: sutvarkyti filtrai, kategorijos, atributai, specifikacijos, atlikta vidinė SEO optimizacija visoms (~4000) prekėms, kategorijoms, gamintojams. Yra įdiegtos Omniva, LPExpress, VeniPak, FedEx (...) pristatymo sistemos. Taip pat už prekes apmokėti galima per visus Lietuviškus bankus, OPAY, PaySera, PayPal, Cardinity, Skrill (...) apmokėjimo sistemas. Lengvam prekių administravimui yra įdiegtas masinio atnaujinimo modulis, gavus apmokėjimą automatiškai PDF formatu sugeneruojama ir išsiunčiama sąskaita-faktūrą, yra galimybė stebėti prekės būseną. Yra sukurta unikali tiekėjo prekių importavimo sistema - prekės yra pridedamos, pašalinamos ir atnaujinamos automatiškai. Turime daug patirties dropshippinant kiniečių prekes, todėl įdiegėme ir AliExpress prekių importavimo sistemą. Elektroninę parduotuvę galėsime pritaikyti kiekvienam klientui individualiai.

Tiekėjas yra didžiausia Lietuvoje veikianti žaislais prekiaujanti įmonė. Prekybos modelis šiek tiek skiriasi nuo dropshipping'o - prekes visų pirma reikia atsisiųsti į savo sandėlį ir tik tada jos yra persiunčiamos galutiniam gavėjui. Prekės grąžinimo atveju (jeigu prekė buvo/yra pažeista ne dėl kliento klaidos) tiekėjas yra nurodomas kaip prekės gavėjas, o už grąžintą prekę tiekėjas Jums grąžina už ją sumokėtus pinigus. Pagrindinis niuansas VERSLO PRADŽIOJE yra minimalus užsakymas (tiekėjų sandėlis yra 10000kv, todėl kartais vien surasti prekę kainuoja daugiau, nei iš jos bus uždirbta) - 100EUR. Viena iš alternatyvų yra LAIKINAI nurodyti didesnį prekių pristatymo terminą (5-7 d.d.) ir "surinkus" visus per savaitę gautus užsakymus prekes užsakyti iš tiekėjo. Atkeliavus prekėms jas reikėtų perpakuoti ir išsiųsti galutiniam gavėjui iš savo sandėlio (rekomenduojame DPD arba VeniPak paslaugas - pasirašius sutartį pristatymas kainuoja dvigubai daugiau, o prekės yra paimamos iš namų!).

Prisijungimus prie administravimo valdymo panelės duosime tik rimtai susidomėjusiems, o prisijungti prie vartotojo valdymo panelės galite čia https://toyz.lt/prisijungti įvesdami į el. pašto adresą "info@toyz.lt", slaptažodį "toyz".

Daugiau informacijos tel. +3706 5795 844, el. pašto adresas info@itvg.lt

Kaina: 3000 EUR

Miestas: Vilnius
Vardas, pavardė: Mantas Vanagas
Telefono numeris: +37062222625
El. paštas: info@itvg.lt
Nuotraukos:

Parduotuvė mamos ir jų vaikams! 10000kv/m dydžio tiekėjų sandėlis.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 Tipro Group UAB