Spekuliantai

Husaras
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
Husaras pasisakymai forume:
Ka Lietuva gali konkurencingai eksportuoti i Vakaru Europa? 35 Mano verslas 2009-07-26 08:34:14
Praktiškai nieko. todėl reikia užmiršti apie eksporto didinimą. Valstybė įplaukas gali daryti kitaip, o tiksliau ne valstybė, o atskiri žmonės. Network marketing yra tai kas labiausiai prieinama. Amerikoje vien tik šioje srityje dirba 15 milijonų gyventojų, o tai sudaro apie 10 procentų visų dirbančiūjų ( tai 1008 metų duomenys. neabejoju, kad šiais metais bus ženkliai daugiau. Valdžiai tokias veiklas skatina ir suteikia mokestines lengvatas. Nes jie nevažiuoja į darbą, nešlifuoja kelių, neteršia aplinkos. Ir valstybei tai tikrai apsimoka.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-28 19:46:46
husaras nedingo o grįžo iš Deltuvos nusikalęs. Vėlai ponai pasikalbėsim. malonu, kad tokie aktyvūs. Geras ženklas.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 12:51:49
Gerai, husaras, suprantama grybą piauna. O iki šiol esamas ekonominis modelis geras? Ar normalu, kad daiktus gaminome ne iš būtinumo o tam, kad gaminti ir t.t. planinė ekonomika, rinkos ekonomika...visos save paneigė.
Ar tas, kuris tikėjo planine ekonomika, ar tas, kuris tiki rinkos ekonomka ar tas.... Kuris geresnis ir mažiau patiklus?
Ar mes turime bendrą žiūros kampą. O gal galvojame, kad mum toks požiūris nereikalingas?
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 11:35:55
Taip 3-5. Tikrai taip. Bet problema kiek kita. Kai aš dalyvauju kokiame nors projekte MLM ir kai nario tikslumu matome šalis, kurios prisijungusios prie šio projekto, tai Latvių ir Estų yra ženkliai daugiau nei Lietuvių. Tuomet man iškyla klausimas.... Kodėl?
Juk sutikit, kad feiri ar loc-as tai tas pats š... Ir daugeliui iš mūsų iki lemputės kuo mūsų žmonos skalbia ar plauna. (šiam paradui pas mane vadovauja žmona ir aš visiškai nesikišu). Bet kas suinteresuotas, kad feiri, o ne loc-as? Pirštais nerodysiu.
Kodėl, visose skelbimų lentose (visame pasaulyje) yra MLM skyrius, o pas mus ne? Kodėl daugelis forumų banina tinklininkus? Po velnių jei esame civilizuota šalis ir pripažystame demokratiją ir visa kita tai kodėl taip elgiamės.
Ir dar apie tą filmą. Man ne tiek rūpi kas ten vyksta, bet kai kurios mintys ....navodit na misl... o kam reikėjo, kad mes atominės atsisakytume?
Lyg tarp kitko energetikai atidaviau 12 savo gyvenimo metų: elektriko, meistro, energetiko ir el. tinklų dispečerio pareigom. Mes su savo kolegom niekaip nesuprantame šio žingsnio. Bet pardon. off topic
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 10:12:22
Toasg, per kurią vietą aš sakiau, kad man imponuoja? Aš vakar gavau šią medžiagą, ne iš ko nors, o iš jūsų kolegų-finansistų. Dalinuos ir tiek. Priešą reikia pažinti. Mane patį domina tendensijos ir galvoju.... о ką tai galėtų reikšti? Nes tai ne vien sąmokslo teorija, o nauja filosofinė sistema skirta masėms. O yra nuskambėjusi ir maždaug tokia frazė ... pransūzija bus viena iš rusijos respublikų.
Bet man keista kitkas. Aš pateikiu informaciją, o mane jau kaltina, kad taip mąstau. Va šito tai aš nesuprantu.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 09:59:33
Krizė ne dirbtinai sukelta. Ji turėjo įvykti n metų atgal, tik dirbtinai jos vyksmą atidėliojo. Palaikė visomis įmanomis priemonėmis.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 09:22:48
Jūs visi protingi. Tuomet sutarkim taip. Pateikiate krizės priežastis ir sprendimo būdus. Ir viskas.
Aš ieškau sprendimų ir tikrinu savo hipotezes. Ta prasme šis forumas yra gera dirva. Bet daugelis iš jūsų kritikuoja mane, bet nepateikinėja sprendimų.
Šiaip norėčiau turėti reikalus su džentelmenais. Nes dabar kai kurie pateikinėja mano kitus nikus ir vardus. Manyčiau, kad tai nekorektiška. Esu senas forumistas, buvau ir adminas ir moderatorius. Tokių dalykų, be autoriaus sutikimo paprastai neleidžiama.
Kas link MLM. Aš kalbu tik apie 20% darbingų žmonių. Tiek ši krizė išmes už borto. Ir, tikrai nekalbu apie visų ėjimą į MLM.
Mano galva tiem 20 mes nieko daugiau pasiūlyti negalime išskyrus MLM.
Jei turite kitų nuomomių, būtų malonu išgirsti.
Ir visiškai nekalbu apie tai ar MLM yra caca ar kaka. Kalbu tik apie tai, ką mes galime pasiūlyti. Ir baikim tuos primityvius ginčus.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 08:30:43
Ne tikėjimo ar netikėjimo reikalas. Stebėkit įvykius ir žiūrėkit kas dedasi ir laukit kai kurių naujovių. Čia ne visa informacija. Aš nesiimu vertinti. Stebėkit kaip mąsto mūsų kaimynai ir galvokit, susiekit tai su krize ir t.t. Rusai ruošia naują bombą. Tik tiek. Filmas pastatytas 2004, o dabar išeina į eterį atviru tekstu.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 07:07:58
http://video.google.com/videoplay?docid=8044525250205423651&hl=en
Štai čia nauja rusijos bomba. http://pravdu.ru/lessons/petrov/
Atleiskit ponai dabar neturiu laiko, o filmukus siūlau pažiūrėti visiem spekuliantam, kad žinotumėt iškur vėjai pučia.
Deltuvai ruošiuosiu. Šiaip kviečiu į Deltuvą. www.pulkaspuslapiai.lt
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-24 18:45:07
Sakyčiau tą pačią kaip ir kiekviena miela ir vertinga jo požiūriu prekė + galimybė užsidirbti kai kalbame apie konkrečius produktus.
Visos Husaras forumo žinutės
Husaras paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
Husaras pakomentavo vartotojų publikacijas:
Vartotojas nepakomentavo nė vienos publikacijos.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital