savas | Žinutės

i koki investavimo fonda investuoti? 723 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2006-03-06 07:51:39

O ka manot apie nauja East Capital IF i Turkiją? Kokios sio fondo galimybes? kaippvertintumet? Kokie + ir -? Ar vertas demesio sis IF??????????????

Naujas Rusijos fondas 15 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2006-02-24 07:31:45

“Finasta investicijų valdymas” steigia ketvirtą investicinį fondą, orientuotą į Rusijos vertybinių popierių rinką. Bendrovės direktorius Andrius Barštys teigia, kad rinkoje buvo jaučiamas tokio fondo poreikis. “Šalis, kurioje glūdi ketvirtadalis viso pasaulio gamtinių išteklių, kurios vartojimo rinka yra itin sparčiai auganti, traukia investuotojus”,- teigia A.Barštys.

Pasak jo, fondas veiklą pradės iš karto po to, kai Vertybinių Popierių Komisija ketvirtadienio posėdyje pritars jo taisyklėms ir sutrumpintam prospektui. “Praktiškai veiklą planuojame pradėti jau ateinančią savaitę. Investuotojus, kurie domisi vienos didžiausių pasaulio rinkų perspektyvomis, vilioja galimybės daugiau uždirbti, apie fondo veiklos pradžią informuosime atskiru pranešimu”,- teigia jis.

Pirmuosius tris fondo veiklos mėnesius investuotojams nebus taikomas 2 procentų platinimo mokestis.

Fondo strategija bus investuoti į vidutinės ir mažesnės kapitalizacijos Rusijos bendroves, kurių fundamentalūs rodikliai rodys didelę vertybinių popierių vertės augimo perspektyvą. “Finasta Rusijos fondas” bus valdomas aktyviai, o pagal ekonominės veiklos klasifikaciją fondas daugiau orientuosis į vidaus vartojimo, mažmeninės prekybos, finansinių paslaugų, statybų, lengvosios pramonės, transporto, inžinerijos, farmacijos sektorius. Pasak A.Barščio, į metalurgijos, naftos, dujų bei kitų sektorių bendrovių vertybinius popierius taip pat gali būti investuojama, bet daugiausia dėl portfelio subalansavimo ir trumpalaikio fondo portfelio likvidumo užtikrinimo.

“Šis fondas skirtas investuotojams, suinteresuotiems ilgalaikėms investicijoms į rinką, kurioje investicinė grąža gali būti tikrai nemaža, tačiau taip pat didesnis ir rizikingumas”,- teigia A.Barštys.

“Finasta Rusijos fondo” investiciniai sprendimai bus priimami investiciniame komitete, kurį sudaro Andrius Barštys, Donatas Frejus, Petras Kudaras ir Darius Šulnis. Fondas pagal rizikingumo klasifikaciją bus priskiriamas didesnės nei vidutinė rizika kategorijai. “Iš esmės tai lemia šalies rizikos laipsnis, nes Rusijos ekonomika ne visuomet gali būti prognozuojama pagal fundamentalius faktorius. Didelę įtaką šioje šalyje lemia politiniai sprendimai ir interesai, tai galėjome matyti iš metų pradžioje Europoje kilusios dujų krizės arba iki šiol besitęsiančios “Jukos” istorijos”,- teigė A.Barštys.

Pagal “Finasta Rusijos fondo” taisykles, investiciniai vienetai bus viešo platinimo, todėl juos bus galima platinti visos Europos Sąjungos teritorijoje.

UAB „Finasta investicijų valdymas“ įkurta 2003 metų liepos 14 dieną. "Invaldos" antrinei įmonei "Pozityvios investicijos" priklauso 100 proc. "Finasta investicijų valdymas" akcijų. "Invalda" valdo 100 proc. didžiausios Lietuvoje finansų maklerio įmonės "Finasta" akcijų.

„Finasta investicijų valdymas“ siūlo investuoti į keturis investicinius fondus: “Finasta Centrinės ir Rytų Europos akcijų fondą”, “Finasta Naujosios Europos fondą”, “Finasta investicinį obligacijų fondą” ir naujai įsteigtą “Finasta Rusijos fondą”.

„Finasta investicijų valdymas“ – vienintelė Lietuvoje bendrovė, siūlanti pensiją kaupti keturiuose pensijų fonduose: Konservatyvaus investavimo, Augančio pajamingumo, Aktyvaus investavimo ir Racionalios rizikos. Bendrovė siūlo pensiją kaupti ir 2 savanoriškuose pensijų fonduose.

Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-02-15 09:42:44

To lenon
Na tos lusnos yra vienos lankoniausiu pasaulio vietu, o kas yra Vilnius ar Lietuva? Dauguma uzsienieciu nezino kur randasi Lietuva, o kiti kurie zino kur randasi tai deka tik musu sportininku!

Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-02-15 07:56:07

Citata is laikrascio "15 min"

Vilniuje butai brangesni negu Egipte

Sausį Lietuvoje itin sparčiai
pakilus butų kainoms,
jie jau tapo brangesni negu
Estijos sostinėje Taline.
Be to, Vilniaus butų
kainos jau gerokai lenkia
tokių didmiesčių kaip
Mumbajus (Indija), Pekinas
(Kinija), Kairas (Egiptas),
Sankt Peterburgas
(Rusija) ar Džakarta(Indonezija)
vidutines butų
kainas.
Pagal interneto svetainės
"kapitalas.com" surinktus
duomenis, sausio
mėnesį butų kainų
kilimas buvo itin spartus.
Vien per sausio mėnesį
butų kainos Vilniuje
šoktelėjo 10 proc., Kaune
- 8 proc., Klaipėdoje -
net 15 proc.
Už senos statybos butą
Vilniuje jau mokama
daugiau kaip 5 tūkst. litų
už vieną kvadratinį metrą,
Kaune - 3 tūkst. litų
už kvadratinį metrą. Visos
trys Baltijos sostinės
pavijo ir net šiek tiek lenkia
vidutines Berlyno butų
kainas, pagal kurias vertinamas
ES senbuvių kainų
vidurkis.
Be to, Vilniaus butų
kainos jau "lipa ant kulnų"
Varšuvos, Hamburgo,
Jeruzalės miestų butų
kainoms. Ten jos didesnės
vos 5-10 proc.
Spartus būsto kainų
kilimas jaučiamas ir kitų
Rytų regiono šalių sostinėse
- Maskvoje, Prahoje,
Varšuvoje, Rygoje, tačiau
didžiausias šuolis juntamas
Baltijos šalyse, taip
pat ir Lietuvoje.
Ekonomikos analitikai
jau kurį laiką kalba, jog tokios
būstų kainos Lietuvoje
"prasilenkia su bet kokia rinkos logika".


Nematau NT logikos, kaip kaimo Vilniaus (as nieko neturiu pikto prie Vilniu ir Vilniecius:) nepabijokim sito zodzio kaimas visa Lietuvele musu tai yra didelis kaimas!)NT kainos gali buti panasios su Sankt Peterburgo, Kairo ir t.t.??????? Fantastiska

OPCIJONAS 15 Pagalba Naujokams 2006-01-31 10:33:30

Kas tai opcijonas?

Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2005-12-29 16:37:11

Pas ka dar kokie sampotavimai apie NT?
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital