Pavojingi ir maži įsiskolinimai

lauce | 2010-01-13 11:25 | perskaitė: 1257
Raktiniai žodžiai: skolos
Pavojingi ir maži įsiskolinimai  Sulėtėjusios ekonomikos metais skolų išieškojimo įmonėms darbo visuomet tik padaugėja - juk atsiranda vis mažiau norinčių skolas gražinti laiku,

 Sulėtėjusios ekonomikos metais skolų išieškojimo įmonėms darbo visuomet tik padaugėja - juk atsiranda vis mažiau norinčių skolas gražinti laiku, o taip pat ir darbdaviai dažnai nebesilaiko savo įsipareigojimų laiku išmokėti atlyginimus savo darbuotojams.

Paprastai atrodytų, jog skolos negrąžinamos dėl įvairių nepalankių aplinkybių. Tačiau deja, vyraujanti tendencija rodo kitaip - skolų išieškojimas itin dažnai vykdomas tuomet, kuomet skolos tikrai nėra didelės - čia ir atsiskleidžia žmonių aplaidumas. Paprastai žmonės, gavę nedidelę baudą, neskuba jos apmokėti, o vėliau tai padaryti pamiršus, vieną dieną prie durų sulaukia antstolių ir lieka nepatenkinti, jog skola, buvusi nedidelė, apaugo dar keliais šimtais litų.

Kartais skolos netgi nepamirštamos apmokėti - žmonės kartais dar naiviai tikisi, jog tokios nedidelės skolos nesusilauks antstolių dėmesio, kadangi tiesiog tokių skolų išieškoti neapsimoka. Taigi, vietoj to, jog apmokėtų savo skolą ar baudą, palieka tai likimo valiai. Taip deja nėra, o tokios atrodytų menkos skolos yra kur kas efektyviau išieškomos negu skolos siekiančios nuo 1 iki 5 tūkstančių litų. Taip labai dažnai žmonės nukenčia nuo savo pačių aplaidumo.

Tikrai nemažai kartų skolų išieškojimas yra vykdomas dėl neapmokėtų baudų už eismo taisyklių pažeidimą, įvairius pažeidimus viešuose vietose, valstybei nesumokėtus mokesčius ar važiavimą miesto viešuoju transportu be bilieto. Žinotina, jog nesant galimybei baudą susimokėti vietoje visuomet galima parašyti prašymą policijai, kuriuo baudos apmokėjimo terminas gali būti atidėtas trims mėnesiams.

 

KomentaraiNaujausi dienoraščiai

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital