pantelejevas | Žinutės

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-05-07 12:29:58

nesusilaikysiu.
Amigo, gal tu geriau patylek. dar karta atidziai persiskaityk is sono ziurint komentara, ir pabandyk suprasti, ka tau isdeste. zmogus nepagailejo kokio pusvalandzio savo laiko, isdeste viska aiskiai, koncentruotai ir pakankamai izvalgiai, o tu vel blevyzgoji.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-02-26 22:16:22

Man tai visoje šitoje istorijoje įdomiausia yra tai, kad vystytojai bankrotina STATYBŲ padalinius: Progresyvios investicijos - "Statreksą", Vilmesta - "Vilmestos statybą", Pinkevičius - "Rangą IV". Ar nėra taip, kad iš dalies ir naudojamasi situacija - nusimetama atsakomybė už piko metu statytą būstą (gal supranta, kad broko daugiau nei planuota statant beprotiškais tempais)... O ir dabar outsorcinti žymiai pigiau viską - konkurencija nežmoniška pas statybininkus - kam savus laikyti, kai pelno maržos arti 0.
o man naturalu tai atrodo. juk visas vystytoju kapitalas sedi tikrai ne statybineje imenoje, kuri nesa atsakomybe ir tt. statybu paslauga siuo metu yra nuostolinga, tai kam maitinti visa ta darbininku, prarabu ir vadybininku armija. beto nusimetama atsakomybe uz kokybe ir tt. o jei dar kreditus ant tu imoniu sugebejo pakabinti, tai isvis puiku :). o jei reikes ka statyti, tai surasti kas dabar tai darytu tikrai nesunku.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-02-26 21:51:24

zalias28 :
Čia truputį iš kitos operos: Meilės priesaika liko tiktai tušti žodžiai . Ar nebus taip, kad mergina pagal vedybų sutartį skyrybų atveju turi gauti tam tikrą sumą ir skuba pasiimti biojdama, kad vėliau jos ex neturės iš ko susimokėti? Šituo atveju juk nereikia jai laukti, kol Ranga bus restruktūrizuota...
zalias28 atrodo esi rimtas vyras, nu bet, kad neatskiti bendroves ir asmeninio Laimucio turto tai jau stebini... vienintelis i ka galejo pretenduot Asta kaip Laimucio sutuoktine i RangosIV dividendus kas abejoju siais metais bus. RangaIV yra UAB, kas reiskia kad akcininkai bendroves skolu nedengia savo asmeniniu turtu (aisku jei nebuvo laiduota savo asmeniniu turtu).


gomora, laidavo laimutis, laidavo ...
o as pagalvojau, kad gal ir istikruju pas laimuti buvo toks planas: kol buvo vienas, 'nezenotas' - prisieme (per imones) simtamilijoniniu paskolu, tada pamate, kad bresta žo.., tada zenijasi, pasiraso kokia nors gudria vedybu sutarti, pagal kuria galetu saugiai permesti visa vertinga turta ant tos mergaites, taip kad kreditoriai negaletu prisikasti, o ant saves pasilieka visa š... ir skolas. pats bus plikas basas, o gyvens turtingai kaip ir seniau.

Ar VILIBOR gali buti banku kartelinis susitarimas? 89 Bendri klausimai 2009-02-26 12:59:18

maziau, to Kropo klausykit. Eilinis, didziuju banku nusamdytas, masiu nuomones formuotojas, snekantis ta ko reikia stambiesiems bankams.

SRS1L - "Snoras" 4113 Akcijų birža 2009-02-23 16:23:43

DelJuve: "...Idomu ka nuspres del dividendu, manau, kad paprastuju savininkam nemokes, o privilegijuotom visgi turetu ismoketi, bendra suma - 2 mln, nera labai didele."

SRS2L divai yra priristi prie SRS1L divu - jeigu ka ...
akcijom dividendai mokami tik tuo atveju, jei bent 1 cnt. mokamas SRS1L, kitu atveju nemokama nei tam, nei atm

SEB bajeriai 166 Lietuvos FMI 2009-02-19 20:25:01

lemi,
1. o kodel as turiu moket ta lita, noredamas atsiimti SAVO pinigus, kuriuos patikejes bankui ir taip jau suteikiu jam naudos?
2. kas is tos korteles jei ten limitai sudeti, ir grynu norisi eurais?

SEB bajeriai 166 Lietuvos FMI 2009-02-18 11:30:20

SEB'o nesamones:
1. pinigus is terminuoto indelio issigryninti galima nemokamai, taciau tik atejus i banka pasiimti tu pinigu, suzinai, kad sita taisykle negalioja jei indelis padetas internetu.
2. jeigu ateisi i banka nutraukti indelio, tai tik ten gali suzinoti, kad to padaryt neimanoma nes indelis padetas internetu. turi vaziuot prie kompo ir tik internetu gali ji nutraukt.
3. kai terminuoji indeli sakykim 30d, pajaminguma jie suskaiciuoja tik 29-iom dienom. elementarus sukciavimas.
4. is niekur atsirandantys ir pradingstantys pinigai saskaitose, pradingstancios pacios sakaitos ir kiti 'smulkus' nesklandumai ...

Ar VILIBOR gali buti banku kartelinis susitarimas? 89 Bendri klausimai 2009-01-23 18:44:57

Niekas to lito dabar nedevalvuos, nes tai butu valdziai savizudybe. ...
aisparai, jeigu tikrai esi tuo tikras - tai ko nepasiskolini eur po 2% ir neuzterminuoji ju litais po 10%. tavo 8% garantuoti - easy money! ir nereiks verkslenti.
kitas klausimas - kodel to nedaro visi kiti pasaulio investoriai, kurie turi daug daug euru ir niekaip neranda, kur galetu gauti tuos lengvus 8%, ir nekisa ju cia i lituviskus litus? ...
o dabar dar karta pagalvok apie devalvacija ...

Lito devalvavimas 1506 Bendri klausimai 2009-01-19 15:26:51

O ar kas dabar išdrįstumėt, o gal ir darot carry trade tarp eurų-litų? :)
siek tiek mazejantis VILIBOR manau ir rodo tai, kad kazkas (is stambiuju) tai po biski daro. vistik trumpame periode (1-3 men) galima pasiimti lengvus 6% metiniu.

UKB1L - "Ūkio bankas" 11342 Akcijų birža 2008-11-27 21:58:08

to briedisss

Skirtingai nei FINHILL aš rekomendacijų neteikiu,
tad nelabai išeina mane lyginti su jais.
Jie gi, yra profesonalai, arba save tokiais laiko, ir teikdami
viešas rekomendacijas, turi buti atsakingi už savo pateiktas prognozes.
Kaip supranti, jų rekomendacijos skirtos investuotojams,
padėti apsispresti, kur investuoti savo pinigus.
Ir jeigu tos prognozės yra klaidingos, o kaip matosi,
iš pateiktų pavyzdžių, jos labai klaidingos, investuotojai
praranda pinigus ir net nemažus pinigus.
O FINHILL ekspertai ir toliau švaistosi prognozėmis
ir jiems vienodai rodo, kokias pasekmes sukėlė jų buvusios
rekomendacijos.
Tikiuosiu išsamiai atsakiau į tavo iškeltus klausimus.

P.S. Teisingumo dėlei turiu pasakyti, kad ne tik FINHILL grybauja, SEB HANZA ORION rekomendacijos irgi buvo pakankamai klaidinančios.
nepaisant to jie ri toliau rekomenduoja ir rekomenduoja ir rekomenduos ... visada bus tikinciu, arba neturinciu i ka atsiremti. tai remsis i tas rekomendacijas.
tik tiems rekomenduotojams, kaip ir visais laikais - nei silta nei salta ir jokios atsakomybes.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital