Krizės padariniai - kurortuose ženkliai sumažėjo poilsiautojų

lauce | 2010-07-04 13:04 | perskaitė: 1008
Raktiniai žodžiai: krize, palanga, prie juros
Krizės padariniai - kurortuose ženkliai sumažėjo poilsiautojų Šalyje tvyranti ekonominės krizės įtampa vis dar tebedaro įtaką verslui, tačiau bene labiausiai krizė palietė Palangos bei kitų pajūrio miestų versl

Šalyje tvyranti ekonominės krizės įtampa vis dar tebedaro įtaką verslui, tačiau bene labiausiai krizė palietė Palangos bei kitų pajūrio miestų verslininkus. Ne paslaptis, jog dauguma užsiima kambarių nuoma Palangoje ar Nidoje. Jau pastaraisiais metais Palangoje turistų buvo žymiai mažiau negu kiekvieną vasarą (jų sumažėjo apie 20 procentų). Kodėl taip vyksta? Atsakymas gana paprastas – žmonės yra priversti taupyti, dėl to atostogoms renkasi ne tokias populiarias vietas, ne pagrindinius šalies kurortus, tačiau mažiau lankomas vietas, kur kainos yra bene perpus mažesnės.

Žmonės skaičiuoja pinigus – visuomet kruopščiai tariasi ir derasi dėl kainos, ir akivaizdu, jog tai nėra naudinga kurortų gyventojams, nuomojantiems butus. Tam, kad pritrauktų daugiau poilsiautojų į kurortą, nuomotojai yra priversti ženkliai mažinti kainas bei taikyti nuolaidas.

Tačiau net ir tokiu atveju poilsiautojų Palangoje nėra daug (jei lygintume jų skaičių su 2005 metais). Prie to, be abejo, prisideda ir lietuviški orai – nuolatinis vėjas, lietus, debesys – tai tikrai nedžiugina poilsiautojų.

Bene vienintelis dalykas, gelbėjantis gyventojus, užsiimančius butų ar kambarių nuoma Palangoje yra įvairios kasmet organizuojamos šventės (tokios kaip Palangos kurorto šventė, jūros šventė ir pan.). Tuomet kurortai atgyja, kartais suvažiuoja tiek daug žmonių, jog būna sunku net rasti kur apsistoti.

Taigi, akivaizdu yra tai, jog žmonės, ėmę taupyti pinigus, ir toliau vis rečiau rinksis daug kainuojančias atostogas prie Baltijos jūros.

KomentaraiNeprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 07 28 23:34     #33883

Ne taupyti zmones eme o atrado daug gersniu ir pigesniu vietu praleisti atostogas,Bulgarija,Lenkija,Kroatija,nebekalbant apie tolimesnes salis............

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital