shvabra | Žinutės

Vilniaus spekuliantai 99 Pagalba Naujokams 2007-09-28 10:05:56

Sveiki, aš domiuosi fondais ir investuoju į juos, per Hansa Plius ir paspekuliuoju, o akcijos-aukštoji matematika man :), ar verta ir man prijungti?

Investiciniai fondai 361 Finasta 2007-09-28 09:19:40

Labai malonu, kad investicinio komiteto nariai suranda laiko atsakyti. Norėjau pakalausti: ar Jūsų kuriamo investicinio banko akcijų bus galima, tokiam paprastam mirtingajam kaip aš, nusipirkti?

Investiciniai fondai 361 Finasta 2007-09-28 09:05:37

tai gal prie to pacio galetumete isreiksti savo subjektyvia nuomone, kuris jusu fondas (CEF ar NEF) siuo metu labiau vertas demesio.. siaip turiu abu, bet ruosiuosi viena is ju artimiausiu metu padidinti...
Vakar kalbėjau su AB "Finasta" makleriu ir klausiau kodėl NEF taip buksuoja? Gavau atsakymą, kad laukia 3 ketvirčio rezultatų ir po jų analizės turėtu būti ženklesnis augimas. Manau NEF geriau pirkti prieš augimą, bet manau Anyce turi pats išvadas ir anlizę pasidaryti, nes neaišku kaip investicinis komitetas sudirbs :) Dar panagrinėk Ateities fondą, naujas produktas,gal verta truputį diversifikuoti savo portfelį? Gaila, kad mažai info apie šitą fondą. Nors nuėjus pas maklerius jie turi relaminius-informacinius lapus apie fondus, ten truputį daugiau info negu internetinėje svetainėje, gal ir apie Ateities fondą jau bus išleidę? Planuoju pirmadeinį pas juos nuvykti dėl Ateities fondo, nes tame fonde daug niuansų yra(ne gali nuimti daugiau kaip 7000LT, vaikas tik nuo 14 metų po tėvų sutikimo gali svarankiškai juo disponuoti ir t.t.)

Investiciniai fondai 361 Finasta 2007-09-27 09:05:21

shvabra :
Turiu klausimą :
gal galėtumėte paaiškinti kokius fondus kas valdo ir kokia yra Finastos srtuktūra? Pasirašai sutartį su AB FMĮ"Finasta",o perki fondą UAB "Finasta investicijų valdymas", paklausiu investicijų konsultanto, kas tai per fondas Riboto platinimo Finasta Infinity fondas, gaunu keistą atsakymą- mes tik platiname UAB " Finasta investicujų valdymas". Tai nieko pradedu ne suprasti. Gal Finastos atstovas galėtų paaškinti man tiksliai visą struktūrą ir kokius fondus kas valdo ir už kokius fondus kas atsakingas(būtu gerai ir pavardes žinoti atskirų fondų vldytojų, manau tai ne paslaptis). Dėkoju.


www.finasta.lt
viskas yra aprašyta ir fondai, ir kas valdo, ir kaip sekas...
Nieko ten konkrečiai nėra. Nesuprantu kai pasirašai sutarį su AB finansų maklerio įmone "Finasta", o fondo vienetų pirkimo-pardavimo sutartį pasirašai su UAB " Finasta investicijų valdymas", kas konkrečiai už pinigus atsako? Mane domina kas konkrečiai atsako ir valdo "Finasta Naujosios Europos fondą"? Ar čia, kaip Lietuvoje- visi už viską atsako ir tuo pačiu niekas už nieką?

Komerciniu patalpu nuoma 240 Komerciniai pastatai 2007-09-26 11:31:15

Nuomos apyvarta per metus apie 2 mln.LT ? :dozingoff Tai kiek m2 reikia turėti Klaipėdoje?

Asmeninis investicinis portfelis 57 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2007-09-26 11:12:19

To sisipzvejys ar tavo planuojamas BRIC Tempelton BRIC fondas? Jei taip, tai atkreipk dėmesį kaip jis šokinėja, aš jį seniai stebiu. Aš per Hansa "Investicinius fondus plius" jo atsikračiau ir atskirai Indiją, Kiniją pasiėmiau ir geresnius rezultatus gavau, bet tai tik praeito mėn. rezultatai.Šiandien nusipirkau Tempelton Japonijos akcijų fondą(gal kas sukritikuos?) manau didelis kilimas bus, bet tai tik mano nuomonė.

Asmeninis investicinis portfelis 57 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2007-09-25 12:04:22

to Nataraj
mano pastebėjimas, kad su investicija į Rusiją reiktu palaukti(dūmos rinkimai, prezidento rinkimai), gal dar dugnas neišsemtas? Pasižiūrėti, kaip Rusijos rinka ir kada pradės rimčiau atsigaudinėti.Ar tokia smulki diversifikacija yra efektyvi?:dozingoff

Investicijos į NT - Turkija 235 NT Užsienyje 2007-09-25 10:32:36

nezinau kaip su Turkija, as asmeniskai pabandziau Dubajuje, pastarajame bent terorizmo nera, o ir finansiskai, bei teisiskai saugesne salis, o NT rinka dabar ant bangos, kuri dar manau ridensis.
Gal gali daugiau parašyti per kokius tarpininkus pirkai? Kokie sunkumai ir rizika tvarkant dokumentus? Gal gali nuorodą įdėti?

ar galima praturteti spekuliuojant neturint savo kapitalo 303 Bendri klausimai 2007-09-25 09:14:36

Matau ankstesnės mano idėjos susilaukė kritikos :)ir neprigijo, tai sugalvojau dar:
Užregistruoti UAB pvz."Spekuliantai"(nes manau šiame forume galima surinkti komandą 2-3 asm.)Liuksemburge dėl mokesčių ir biurokratijos.UAB steigėju psirinkti pvz.Finasta steigiamas investicinis bankas(gali būti ir kitas nedidelis bankas).Kad padidinti kapitalą išleisti akcijas ir jas parduoti investuotojam, fiziniams asmenims.Bankas kaip steigėjas reikalingas dėl apskaitos, imidžo, garantijų, finansinių operacijų.UAB prekiautu steigėjo investiciniais fondais, išvestiniais investiciniais instrumentais. Nustayti akcininkų susirinkime investavimo kryptis, strategiją, diversifikavimo strategiją. UAB oficialiai neturėtu finansinės institucijos statuso ir tuo pačiu visų suvaržymų kuriuos turi finansų maklerio įmonės, bankai, platinami fondai, nereikia reikalų turėti su vertybinių popierių komisija, Lietuvos banku ir pan.Aktyviai investuojant, UAB lėšas galės operatyviai perkelti iš vieno regiono į kitą,aktyviai dirbti su mažos kapitalizacijos perspektyviom įmonėm,taip užtikrinti efektyvią veiklą. Kitas pranašumas- nedidelis darbuotojų skaičiu(manau 3-4 žmonės). Dar kitas būtų pranašumas didesmė finansinių instrumentų laisvė- gali skolinti ir skolintis lėšas, repuoti savo investicinius vienetus, bankui užstatyti akcijas, pardavinėti skolintas akcijas ir pan.
Tai manau be nuosavo kapitalo kelias į stambes investicjas ir tai tik idėja.

Investiciniai fondai 361 Finasta 2007-09-25 07:02:33

Turiu klausimą :
gal galėtumėte paaiškinti kokius fondus kas valdo ir kokia yra Finastos srtuktūra? Pasirašai sutartį su AB FMĮ"Finasta",o perki fondą UAB "Finasta investicijų valdymas", paklausiu investicijų konsultanto, kas tai per fondas Riboto platinimo Finasta Infinity fondas, gaunu keistą atsakymą- mes tik platiname UAB " Finasta investicujų valdymas". Tai nieko pradedu ne suprasti. Gal Finastos atstovas galėtų paaškinti man tiksliai visą struktūrą ir kokius fondus kas valdo ir už kokius fondus kas atsakingas(būtu gerai ir pavardes žinoti atskirų fondų vldytojų, manau tai ne paslaptis). Dėkoju.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital