salioma | Žinutės

Ar kazkiek vertas diskusiju portalas? 3 Mano verslas 2012-12-25 22:18:34

Kadangi portalo domenas bei ankstesne egzistencija apribotas tiksline grupe (aktualus pagal vietove), siulau pasiulyti to mikrorajono daugiabuciu namu bendrijoms finansuoti projekto palaikyma. Pvz. jei kiekvienas sio rajono gyventojas paaukotu po viena centa nuo kvadratinio metro, tai manau paciam uztektu.  Bet tami turetu pritarti bendrijos 
 Kitas galimas finansavimo budas: pats ikuri nepelno siekianti subjekta arba perduodi kuriai nors bendrijai, o pats tampi samdomu specialistu, kuris aptarnauja portala. Bendrija tampa paramos gaveju ir is rajono gyventoju kasmet surenka po 1-2% parama is sumoketu mokesciu, parama skiria portalo islaikymui. 
 Be abejones pats turetumei duoti nauda kitai pusei: suteikti galimybes gyventojams iskelti aktualius klausimus, administratoriams, bendriju atstovams atsakyti i iskeltas problemas,  vesti diskusijas. Manau turi dideles galimybes vel pakelti portalo reitingus ir uzsidirbti sau. Jei nesirysi toliau vystyti veiklos parasyk bonusai@gmail.com, priglausiu.

Pagarbiai,  

Ikeisto NT pirkimas 23 Gyvenamieji pastatai 2011-10-05 12:01:36

 Įkeisto NT turto pirkimas nėra problema. Pradžioje reikia išsiaiškinti kokiai sumai yra įkeistas parduodamas turtas, ar užteks jūsų mokamų pinigų įkeitimui padengti. Jei taip , tokiu atveju sudarant pirkimo sandorį turi būti užtikrinama, kad jūsų sumokami pinigai būtų pervesti įketimo turėtojams (kreditoriams). Šių reikalų teisingą veiksmą turi užtikrinti notarai.
 Jei jūsų mokama suma nepadengia  turto pardavėjo skolos, turite gauti įkeitimo turėtojo (kreditoriaus) sutikimą (raštu), kad jis gavęs mokamą sutinka nuimti įkeitimą. Jei yra nevienas kreditorius bus reikalingas ir teismo sprendimas.
Varžytinėse taip  pat nėra paprastas procesas, yra labai daug niuansų kada galima apskųsti vienokius ar kitokius veiskmus, nes šiuose procesuose dalyvauja labai daug šalių (skolininkas, kreditorius-iai, pirkėjas, "žaidėjai" antstolis-pardavėjas, teisėjas). "Žaidėjai"- reketuotojai, kurie reketuoja potencialius pirkėjus, kad dibtinai varžytinėse nekeltų kainų. Taigti procesas yra nepaprastas. Pradinė varžytinių  kaina tai nebūtinai bus pardavimo kaina. O kainas nustato pagal turto vertinttojų ataskaitas, kurias kartais tenka daryti net pas kelis turto vertintojus. 
Taigi, jei radote konkretų objektą vertėtų pasirūpinti ir profesionalia pagalba, visada atminkite,  jei turto vertė yra mažesnė nei vidutinė rinkos kaina, tai rizikos laipsnis didesnis.
Jei reiks kam daugiau info, galima kreiptis info@ntaukcionai.lt

Pilna ar dalinė apdaila? 35 Gyvenamieji pastatai 2011-09-27 10:29:41

 2003 metais naujo NT su daline apdaila kainos buvo 1600-1900Lt/m2.
Pasirinkimas su apdaila ar be priklauso nuo finansinių galimybių ir skiriamo laiko, ir aišku kokiam tikslui perkate būstą. Jei jei perkate sau gyventi, apdaila tai tik vėlesnių sprendimų klausimas.
Visų pirma reikia apsispręsti kur nori gyventi, kokiame būste (name ar bute) ir žinoti kiek turi tam lėšų, tik poto eiti ieškoti. Rinkoje nėra tiek daug pasiūlos, kad būtų labai panašųs pasiūlymai, skirtusi tik apdailos klausimu.
Mano asmeniniu požūriu, jei rasto būsto apdaila patinka, verta pirkti su apdaila, nes profesionaliai įrengti apdailą mokančių yra labai nedaug žmonių. Dauguma apdailos padaryta mėgėjo ekonominiu lygiu. O jei prisiklausėte kaip galima įsirengti pigiai- deja , klystate. Pirma klaida bus, jūsų preliminari darbų samata padidės gerokai daugiau nei 30proc. Bus ir daugiau klaidų, kurias daro beveik visi, nes mes perdaug gerai apie save galvojame.

Pagarbiai,

NT varžytinės 23 Bendri klausimai 2009-01-06 21:17:32

Bet man banke sakė, kad jiems nėra jokio skirtumo, iš kur perki tą turtą tol, kol pateiki visus reikalingus dokumentus. Todėl teoriškai galimybė įsigyti turtą išlieka. ...
Beje, už kai kuriuos objektus, bent jau TVF leidžia atsiskaitymą nukelti net iki 2-3 metų...
Tai tik teorinis finansavimo šaltinis :), įpatingai šiuo metu. Realiai tol kol neturi garantinio rašto arba pinigų sąskaitoje su jų pasakymus reikia vertinti su labai didele paklaida (taip kaip žodinė sutartis :))

Čia tik išimtys. Už kai kuriuos objektus ir jų kainą aš taip pat galėčiau suteikti mokėjimo atidėjimus.
Viskam yra sava kaina.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-11-19 14:16:35

Mano nuomone, ekonominės krizės laikotarpiu NT sektoriuje geras perspektyvas gali turėti tik gamybinės patalpos, sklypai, kiek maziau patalpos paslaugų įmonėms, trumpai tariant turtas , kurio pagalba galima sukurti pridėtinę vertę. Gevenamasis sektorius tokiu laikotarpiu, manau, tikrai bus merdėjantis, nes toks turtas mažai kam gali sukurti pakankamą pridėtinę vertę (asmenys turintys viena ar du butus juos išnuomojant vidutinio gyvenimo kokybei neužtenka, rerikia ivertinti ir turto amortizacija). Tas kas turi laisvų pinigų ieško kitų mažiau rizikingų ir pelningesnių investavimo sričių.
Labiausiai tikėtina, kad gamybinės patalpos bus reikalingos , nes atsiras naujos įmonės, kurioms jų reikės, gamyba turės vystytis ir valstybė turės skatinti jos atsiradimą, kitaip pačiai valstybei grės bankrotas.
Paslaugų sektoriuje bus reikalingos nedidelio ploto patalpėlės, tokios , kuriose galės įsikurti įmonės iki 10darbuotojų.
Gevenamasis būstas atsigaus tik kai atsigaus gyventojų lūkesčiai.
O dėl bankų , manau, kad patys "užsirovė" ant grėblio pridalindami paskolų betkam ir betkaip. Iš skolininkų bijo prisiimti NT, nes skolininkui , santykinai kaip ir atriša rankas, o ant savęs pasikabintų didelį nelikvidų balastą. Užsiiimti turto administravimu, vadinasi imtis bankams naujos veiklos, samdyti kitas įmones, kad jas administruotų, perbrangiai išeina.
Išvadoje čia ne NT įmonės ant puodo sėdi, o bankai.

NT varžytinės 23 Bendri klausimai 2008-09-21 19:42:46

Teisingai pastebėjai- neuzteks laiko. Dar vienas svarbus niuansas, kad bankai pries nuspresdami duoti tau paskola praso pateikti infomacija koki turta tu pirksi ir to turto preliminaru ivertinima. Taigi, turi tureti maziausiai viena savaite, kad spetum susitvarkyti popieriukus su banku ir turto vertintoju, toliau kaip labai daznai buna, varzytines nutraukiamos, nes skolininkas rado savo pirkeja arba susitvarke skolas, o tu lieki "ant ledo" ir lauki savo pradinio inaso. Trumpai tariant toks bandymas kainuoja apie 200Lt, cia be savo laiko sanaudu.
Tarkime jei ir ivyktu varzytines ir tilptumei i savo numatyto kredito limita, butu dar viena problemele: pagal varzytiniu taisykles reikalaujama, kad likusi suma nuo pradinio inaso iki laimejimo sumos butu pervesta per 5 dienas. Idomu, kaip reiketu paspartinti notaro, kadastro, hipotekos ir banko apsisukimus, kad pinigai butu saskaitoje.
Tokias problemas butu idelu tureti "atvira kreditine linija", bet paprastiems mirtingiesiems tai nerealu, bent as tokiu atveju negirdejau. Aisku gali ikesti savo turima turta ir turesi pinigus, veliau pertvarkyti ikeitima, bet tai velgi papildomi kastai. Kyla klausimas ar verta uzsiimti tokias vargais?

NT varžytinės 23 Bendri klausimai 2008-09-19 20:47:01

Gavau info, kad bankai jau pradėjo "tvarkyti" skolininkus griežtomis priemonėmis. Davė salyginai trumpą terminą susimokėti visą skolą, jei ne paleis įkeistą turtą į varžytines.
Panašu, kad ateis įdomių pasiūlymų metas :) Sulauksime skelbimų " prašome, perimkite mūsų skolas ir turtą nemokamai, primokėti negaliu, nes ką turėjau atidaviau bankui" :DDD

NT varžytinės 23 Bendri klausimai 2008-09-05 12:47:45

bambacool'ui Aišku su giminaičiais ir bankais taip gali žaisti tik rask tokį giminaitį , kuris norės lankstyti ir terliotis kartu su tavimi. Čia Lietuva brolis-broliui priešai...ir visi papildomi veiksmai taip pat kainuoja, įvertink tai.

NT varžytinės 23 Bendri klausimai 2008-09-04 21:40:17

Pas anstolius norint dalyvauti aukcione reikia sumokėti 10% nuo pradinės aukciono sumos į anstolio sąskaitą. Pvz. buto pradinė pardavimo kaina 200000Lt, tai pervedi 20000Lt. Jei dalyvauji ir nelaimi, tai tau juos grąžina tik turi susimokėti už visus pavedimų mokesčius(bankų administravimo mokesčius). Aišku dar ir pinigus atgausi ne iškarto, o po kurio tai laiko. Jei laimi tai per penkias dienas turi pervesti visą likusią pinigų sumą.Jei planuoji pirkti su banko paskola, tai nieko neišeis.
Labai dažnai būna , kad varžytinės atšaukiamos, nes skolininkai susitvarko skolas arba randa savo pirkėją.
Jei vyksta aukcionas turi ir pats dalyvauti tame aukcione, kitaip atia tavo užstatui.
Dar vienas "malonumas" kai reikia iškraustyti buvusius savininkus.
Aišku dar yra ir kitokių kliūčių - nuolatiniai supirkėjai.
Tiek trumpai.

NT varžytinės 23 Bendri klausimai 2008-08-03 13:23:58

Ka tik internete pasirodė http://www.ntaukcionai.lt puslapis. Aišku čia ne priverstinis turto pardavimas, bet jau norinčių parduoti, o ne pardavinėti turtą savininkų ateities puslapis.
Čia ir nuoma numatyta aukciono būdu.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital