tylisaule | Žinutės

Banko marža-kažkokia nesamonė 47 Bankų indėliai ir paskolos 2008-11-26 16:48:49

to tylisaule
Aciu, labai patrauklu!
Tik idomu ar tokia marza lieka fiksuota visa paskolos laika. Ar nebus netiketumu po metu, kitu?
kiek zinau, kai pasirasai kredito sutarti, ten buna nurodyta taikoma marza pirmus metus - 0 proc., o antrus ir visa paskolos laikotarpi 0,6-0,9 proc. marza negali buti keiciama banko inciatyva, nebent keisi paskolos salygas, tarkim valiuta ar termina, tada bus keiciama ir marza. bet manau gaves tokias geras marzas, net noro nebus keisti kredito salygas velesniu laikotarpiu.

Banko marža-kažkokia nesamonė 47 Bankų indėliai ir paskolos 2008-11-26 11:41:26

Gal kas zino atsiliepimus apie AMcredit. Siulo daug mazesnes marzas negu kituose bankuose?
AmCredit siulo pirmais metais 0 proc. marza + 12 men. EURIBOR, o nuo antru metu 0,6-0,9 proc. marza. Sios salygos taikomos ne visiems. pirma,klientas ir jo sutuoktines turi tureti aukstaji issilavinima, dirbti pastovioje darbovieteje min.12 men, atlyginimas gaunamas pastovus, ir mazdaug vienodas 12 men., perkamas butas turetu buti naujas arba jau nuo 2000 m., ir duoda 90 proc.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-11-20 10:56:24

Kodėl tik PRinis?

1) Idėja ne nauja. Vakaruose paskeitęs bet kokį vadovėlį ar laikraštuką su renkomendacijomis, "kaip parduoti NT krizės metu", gali rasti tokį patarimą "tapk banku". Kažkada pats šioje diskusijoje apie tai rašiau...
2) Toks pardavimo variantas galimas ne tik su vystytoju. Bet koks labiau išprusęs NT pardavėjas galėtų dabar tai siūlyti. Pvz. turime sitauciją: veikėjas X nusipirko namą ir nori parduoti butą. Buto niekas neperka dėl bankų politikos. Bet veikėjas X neturi paskolų, arba įsigytam NT paskola jau gauta. Tada jis pasirašo sutartį su pirkėju Y, sutaria dėl įmokų dydžio grafiko, draudimo ir t.t. Ir atsikrato tuo NT. Pagrindinė problema čia yra ta, kad Lietuvoje niekas neturi tokios patirties. Bet tai reiškia, kad yra laisva niša toms pačioms agentūroms ar notarams tvarkyti tokius reikalus.
3) Tiek pirkėjas, tiek pardavėjas tokio sandorio atveju turi praktiškai visišką laisvę susitarti dėl kiekvieno aspekto, detalės, sandorio punkto, papildomos sąlygos. Lankstumas čia yra nesulyginamas su tuo, ką gali pasiūlyti bankai. Aišku, ir rizika didesnė...
o perkant issimoketinai busta, nuosavybe priklauso statytojui?

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-11-20 10:04:36

idomus tas dalykas - buto prikimas issimoketinai. Idomu, kaip bankai i tai reguos?

Lito devalvacija 310 Bankų indėliai ir paskolos 2008-11-14 10:25:09

gal yra protingu zmoniu, kurie man galetu pasakyti koks santykis tarp valiutu valdybos modelio ir ECB?

Lito devalvacija 310 Bankų indėliai ir paskolos 2008-11-13 16:22:19

mano nuomone nekrepti demesio i kazkokiu jav analitiku-spekuliantu prognozes del valiutos devalvavimo.
Pirma mes esam isivede valiutu valdybos modeli, kuri panaikinti reiketu pakeisti lito patikimumo istatyma, o tai jau ilgas procesas. Tik panaikinus valdybos modeli, butu galima kalbeti apie lito devalvavima.

beje, kazkur skaiciau, kad "Ekonomiškai nepagrįsti yra ir teiginiai, kad lito devalvavimas neišvengiamas dėl einamosios sąskaitos deficito arba kad šis sprendimas sudarytų palankesnes sąlygas eksportui bei taip padidintų Lietuvos konkurencingumą. Užsitęsęs ir didelis einamosios sąskaitos deficitas tik esant plaukiojančiam valiutos kursui gali signalizuoti apie nacionalinės valiutos nuvertėjimo tendenciją. Tačiau valiutų valdybos atveju, ši taisyklė visiškai negalioja, nes valiutos stabilumą lemia ne užsienio valiutos įplaukos, bet šimtaprocentiniai rezervai, nepriklausomai nuo to, kokios užsienio valiutos migracijos tendencijos įsivyrautų. Eksportuotojai dėl devalvuoto lito turėtų tik momentinę ir iliuzinę naudą, o žalą dėl įsuktos infliacijos – ilgalaikę ir realią. Dėl aukščiau išvardintų priežasčių Lietuvos konkurencingumui, devalvavus litą, būtų negrįžtamai pakenkta, nes konkurencingumo pamatai visų pirma yra tvirta valiuta.

Lito devalvavimas trumpalaikėje perspektyvoje būtų naudingas tik prasiskolinusiems spekuliantams, o taip pat struktūroms, siekiančioms sugriauti Lietuvos ekonomikos stabilumo pagrindus."

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-11-07 12:08:39

o del marzos nueik i SEB fiksuotas palukanas paprasyk. man dave 0.75%.

kai renkiesi fiksuotas palukanas, marza duodama minimali. Ir bankai siuo metu fiksuotas akcentuoja, ypac SEB, ale klientui naudingiau imti fiksuotas ir jos mazesnes negu kintamos palukanos. Bet pagalvokim, EURIBOR pasiekes savo aukstumas krenta zemyn, ir kris zemyn, kol pasibaiks krize ir atsigaus ekonomika. http://www.euribor-rates.eu/euribor-rate-6-months.asp pasiziurekim i istorija, statistika, pritaikykim ekonomikos teorijas, ciklus - 5 metu. tai uzsifiksaves siuo laikotarpiu, tu prarandi galimybe moketi mazesne menesio imoka uz paskola. Juk uzsifiksavus 5 m. palukanos kazkur 7,25 proc. paskaiciuokim?! kiek beskaiciuotum vistiek islosi pasirinkdamas kintamas. O marza galima visada perziureti, po keliu metu ji sumazes, ir galesi uz salygu keitimo mokesti, pasiderejes su banko vadybininku, pasikeisti i mazesne.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-11-06 14:28:05

Na visu pirma marža šiuo metu galima gauti nuo 0.8.
man idomu kuriam cia banke gali gauti 0,8 proc. marza, min geriausiu atveju 1,7 proc.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-11-06 13:53:41

2 metai. 900 * 24 = 21600LT. apie 10 procentu nuo dabartines 2 kambariu butelio karoliniskese.
bandysi mane ikalbeti imti paskola :)manau ir kaina dabartine nukris dvieju metu begyje apie 10 ir daugiau proc.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-11-06 13:29:53

http://www.delfi.lt/news/economy/realestate/article.php?id=19161147


Ir lietuvoje valstybe turetu spausti, kad atisgautu nekilnojamojo turto rinka ir pradedu vel butai brangti.
labai idomu ar daug yra is jusu kurie masto apie buto pirkima? ka siuo metu siulytumet daryti nuomuotis, pirkti, parduoti? kur gyvenat? nuomuojates? jei taip tai labai idomu kiek mokat uz nuoma ir kokia buto padetis, tame esme koks miestas, koks rajonas, keliu kambariu butas ir t.t?
dekui kas parasys.bus aiskiau kas toj lietuvelej dar liko ir kaip zmones gyvena.
as nuomojuosi 2 kambariu vilniuje,karoliniskese, moku 900 ltl plius komunalines, butas tavrkingas, ramus kaimynai, uz komunalines ne ziemos metu apie 80 ltl moku. niekuo nesiskundziu, taciau norisi savo kampo, taciau paziurejus ka dabar bankai siulo, tai laukiu geresniu laiku. manau ir NT kainos, ir banku politika kazkur po dvieju metu pasikeis i geraja puse. Bukim optimistais :)
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital