Daug ir apie nieką (I - dalis)

Kristoferis | 2007-02-02 20:14 | perskaitė: 585
Daug ir apie nieką (I - dalis) Na ką gi susilaukiau daugiau negu trijų komentarų ir nebuvau sulygintas su žemėmis. o netgi atvirkščiai skaitinams rašyti toliau, tad turiu laisvą vala

Na ką gi susilaukiau daugiau negu trijų komentarų ir nebuvau sulygintas su žemėmis. o netgi atvirkščiai skaitinams rašyti toliau, tad turiu laisvą valandėlę, kodėl gi nepasisakius kaip man sekasi toliau.

Pirmasis dienoraštis buvo baigtas ties reklaminiu plakatu. Tęsiam toliau.(aišku akcentuojami mano dienoraščiai į spekuliantus pradinukus) Kaip pamenat esu panašus į Haumerį tik pamato kažką naujo: Wohoo, viską meta ir lekia stačia galva nieko negalvodamas. taip pat ir aš wohoo: Britney Spears ir važiuoju pas ją Kauno nepažįstu, tad mintyse paišiau kaip gali atrodyt maklerio įmonė. Kaip financinej įmonei stiklinis pastatas(nebutinai remiantis dangų) ir marmurinė vidaus apdaila turėjo tenkinti mano poreikius. Ir štai nusivylimas. Stovintis pastatas priminė didingus Tarybų Sajungos laikus... Apskritai Kaune pilna tokių pastatų. Ir jei statant medžiagos buvo neišvogtos ar neparduotos už pusbonkį - Kaunas galės ilgai grožėtis šiais statiniais. Kas vyko finastoje nepasakosiu dėl noro išlikti konfidencialiam. Šiaip nepatiko jog informaciją reikia traukti po sakinį. Ką paklausi, tą atsako. Bet daugiau nieko. Kaip nieko nemokančiam tai man nepatiko. Dar paklausiau į ką investuoti dabar. Sakė netinkamas metas dabar ir dar pasimokyk. Spėkit ar klausiau Toliau kaip pradedantiesiam siūlyčiau pasirinkti 1,5 lt už dalinį sandorį. Juk nepulsit pradžiai spekuliuoti didelėmis sumomis, kurių negalėtų įvykdyti vienu pavedimu. Pinigus tai investuokit tuos kurių tikrai neprreiks 100% greitu metu. Ir galiausiai neinvestuokit didelių sumų. Perprast sistemą galima ir su maža. Beto žinokit jog iš jūsų klaidų čia esantys spekuliai ir uždirba Šiaip dabar galvoju ar čia kam įdomus mano patarimai, jaučiu reikia pasakot apie jausmus kurių yra daug.

Kadangi tik pamatęs akcijas iškart pamilau, tad supratau kaip atsakingai jas reikia rinktis. Juk pagalvokit, čia tas pats kas ženytis! Tiek nuo vienos, tiek nuo kitos priklauso mano/mūsų asmeninė gerovė, žilų plaukų skaičius ir pilkųjų ląstelių kiekis. Tad vyrai neprašaukit! Bet kadangi aš meile netikiu(gal ir todėl, kad dar neatradau TOS savosios) + mokslinikai teigia, kad meilė išnyksta po 3 metų ir lieka tik prisirišimas prie to žmogaus (kaip aš be jo, ar be jos) ir aisku kasdieninė rutina. O va dabar apie akcijų rutina...

Pagaliau supratau, kad čia reikia skirti labai labai daug laiko ( sekantys dienoraštis bus pamastymai ar as cia liksiu ar atėjau, pamačiau ir išėjau (dar neaišku ar pakelta galva ar pabrukta uodega) Ir kas galvojat kad čia lengvi pinigai tai stipriai klystat. Reiks mokytis ir mokytis. Absoliučiai nesuprantu nei TA nei FA, net akcijų pavadinimų dar nžn, o dar kiek čia visokių subtilybių ir plonybių laukia. Pamatai kiek čia reiks išmokt tai rankos nusvyra. Apskritai net pačią prekybą isivaizdavau kitaip. Pirmas žmogus pasėjęs nerimą mano širdyje (gailanepamenu niko), tai buvo žmogus kuris papasakojo kaip reikia prekiauti obuoliais turguje. Greičiausiai esu pats mažiausiai išmanantis žmogus šia tema, o "spekuliuoju" realiais pinigais. (ir galima sakyt sekmingai kokia + 20 lt Kaip tai įmanoma? Labai paprasta. Visa padėka atitenka jums Spekuliai aš tiesiog sėdžiu ir klausau ką jūs šnekat, pasveriu visus jūsu argumentus ir tada darau išvadas. Bet tai yra žeminantis žmogaus orumą dalykas. Galbut jus tai tenkina, bet tik ne mane. Koks idomumas, kad ir pataikei ant pelningos akcijos. Juk tai ne tu padarei, o kažkas kitas. Tad ir visas saldus pelnas nublanksta...

tęsinys kitam dienorastį

Komentarai2007 02 02 20:43     #8840
Tai Finastos pastatas dar visai nieko. Pasiziurek salimais, kur JT bazuojasi
2007 02 02 21:15     #8843
Aš mačiau. Dar net norėjau patekt, bet įėjimo neradau , ten rūbų parduotuvė kažkokia. Antram aukšte gal jie.
2007 02 03 07:47     #8846
mygtuka reik spaust ir slaptazodi pasakyti, kad isileistu
2007 02 03 08:19     #8848
slaptazodis: "Turiu 300 k EUR... nezinau kur det"
2007 02 03 11:38     #8850
Kristoferi, gal galetum placiau apie ta zmogu, "kuris papasakojo kaip reikia prekiauti obuoliais turguje." Kodel gi tave apeme nerimas?
2007 02 03 12:49     #8851
Uz nerima del obuoliu dekok Nojui, tai buvo jo postas
2007 02 03 12:56     #8852
Ir dar patarimas,rinkis akcijas atsakingai, bet niekada už jų nesiženyk.Tai greičiau panašu į permiegojimą: žiūrėk, kad nebūtų labai nuvalkiota ir neturėtų slaptų ligų, o kai pasinaudosi išmesk be gailesčio ir griebk kitą.
2007 02 04 09:27     #8855
Dėkui tada Nojui. Nėra ten ką labai pasakot (aš taip nesugebėčiau kaip jis) Pasiieškok šitam forume (pagalba naujokams, ten liktai buvo) ir daug daug puslapių atgal.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital