Spekuliantai

pranas grunskis
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
pranas grunskis paskutinį kartą lankėsi:
pranas grunskis pakomentavo vartotojų publikacijas:
Konferencija. Finansinių priemonių pajamų deklaravimas 2010 m. 21 2010-03-18 11:59:59
Ar galima traukti į VP įsigyjimo savikainą ne tik komisinius mokesčius sumokėtus tarpininkui, bet  ir VP saugojimo mokesčius, kuriuos ima VP sąskaitos tvarkytojas?

Investuotojų asociacija
Konferencija. Finansinių priemonių pajamų deklaravimas 2010 m. 21 2010-03-18 11:57:45
Kaip deklaruojama santuokoje įgytų VP pardavimo pajamos, jeigu prekiauta buvo abiejš sutuoktinių vardu? Kaip apskaičiuojama VP savikaina., ar atsižvelgiant į fifo eilę atskirai kiekvienam sutuoktiniui?
Investuotojai buriasi į asociaciją 8 2009-06-17 15:37:35
Esu vienas iš Investuotojų Asociacijos (IA) steigėjų. Pabandysiu atsakyti į kelis klausimus bei suteikti papildomos informacijos. Asociacija įsteigta 7 fizinių asmenų. Valdyboje bus specialistai iš skirtingų sričių: finansų analitikų, teisės, maklerių, vadybos, investicijų. Asociacijos funkcijos, tikslai, stojimo sąlygos ir kiti klausimai detaliai bus aprašyti interneto puslapyje, kuris šiuo metu ruošiamas ir turi pasirodyti po 2 sav. Trumpai, atsakant į klausimus. Su Spekuliantų Asociacija mus sieja tik tiek, kad 1 narys yra anksčiau buvęs Spekuliantų Asociacijos nariu. Kiekvieną mėnesį planuojame vykdyti diskusijas ar susitikimus su listinguojamų įmonių atstovais, makleriais, analitikais ar kt. įdomiais žmonėmis aktualiomis temomis. Renginių daugiausia planuojam vykdyti Vilniuje. Taip pat ieškome aktyvių žmonių, kurie irgi norėtų ir galėtų prisijungti prie mūsų komandos bei padėti organizuoti renginius kituose miestuose. Jau š.m. liepos mėnesį planuojame surengti diskusiją aktualia investicine tema. Renginys bus atviras visiems. Apie datą ir vietą pranešime vėliau. Stojantiems į asociaciją taikomas stojamasis mokestis – 50 Lt. Planuojama, visiems stojantiesiems suteikti 100% nuolaidą narystės mokesčiui iki š.m. gruodžio 31 d. Nuo 2010 m planuojamas metinis narystės mokestis 100 Lt. Kadangi, Investuotojų asociacija yra atvira visiems, besidomintiems investicijomis, vertybiniais popieriais, mes tvirtai tikime, kad Investuotojų Asociacija taps sparčiai besiplečiančia ir aktyviai ugdančia investuotojų kompetenciją organizacija.
Visi pranas grunskis komentarai
pranas grunskis pasisakymai forume:
Vartotojas nepasisakė forume.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital