Fx desertui: Snaiperiai VS kulkosvaidininkai

savass | 2011-06-28 08:24 | perskaitė: 1709
Raktiniai žodžiai: fx desertui, dienoraštis, prekyba forex
Fx desertui: Snaiperiai VS kulkosvaidininkai Kalbant apie prekybą biržose, tai ji man asocijuojasi su daugeliu kitų gyvenimo sričių: sportu, menu, žvejyba ir net ... karu. Viskas prasidėjo nuo f

Kalbant apie prekybą biržose, tai ji man asocijuojasi su daugeliu kitų gyvenimo sričių: sportu, menu, žvejyba ir net ... karu.

Viskas prasidėjo nuo filmo "Priešas už vartų". Veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metais Stalingrade. Pagrindinis herojus - legendinis sovietų snaiperis Vasilijus Zaicevas, Stalingrado mūšio metu nušovęs 225 vokiečių karius ir karininkus, įskaitant ir 11 priešų snaiperių. Hitleris, nejuokais susirūpinęs, į mūšį siunčia profesionalų ir bebaimį nacių snaiperį Maršalą Kionigą. Jo užduotis - pašalinti garsiausią Rusijos snaiperį.

Man labiausiai įstrigo tai, kad snaiperiai po keliolika valandų praleisdavo nejudėdami, stengdamiesi neišsiduoti, kartais šaltyje slėpdamiesi tarp žuvusių draugų lavonų, kad liktų nepastebėti ir įvykdytų savo misiją. Nors dažnai karas asocijuojasi su "kalašnikovais", "katiušomis", daug bombų ir sprogimų, būna situacijų, kai vienas neatsargus judesys ar netaiklus šūvis reiškia, kad tai pabaiga.

Prekyboje lygiai tas pats, tik kraujas nesitaško. Vieni "šaudo" serijomis ir kartais pataiko, kiti gi tūno kaip snaiperiai ir laukia tos vienintelės progos.

Nors čia aš esu tikras kulkosvaidininkas, bet turiu aiškų tikslą: pereiti į snaiperių būrį. Beatodairiškas šaudymas mano charakteryje, bet jis duoda nedaug naudos. Geriausių rezultatų pasiekiu, kai išlaukiu, kartais labai  nuobodžiai, aiškaus ENTER signalo. Jei susidūrėte, žinote ką reiškia prasedėti dieną prie grafiko be jokio veiksmo. Bet kai pagalvoji, kad rankos nešąla, po subine minkšta, šaldytuve randu ką užkąs, o prieš akis interneto platybės - esu visiškas sumautas nevykėlis, kai pradedu šaudyti į tai kas pakliuvo. Savižudis!..

Tad reziumuojant: visa savo esybe esu kulkosvadininkas, bet labai stengsiuosi patekti  į snaiperių būrį.

O filmas tikrai geras. Rekomenduoju.


Šiltos ir saulėtos dienos!

_________________________________
http://www.facebook.com/fxdesertui

Komentarai2011 06 28 20:17     #35308
ziuretas puikus filmas..

gerai cia sulyginai, snaiperiai, kantrybes
2011 10 20 20:31     #35352
Ir filmas geras ir palyginimas, dabar ir as taip save raminsiu, nes labai jau sunku nepasileist gaudyt visu  pipsu kiek tik ju buna o finale likt  giliam minuse
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital