Kai akcijos krenta - kai kurios (ne) I

savass | 2008-09-18 19:15 | perskaitė: 590
Kai akcijos krenta - kai kurios (ne) I Sveiki visi spekuliantai. Labas, dienorašti :) Šiandiena užmečiau akį į gerbiamo ^la, blog‘ą, vėliau į Darijau apžvalgas. Ir neradau tinkamų žo

Sveiki visi spekuliantai. Labas, dienoraštiŠiandiena užmečiau akį į gerbiamo ^la, blog‘ą, vėliau į Darijau apžvalgas. Ir neradau tinkamų žodžiu pakomentuoti. Kalbu apie vakarykštę situaciją, kai pasaulio biržos nusidažė raudonai. Spėju, kad ir daugumos jūsų portfeliai neišvengė kritimo. Kraujuoja dabar gulėdami ant kieto asfalto. O jūs stovit ir žiūrit, nežinodami ar pasilenkti, kad pakelt. Jau ir nebesitikit, kad įmanoma. Širdyje skausmas, veiduose – nežinomybė.Neradau tinkamų žodžių pakomentuot, tad priguliau pietų miego. Pamiršau viską ir visam (geram pusvalandžiui ).Atsikėliau.....16:45.....Atsidariau portfelį.......Ir radau......Tinkamus žodžius.......Pakomentuoti.

Štai jie, tokie:

„Gal aš visų jūsų problemų neišspręsiu, bet tikėtis verta„


...“gyvename tik kartą“... pratęsia mano mintį Mantas iš žurnalo intelektualams - „Žmonės“. Taip taip, Mantai.. Kartą...Taigi spekuliantai. Lenkitės prie savo kraujuojančių portfelių! Kelsim!Šiandien nebus jokių, „skraidančių laivų“, forex‘ų ar išvestinių instrumentų. Aš papasakosiu, kaip prekiauju tuo, kuo prekiauja dauguma jūsų. Akcijomis. Ir kadangi man tai sekasi visai neblogai (bent jau kol dedu Stop lose), net neabejoju, kad mano patirtis padės kai kam iš jūsų „atsistoti ant kojų“.Sakau „kai kam“, nes kalbėsim apie prekyba JAV. Tam jums reikės priėjimo prie JAV biržų. Be to, jums reikia viską atidžiai perskaityti. Ir pabandyti suprasti. Ir suabejoti. Ir patiems patikrinti. O jei jums pavyks ir abejonės dings, su portfeliu susitvarkysit.Pradedam:Mano prekyba akcijomis prasideda 22 val. Lietuvos laiku. Taip jums nesivaidena. Aš prisijungiu prie prekybos programos (Interactive Brokers – TWS), likus vienai valandai iki prekybos uždarymo. Atsidarau langą, labiausiai kilusių per dieną akcijų. Kas naudojasi IB, turbūt jau moka filtruoti akcijas pagal norimus kriterijus. Numanau, kad kiti brokeriai irgi turi kažką, panašaus. Mano filtro kriterijai tokie:1. Kaina > 5 USD

2. Dienos apyvarta (volume) > 2 500 000 USD

3. Kilo > 7 % per šiandien (šita sąlyga išfiltruojama akimis iš gauto rezultato).

- Kodėl kaina > 5 USD? Todėl, kad aš nenoriu lysti į akcijas kurios mažai vertos. Dažnai tai vadinamos Penny stoks (akcijos, kurių kaina intraday labai svyruoja), o aš noriu stabilumo.

- Kodėl dienos apyvarta > 2,5 mln USD? Todėl, kad aš noriu žinoti, kad vyksta aktyvi prekyba, ir mano pavedimas (Take profit ar Stop lose bus įvykdytas). Be to, jei akcijos apyvarta maža – lengva manipuliuoti jos kaina. O aš, kaip sakiau, noriu stabilumo.

- Kodėl man reikia labiausiai kilusių akcijų? Todėl, kad aš tikiu, kad kuo smarkiau spirsi į kamuolį, tuo toliau jis kils.Gaunasi toks netrumpas sąrašiukas:

http://www.spekuliantai.lt/datas/users/31-top%20gainers.pngToliau aš žiūriu į kiekvienos iš kriterijus atitinkančios akcijos 1 metų grafiką. 1 diena – 1 žvakė. Man įdomu, kaip ši dieną atrodo visoje akcijos istorijoje. Aš noriu būti tikras, kad kylimas tikrai didelis, palyginus su kitomis dienomis (žvakėmis). Nes jei akcija nuolat juda +-10 proc per dieną, man ji nepatinka. Nėra stabilumo.Be to aš noriu, kad šiandien būtų pirma didelė žvakė per paskutines tarkim 15 dienų. Sakau „tarkim“, nes dienų tikrai neskaičiuoju, tiesiog turi matytis – tai labai smarkus kylimas ir tokio nebuvo jau seniai. Tai svarbu, nes aš nori įšokti į tik pajudėjusį traukinį. O jeigu tai būtų tarkim 5 žvakė, yra pagrindo manyti, kad greitai, gal jau kitą dieną, kaina keis kryptį.

(toliau)

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital