pamąstymai

Ledine | 2006-08-04 08:03 | perskaitė: 506
pamąstymai Karšta. Jei ne pas mus, tai už Atlanto tikrai – prieš pora dienų termometrai rodė +41 pagal Celsijų. Bet karštis tvyro ne tik ore. Šią savaitę st

Karšta. Jei ne pas mus, tai už Atlanto tikrai – prieš pora dienų termometrai rodė +41 pagal Celsijų. Bet karštis tvyro ne tik ore.Šią savaitę stebėti akcijų rinkas buvo smagu lyg važinėtis amerikietiškais kalneliais. Up&down scenarijų sukūrė naujienos iš verslo ir ekonomikos pasaulio. Bet va šiandien, kai visi su nekantrumu laukia neeilinės JAV statistikos porcijos – kiek gi naujų darbo vietų sukurta liepos mėnesį. Tai, kad FED‘ai turi šį kintamąjį savo formulėse, mus skatina domėtis jo reikšmėmis.Tiesa, į ekonomiką gilintis čia per daug nereikia. Srities žinovai yra nustatę investoriams kritines ribas, atskiriančias elgesio scenarijus. O skambėtų tai daugmaž taip:-jei per mėnesį sukurta darbo vietų mažiau nei 100,000 amerikiečių galvų, trauk šampaną – Bernanke palūkanų kėlimo sezonas baigiasi, o į akcijų rinkas sugrįžta buliai.

-jei gi skaičius grėsmingai didesnis, ir viršija 200,000 – gero nelauk. Ekonomika kaista. FED šito nepakęs, ypač dabar, kai kainų lygis jų, švelniai tariant, nepatenkina.Šiuo metu analitikų konsensusas svyruoja 120,000-140,000 intervale. Lyg ir krypstama į pesimizmą. O kaip bus, ir kas iš to išeis – žiūrėsim. Tačiau bet kokiu atveju, ne viskas taip gražu, kaip atrodytų. Net jei ir išsitrauksime šampaną šiandien prie gerų žinių, gali būti, kad „op“ būsime pasakę per anksti. Tiksliau, gal griovelį ir peršoksime, bet ką jei lauke tamsu ir priekyje laukia griovys?ozingoff***Pesimizmo pagrindai kitame įraše.

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital