Spekuliantai

MP
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
MP pasisakymai forume:
Banku bankrotai 108 Bankų indėliai ir paskolos 2008-12-08 18:42:21
atkreipkit demesi i tai, kad nesvarbu kokia valiuta laikysite indeli, draudiminiu atveju jis bus atiduotas LITAIS :)
http://www.iidraudimas.lt/uploads/documents/atmintine_bnk.pdf
Tarkim ivyksta banko bankrotas, ir LR vyriausybe isipareigoja ismoketi indelius uz 3 men. Per ta laika gali padaryti ir devalvacija?
Portfelinės investicijos 3 Pagalba Naujokams 2006-01-09 07:15:12
aciu
Portfelinės investicijos 3 Pagalba Naujokams 2006-01-05 07:59:34
Apibrezimas butu:
Portfelinės investicijos – nuosavybės vertybiniai popieriai, nepriskirti tiesioginėms investicijoms (akcijos, kurios suteikia jų savininkui mažiau kaip 10 procentų balsų), vertybiniai skolos popieriai, rinkos ir investiciniai vertybiniai popieriai (obligacijos, vek¬seliai, indėlių sertifikatai), kitos finansų rinkos priemonės, kurios įsigyjamos pajamoms uždirbti, tačiau nesuteikia reikšmingo vaidmens priimant įmonės valdymo sprendimus. Visi skolos vertybiniai popieriai grupuojami pagal jų galiojimo terminą.
Kai kur randu, jog portfelinės investicijos yra netiesiogines investicijos..
netiesioginės investicijos – tai investavimas, atliekamas per įgaliotus asmenis arba tam tikslui skirtas finasines institucijas. Ne visi investitoriai turi pakankamą kvalifikaciją, kad galėtų sėkmingai pasirinkti investavimo objektus ir vėliau tinkamai valdyti investicinį portfelį. Tokiais atvejais jie įgyja vertybinius popierius, kuriuos išleidžia investiciniai bei kiti finansiniai tarpininkai, o šie, surinkę tokiu būdu investicines lėšas, paskirsto juos į investicinius objektus savo nuožiūra. Tokių kompanijų specialistai renkasi labiausiai perspektyvius investavimo objektus ir, kadangi investuoja dideles lėšas, dalyvauja šių objektų valdyme. Iš šio verslo gautas pajamas paskirsto saviems investitoriams.
esme tame, jog skubiai reikia parasyti referata Portfeliniu investiciju tema. As nelabai susigaudau ar Portfelines investicijos yra tik tie VP, kurie nesuteikia teises i imones valdyma (obligacijos ir pns.) ar ir kazkokios kitos investicijos, nes toks terminas kaip portfelines investicijos yra itraukinejamas ir i ivairiu saliu statistikos duomenis prie TUI ir pns.
Kas nors gal galite paaiskinti?
Visos MP forumo žinutės
MP paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
MP pakomentavo vartotojų publikacijas:
Vartotojas nepakomentavo nė vienos publikacijos.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital