shvabra | Žinutės

Investicijos į NT - Turkija 235 NT Užsienyje 2007-02-13 11:23:00

Pabandysiu aš pavardinti, gal kas paneigs :D
Kemero pliusai:
- Mažesnis(Kemere apie 9740 vietinių gyv., Alanijoje virš 100 000), jaukesnis miestas-nedidelis kurortas, esantis už 45 km nuo Antalijos oro uosto(Alanija 150km.). Iš vienos pusės jį supa kalnai, apaugę pušynais, iš kitos – nepaprasto skaidrumo Viduržemio jūros vanduo.
-Kalnai 1-1,5 km.atstumu nuo jūros(Alanijoje gerokai toliau ),esant kalnų artumui ir aukščiui dideliam naujos statybos plėtrai pačiam Kemere mažiau galimybių(Alanijoje naujos staybos kompleksai statosi-kepami už 3-4km nuo jūros kalnuose).Tai, kaip Palanga ir Nida, jai taip galima palyginti.
-Kiek skaičiau, daugiausiai vandens pramogų.
Kemero minusai:
- Sezonas trumpesnis nuo lapkričio mėn.miręs miestas priešingai negu Alanijoje.
-Daug daugiau Kemere penkių žvaigždučių viešbučių, todėl daug rusų.
-Ne tokia didelė pasiūla NK, sunkiau surasti pigesnį variantą, kainos didesnės negu Alanijoje apie 10 000- 20 000 eur.
-Alanija yra ramioje seisminės rizikos zonoje, Kemeras-ne.
-Akmenuota visa pakrantė ir mokama, Alanijoje yra Kleopatros smėlėtas pliažas ir savivaldybės pliažas nemokamas.
-Pora laipsnių šiltesnė jūra Alanijoje.
Planuoju pavasarį nuvykti dar kartą į Kemerą ir aplankyti Alaniją NK klausimais, gal ką nors išsirinksiu. Kemere daug minusų, bet investicijai man atroko mažesnis, kad ir brangesnis miestas labiau tinkamas, čia kaip ir su Nida-skonio dalykas. Patarkit ir pataisykit jai aš klystu iki pavasario dar laiko yra.

Investicijos į NT - Turkija 235 NT Užsienyje 2007-02-12 14:12:15

Investicijos į NT Turkijoje galimos jau dabar. Yra patikimas zmogus, kuris jau 7 metai kai ten įkūręs statybų bendrovę, gali operatyviai tvarkyti dokumentus, patarti, viską aprodo, prižiūri įsigytą turtą, ,jį išnuomoja. Investicijų grąža apie 50 - 60% šiai dienai, žinoma, laimi pirmieji, paskui ji nebus tokia.
Nedidelę dalį objektų ir kainas galima pasižiūrėti tinklalapyje: www.rolijona.lt Tai pagrinde Antalijos ir Kemero pakrantė.
Kaip tik domina Kemeras, gal dar kas nors domisi Kemeru?Gal padiskutuojam apie + ir - Kemero ir Alanijos?

Investicijos į NT - Turkija 235 NT Užsienyje 2007-02-12 11:46:24

Uz 1000 lt per kelioniu agentura gausi 3 zvaigzduciu viesbuti su pusryciais savaitei (skrydis pirmyn/atgal iskaciuotas).

> Depas
Nedaryk klaidos pirkdamas kelionę tik savaitei:
-Savaitės ar dviejų sav. kaina ne daug skiriasi,
-Jai ka nors nusižiūrėsi ilgi pokolbiai, derybos (geriausia derėtis du tris kartus vis mušant kainą), patikrinimas belediye(svivaldybė),dokumentų pežiūra užima laiko.
-būtinai prie to pastato nuvykti kelis katrus, ypač vakare, pabandyti su kaimynais pasikalbėti, aš buvau nusižiūrėjęs vilą nebrangiai, o ji netoli vandens valymo įrenginių ir atėjus vakare labai smirdėjo, kaimynai papasakojo apie vilos,baseino,aplinkos išlaikymo išlaidas žinoma daug didesni skaičai ir t.t.
-norėsis ir pačiam porą dienų pailsėti.

Investicijos į NT - Turkija 235 NT Užsienyje 2007-01-22 15:09:59

Kažkaip niekas nesidomi Turkija :D, čia nuoroda palyginimui NT, gal spekuliantam bus įdomu http://www.burbonas.lt/Portals/40/puslapiai/NT_gidas_LT.htm

Investicijos į NT - Bulgarija 147 NT Užsienyje 2007-01-22 14:36:41

Sveikinu Zoo-Zoo už ryžtingumą ir su pirkiniu.Aš žvalgiausi po Bulgarijos rinką, bet intuicija ir kitos asmeninio vertinimo priežastys nulėmė, kad investuosiu- Turkijoje.
Čia toks straipsnis invetuotojams Bulgarijoje,gal bus naudinga apsisprendžiant :D
Ekspertai netiki nuosavybės potencialu rytuose

Bulgarija ir Rumunija, nuo šių metų sausio 1 d. prisijungdama prie Europos Sąjungos atliko labai svarbų, istorinį žingsnį. Priklausymas žemyno laisvos prekybos zonai, be abejonės, atneš šių šalių ekonomikai labai daug naudos, tačiau nekilnojamojo turto specialistai investuotojus skatina būti atsargiais ir nesitikėti greitos investicijos grąžos.
Nekilnojamojo turto rinkų karštieji taškai – taip paskutinius dvejus metus buvo vertinamos šios buvusios komunistinės valstybės. Vis dėl to nepanašu, kad stiprus kainų augimas viliojantis investuotojus išsilaikys ateityje.
Ispanija ir Prancūzija vėlyvaisiais 1990 m. ir ankstyvaisiais 2000 m., dėl ilgalaikio turizmo ekonomikos augimo ir kultūrinės integracijos bei pastovaus turistų ir poilsiautojų srauto, tapo atostogų namų rojumi.
Bulgarijos turizmo rinka taip pat stipriai padidėjo pastaruoju metu – daugiausiai dėl galimybės pasiūlyti ne tik paplūdimius šalies rytuose, bet ir slidinėjimą vakaruose. Vis tik Paul Collins, britų tinklalapio „BuyAssociation“, skirto investuojantiems užsienyje, redaktorius sako, kad Bulgarija tikrai negali varžytis su britų mėgstamomis atostogų šalimis.
„Infrastruktūros tobulinimas nespėja pasivyti greitos turistinių poilsio miestelių plėtros šiose šalyse“, - paaiškino Paul Collins. „Pigių skrydžių kompanijos vykdo reguliarius reisus, tačiau kelių ir geležinkelių tinklai toli gražu yra ne geriausio lygio. Būtino poreikio paslaugos atitinka reikalavimus, visgi norėdami įsidiegti internetą senesniame būste galite patirti daugybę rūpesčių.
Kita problema, su kuria susidūrė daugybė investuotojų įsigijusių nekilojamojo turto pakrantėje, yra oras. Vasaros laikotarpiu Juodosios jūros pakrantė yra labai graži, savo temperatūra ji varžosi net su Viduržemio jūros regionu, tačiau tokia situacija tęsiasi tik apie penkis mėnesius.
Propertyshowrooms.com atstovė, Andy Welland patvirtina, kad pakrantė žiemą tikrai nėra viliojanti.
“Sausio mėnesį pajūryje temperatūra gali nukristi iki 20 laipsnių šalčio ir jūs turbūt visai nenorėtumėte ilsėtis tokiu oru”.
Tai riboja nuosavybės nuomos potencialą ir atitinkamai mažina jos vertę.
Tiems, kurie nepaisant šių argumentų linkę pirkti NT Bulgarijoje, ponia Welland pataria ieškoti sostinėje.
„Aš manau geriausia ką galėjo pasiūlyti Bulgarija – tai sostinė, Sofija. Didelės pelningos kompanijos atsiveža savo darbuotojus, kuriems reikia geros kokybės apgyvendinimo ir aptarnavimo, o taip pat Sofijoje yra didelis universitetas, į kurį studijuoti atvažiuoja daug studentų, kurie taip pat ieško galimybės išsinuomoti būstą. Būtent dėl šių priežasčių Sofija yra patraukli – žvelgiant iš nuomos perspektyvų. “

Investicijos į NT - Iškyrus Lietuvą 62 NT Užsienyje 2006-11-20 13:41:02

Gal kas zinote apie investicijas Afrikoje?(i kokias šalis investuoja skandinavai)ir pan. :)

Investicijos į NT - Turkija 235 NT Užsienyje 2006-11-15 11:21:06

Iskian turi duoti atsišviesti stačiusi pastatą firma, ar savininkas pastato ir prieš perkant į svivaldybe pasitikrinti.

Investicijos į NT - Turkija 235 NT Užsienyje 2006-11-09 14:34:06

Yra toks dokumentas Iskian tai atspindi, kad naujai statytas namas yra priduotas statybos prieziuros tarnybai, ten kiek as ziurejau turi buti keturi parasai ir antspaudai. Su Tapu jie gali parduoti objekta, o tu vargsi po to priduodamas, o jai pastatytas ne pagal projekta tai" apsivesi" su tuo objektu ilgam.Yra svivaldybė-belediye čia turkiškai ir gali pasitikrinti Tapu ir Iskian tik su savininku ir geriau su vertėju, nes svivaldybėje niekaip kitaip nekalba tik turkiškai.
Norėjau paklausti kas blogai susimažinti mokesčius rodant mažesne sumą? Pati savivaldybė-belediye ta turta įvertina mažesne nei rinkos kaina ir nuo tos sumos imamas mokestis, tiesa turto moketis metams 0,1%

Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2005-11-24 18:13:32

:)perskaiciau nuorodas mano isreiksta nuomone tvirtinasi, o man idomu jusu gudriuju spekuliantu nuomone? ar nebus po euro ivedimo 3 metus NT rinkoje stylius?

Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2005-11-19 09:44:41

sveiki, as manau, kad NT po euro ivedimo nei kris nei kils kokius 3 metus bus rinkoje didele pasiula ir niekas nieko nepirks, o kainas lietuviam taip sunku nuleisti kaip jus protingieji spekuliantai manot?
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital