Fx desertui: Crazy idėja

savass | 2011-07-07 12:58 | perskaitė: 1760
Raktiniai žodžiai: fx desertui, dienoraštis, prekyba forex
Fx desertui: Crazy idėja Kai yra aistra prekybai, kai paruošta ir su istoriniais duomenimis patikrinta strategija, kai pasverta rizika, o sąskaita kaip Sizifo akmuo rieda žemyn - k

Kai yra aistra prekybai, kai paruošta ir su istoriniais duomenimis patikrinta strategija, kai pasverta rizika, o sąskaita kaip Sizifo akmuo rieda žemyn - kažkas negerai su treiderių.

Neseniai kilo viena crazy idėja, kaip spręsti šią problemą. Pasiruošę?

Ji tokia:

Prarask pinigus! Tiesiog išsunk sąskaitą iki margin call'o. Bet pagal strategiją. Nei vieno sandorio "iš lemputės".

Mintis prarasti pinigus atrodo neadekvati. Juk visi siekiame uždirbti. Tas taip. Bet jei to padaryti nepavyksta, o problema disciplinos stoka, niekada ir nepavyks, kol jos nepašalinsim.

Pagalvokit. Tai, kad iš anksto būsime pasiruoše prarasti, nuims emocinį spaudimą po nesėkmingo sandorio. Nėra emocijų - nėra neteisingų sprendimų. Viskas ko mums reikia- laukti dar vieno strategijos signalo. Rezultate, net ir praradę - švęsime pergale. Juk šiuo atveju tikslas - laikytis prekybos plano, o ne to pasekmė. Rezultatas - pažabota disciplina. Ar net to siekiame?

O jei atvirai, ta aš netikiu, kad taip prekiaudami, prarasite greičiau ar daugiau nei tai nutikdavo iki šiol. Bet pasistenkit.

Aišku darykite tai su demo sąskaita. Net profesionalūs kovotojai dedasi apsaugas. Tai kam žalotis mums?


Margin call'o linkintis,

Darius

_________________
http://www.facebook.com/fxdesertui

Komentarai2011 07 11 23:08     #35315
na po mc sunku psihologiskai poto, nesenai praradau man nemaza suma, db prisesti aktyviau prekiauti reikes laiko, jau keli menesiai kaip aktyviai nestebiu nei grafiku nei naujienu. baltiko nepriskiriu prekybai,,,

pastebijmas jei truksta laiko neprekiaukite, tai bus pilstymas is tuscio i kiaura,,,
2011 07 31 16:10     #35323
 O jei prekybos planas yra neteisingas? Nors to gali pats ir nežinoti, bet vis vien laikysies, kas nėra labai gerai. Geriausia prekiauti ir mokytis iš savo klaidų (labai daug mokytis )
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital