Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

"Forex scalping"

RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

Butu idomu padiskutuoti sia tema issamiau, ar naudojate "scalpinga" savo prekyboje, kokie principai ir galiausiai kas tai yra? :-)
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Kas tai yra galima perskaityti čia

Negaliu sakyti, kad naudoju, tačiau ko gero galiu sakyti, kad bandžiau.

O bandžiau štai ka: nuo pirminės sąskaitos atskyriau 100 EUR į šoną. Tikslas buvo minimizuoti dienų skaičių, per kurias būtų pasiektas +100% prieaugis. Tiksla pavyko pasiekti per 7 darbo dienas. Tačiau sustoti jį pasiekus - ne. Per ateinančias dienas dar kiek palipėjau iki +145% ir tada įvyko ilgai lauktas "pagaliau skambutis" iki +22%.

Nepaisant to, bandymo eiga man buvo gan smagi. Lokalų tikslą atrodo irgi pavyko pasiekti.
Kas toliau? O gi nieko - jaučiuosi neperspektyvus su tokiu "spekuliavimo" modeliu.

Vos ne pamiršau paminėti sprendimų palaikymo priemonių. Kaip tik šį semestrą teko studijuoti gan įdomu statistinės duomenų analizės kursą, tad bandžiau taikyti naujai įgytas žinias. Kiek tai įtakojo NAV - sunku pasakyti.

Žemiau pridedu "patirties" grafikiuką.

Common sense is not very common
PV
Rašyti privačią žinutę

67 žinutės
( +5 / -6 )

ir kokias priemones (indikatorius) naudojai savo bandymuose??
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Naudojau SPSS ir ticks tikslumo duomenis. Iš esmės viskas sukosi apie standartini nuokrypį ir pasikliautinius intervalus.
Common sense is not very common
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

esu bandes. Tarpais scalpingas pereidavo i ilgalaiki "investavima", bet siuo atveju, kai iejimas buvo su scalpingo tikslu, tai jau loterija , ypac jei laukiama naujienu - o jos buna praktiskai kasdiena.

Pagrindinis indikatorius - Stochastic su standartiniais MT4 nustatymais ant 0.5 ir 1h grafiku.

Rezultatai (procentais) zemiau. Apatine ashis - darbo dienos.


http://addurl.tel
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Šiek tiek panašūs mano ir Taksisto grafikiukai. Moralas tas pats
Common sense is not very common
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

Idomu, kaip galima paaiskinti pradzioje kilima >100%, o paskui staigu kritima iki pradines sumos ar dar zemiau?

p.s. internete radau knygele kaip forexe "skalpuoti". Gal kam bus idomu.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Mano grafikas rodo uzdarytas paozicijas. Jei paziureti atviras pozicijas, tai daug ju buna kuri laika minuse. Siap atrode kad jau buvau iejes i ritma ir viena diena pasiekiau 8 sekmingas Trade is 8.

mano atveju didele klaida buvo per mazas depozitas - teko saugotis Margin Call ir uzdarineti pozicijas su minusu , nors ilgalaikej perspektyvoj butu galima sulaukti pliuso.

Kita klaida (arba ne) - tai kad nenaudojau stopu. Su stopais kilimas butu daug letesnis, bet leistu isvengti dideliu kritimu. Rasau "arba ne" , nes daznai kaina pasiekus stopa, vel pasuka reikiama kryptim. Todel sunku ivertinti itaka rezultatui.

Butu gerai jei kas sugebetu suprograminti MT4 robota ir pravaryti per metu duomenis su stopais ir be.

http://addurl.tel
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Žiūrint pvz eurusd kelių metų grafiką matom, kad buvo didelis range trade - grubiai paėmus, 1,2 - 1,33 ribose. Tad turint tikrai didelį depozitą ir nemažesnę kantrybę tikrai įmanoma sulaukti, kol praktiškai bet kokia poza išeis į pliusą
Dėl stopų - manau svarbu tai, su kokia mintimi užeinam į pozą. Jei mintis yra tipo 'matau kainą x, tai kodėl negali būti x + 10p' ar panaši, tada stopų gal ir nereikia. Bet jei norima pagaut trumpalaikį trenduką, imho stopai būtini, nes tokie trendukai mėgsta apsisukt. Aš apskritai į stopą žiūriu kaip į klaidos lygį - kada pripažinti, kad pradinė mintis buvo neteisinga, ir pamačiau rinkoje kažką, ko ten tikrai nebuvo. Dar negaliu pasakyti kiek tai pasiteisina ekonomiškai, tačiau padeda lengviau save sudrausminti.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
iulebro
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės

jau kai meskute su buliuku galinejasi tai ir as vietoj nenustigstu paskaitau ka "zvaigzdes zada" pasiziuriu i economic calendar...apsisprendziu kurio is susiremusiuju kraujyje tuo momentu gliukozes daugiau ir po kelis pipsiukus bandau deti i kruvele paprastai stopu nenaudoju, bet sedziu prisiklijaves prie ekrano...na aisku kartais kruvele igauna kvapa tik perku arba tik parduodu...ir tik i ta puse i kuria manau ilgalaikis judejimas pasikreips. penktadienis manau tam tinkamiausias, nes visi skuba pries savaitgali pasipipsauti taip kreivems tiesiog i uzpakalius spardydami kas liecia indikatorius tai dazniausiai be ju stengiuosi apseit, bet aisku pasiziuriu didesniu masteliu ar divergencija kur nors laidais neislydo i grafikasi penktadieni tai tikrai buvo ka veikt. na ka ...gero brendzio ir seip smagaus saavaitgalio.
PS. manau supratot is rasymo stiliaus, kad dede Brendis sedi ant stalo - ot parshas
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Kaip ir anksciau buvo mineta- greitai uzdirbi, greitai prarandi. Bet jei scalpinga sujungti su fundamentalia analize- tai gautusi pelningas derinys. Bet to dar nesuderinau. Pakolkas bandau nauja uzdirbimo buda per Pending orderius. Bet ji, is patirties galiu pasakyti, efektiviausia pritaikyti tik tuose porose, kurios juda dideliais intervalais. Kitaip gaudavosi, kad pasiekia orderi kaina, pasimakalioja tap nustatytu ribu, nepaliecia T/P ir nueina i minusa. Placiau- kai tapsiu turtingasozingoff
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
m_arijus
m_arijus
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +4 )

Jei skalpingas gali duoti teigiamą rezultatą kažkuriuo tai trumpuoju laikotarpiu, bet ne ištisai - tai reiškia, kad jūsų naudotos strategijos veikia tik tam tikromis sąlygomis. O jas, manau, galima pabandyti nustatyti pagal pastebimus dėsningumus? Todėl, prašyčiau - aprašyti jūsų naudotas skalpingo strategijas(kurios davė pelną kažkuriuo tai laiku) konkrečiai (naudotus indikatorius,ivairių vidurkių linijas ar matematinius išskaičiavimus, įėjimo ir išėjimo taškus ir pan.), nes norėčiau jas išbandyti asmeniškai. Bandymo rezultatus (pastebėjimus ir išvadas)pateikčiau čia vėliau. Tad kviečiu bendradarbiauti
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Todėl, prašyčiau - aprašyti jūsų naudotas skalpingo strategijas(kurios davė pelną kažkuriuo tai laiku) konkrečiai (naudotus indikatorius,ivairių vidurkių linijas ar matematinius išskaičiavimus, įėjimo ir išėjimo taškus ir pan.), nes norėčiau jas išbandyti asmeniškai. Bandymo rezultatus (pastebėjimus ir išvadas)pateikčiau čia vėliau. Tad kviečiu bendradarbiauti
manau , kad aprašymai tokie veltui nepateikinėjami forumuose. Kiekvienas treideris tik per praktiką ir prarasdamas pinigus kuria ir nuolat tobulina savo asmeninę prekybos forexse sistemą. Tad nėra prasmės dalinti atsitiktiniams forumo smalsučiams dažnai gana brangiai apmokėtos savo asmeninės patirties. Tai mokestis už mokslą, mokslą darytis pinigus forekse . O tai didelė vertybė Ir tai daug verčiau už aukštojo mokslo diplomą . Aukštojo mokslo diplomas guli pas mane be naudos, o štai patirtį , įgytą prekyboje forekse, naudoju kiekvieną darbo dieną labai sėkmingai
m_arijus
m_arijus
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +4 )

O aš manau,kad tavo atsakymas pateiktas neįsiskaičius į klausimą-prašymą. Toni, ar matai skirtumą tarp laiko patikrintos taktikos ir trumpalaikės sėkmės? Tu tos sėkmės nesugrąžinsi ir neparduosi, nes ji nėra išbaigta ir gali vadintis patirtimi, kurios neįdiegsi į šį momentą, bet žinosi, kad toje vietoje gali nudegti. Tu gali tik ja dalintis, bandyti suprasti x laiko tarpo sėkmės priežastį. Tokių strategijų(kurios veikė kažkam kažkuriuo tai laikotarpiu) yra pilnas internetas. Tiesiog, gal man nepasisekė pasirinkti forumo, kurio dalyviai būtų linkę į konkrečias diskusijas? Buvo toks sukurtas rusų skypecastas forexo tema. Aš taip pat konkrečiai klausiau apie naudojamas strategijas ir gavau atsakymą, kad forexas yra kaip gyvas kūnas, kuris kinta. Man šis atsakymas patiko. Aš pridurčiau,nėra amžinos nekintančios sėkmingos taktikos. Nelankstumas = krachas. Tarkime - esi šiltai apsirengęs žiemą, bet tuos pačius rūbus dėvi karštą vasarą. Nelogiška, ar ne? Taip ir forexe, turi rasti jo žiemą, vasarą, audrą ar štilių. Aš prekybą forexe priimu kaip filosofiją. Tai nepažinta mokslo, jis negali duoti ats. kaip uždirbti milijoną Mes klumpame, keliames,ieškome vėl ir vėl. Ir manau, kad sėkmę lydi tuos, kurie atranda minimalų paaiškinimą atsitiktinumo dėka, dėlei kurio įvyksta didžiausi atradimai žemėje. Žinoma, jūs einate link to atsitiktinumo patys, bet tiksliai negalite pasakyti kur yra jūsų sėkmė. Ji atranda jus pati, tik su sąlyga, jei jūs esate atviri jai. Esate ieškojimo ir tikėjimo kely. Priedo - turite kintantį mąstyma. Pvz., jūs einate užsimerkęs duobėtu keliu, tačiau šalia priekyje yra lygus. Jei jūs atsimerkiate=mąstote, jūs nenueisite į prarają ir laiku pasuksite (pakeisite kryptį prekyboje) - jus pasieksite viršūnę. Viskas taip gražu,paprasta ir sudėtinga. Štai kodėl aš žaviuosi forexu
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

To m_arijus. Kaip Tonis minejo- scalpingas kiekvieno reikalas. Kodel? As dedavau orderius per atkatus nes EUR ar GBP aukstumose vis sedi. O jei auksciau nebekils?? O i apacia dauk erdves nes is ten pakilo. Kiti gal i visas puses deda... I indikatorius neziuredavau tik i 3- cios zvakes judejimo kripti prie M15. Bet dabar mokinuosi/ orentojuosi i ilgalaike prekyba.
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to: m_arijus Mane domina tik rezultatai pasiekiami naudojamos sistemos dėka, o ne esantys tiesiog atsitiktinės sėkmės rezultatais. Be abejo sistema turi būti lanksti ir tinkanti pelno darymui vyraujant rinkose ganėtinai skirtingoms nuotaikoms. Ir niekada nenustoju tobulinti savo prekybos sistemos. Rezultatai kartais pranoksta lūkesčius. Štai pateiksiu lapkričio mėnesio ( tebuvo tik 8 darbo dienos ) darbo su viena nedidele sąskaitėle rezultatus:

1. Visos 8 darbo dienos buvo užbaigtos pelningai.
2. Sąskaita per 8 darbo dienas padidinta 5,81 karto. Procentais pelnas per
8 dienas tokiu atveju + 481 %. Tolygiai padalinus iš 8 dienų , tai sudarytų +60,12 % per dieną. Bet tai nereiškia, kad didėjant sąskaitai, mažėja procentinis augimas, nes šiandienos ( lapkričio 12 d ) augimas buvo turbūt didžiausias ir sudarė + 63,27 % nuo penktadienio dydžio.

Aktyviai ir prekiauju , ir kuriu bei tobulinu prekybos sistemą apie pusantrų metų. Turiu pakankamai patirties ir žinau, kad toks augimas fantastiškas ir pasiekiamas toli gražu ne kiekvienu laikotarpiu, tačiau nesu linkęs nepasinaudoti galimybėmis, kurias suteikia ganėtinai prognozuojamai judančios kai kurios valiutų poros šiuo metu rinkoje.
Ar tai skalpingas ? Nežinau, nes imu pelną ne po 1 - 2 pipsus, o po tiek , kiek duoda rinka , nesvarbu , ar -5 pipsai, ar +30 pipsų. Nes prekybą orentuoju į darbą gana trumpais periodais. Nelabai man atrodo tikslinga laukti, kol pozicijų vidurkis iš pliuso vėl sugrįž į minusą ( juk rinka pulsuoja, banguoja ) , o paskui vėl laukti , kol išlipsiu į pliusą. Todėl atsidarinėju daug ir trumpam, o ir uždarinėju pakankamai greitai. Man svarbiausia maksimalus pelnas su minimalia rizika. Jei jau lengvai surenku dažną dieną +10 %, tai ir atsitiktinis nuostolio fiksavimas ( -10 ar -20 % ) negąsdintų ir negadintų bendro sėkmingos prekybos scenarijaus.

Pasikartosiu: manau, kad neįmanoma sukurti sistemos, kurios dėka kasdien mėnesį ar metus priprekiautum pelno kasdien po +50 %, tačiau bent jau aštuonias dienas iš eilės su tokiu vidutiniu dienos pelnu man šį mėnesį jau pavyko paprekiauti. Toliau neplanuoju būtinai siekti panašaus dienos pelno, tačiau nuo +3 % iki +10 % per dieną pelno pasiekiu gana lengvai, jei nepadarau didesnių klaidų. Na, o suklydus , be abejo būtina imti nuostolį kuo skubiau ir dirbti toliau, tik atidžiau . Tokios būtų mano mintys.

Ir dar apie sistemų kūrimą: aš linkęs kurti ir naudoti sistemą su tikėtinu maždaug +10 % dienos pelnu, nes tokiu atveju ir nesėkmingos dienos atveju galima likti nedideliam pliuse. Tuo tarpu sistemomis, orentuotomis į 1-5 % mėnesinį pelną, nesidomiu, nes ir šios sistemos karts nuo karto privers trauktis su nuostoliu, kuris gali nubraukti kelių mėnesių po procento dalį kauptą pelną, kauptą prekiaujant labai jau atsargiai.
mahlioras
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +1 / -1 )

kazkaip neitiketinai skamba, Toni, tavo tie procentai 60% per diena, manau, kad su nedidele saskaita prekiauji, tada nejauciamas psichologinis faktorius ir kazka panashaus gal ir butu galima padaryti. Neskleisk cia iliuziju naujokam
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to mahlioras: kam tau dar manyti ar nemanyti, jei esu aiškiai parašęs: "darbo su viena nedidele sąskaitėle rezultatus " ( penkta eilutė nuo viršaus ). Ir ne apie sąskaitų dydžius čia kalbame, o apie tai, kokio efektyvumo "skalpingo " prekybos sistemas įmanoma susikurti. O turint aiškią ir efektyvią sistemą netgi pradėjęs su 100$ ir kasdien augdamas po 4 %, per nepilnus metus pasiektum milijoną . Tad ne depozito dydis svarbu, bet STABILAUS augimo tempai. Ir , būtent tą stabilumą pasiekti bei išlaikyti ir yra visų sunkiausia. Daugeliui netgi stabilus +1 % per savaitę yra neįkandama užduotis.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

saskaitos dydis labai svarbus faktorius.apie demo as net nekalbu, ten galima ir 100% per diena pasiekti.
Tie forexistai kurie dirba su 100$ ir kazkokius % cia rasho, tai yra mazhu mazhiausiai juokingi.
Atsidaro saskaitas oandoj ir perka po 10-100 vienetu, juokas...
vyrai va 10,000$ startas ir pirmyn ir tada jau kalbekit apie tas sistemas, tik manau jog bus tokiu vienas kitas.
Na Tonio mineti rezultatai zhinoma labai ispudingi, jei jau pagavo sistema ir ja pasitiki, tai kokio velnio nepadirbti su didesniais pinigais?..
Nors esu isitikines, jog vartant dideles pinigyu sumas vargiai ar pavyks pasiekti net puse to.PSIHOLOGINIS FAKTORIUS...
As irgi esu pasiekes 136 pelningus treidus is eiles, turedamas vos 4 atviras neigiamas pozicijas. kuriu seniausiai buvo 48valandos.
Tai nieko nereishkia.
Na o shiaip visiem sekmes prekiaujant!
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to: tannedweekend labai ir labai daugeliu atveju esi
neteisus, bet tai būdinga tavo amžiui. Sulaukęs 50 -60 metų
mąstysi ir rašysi daugeliu atveju kardinaliai priešingai.

1. Sąskaitos dydis psichologiškai veikia tik nestabilios
nervinės sistemos treiderius, ir tuos, kurie forexe ne dirba,
bet lošia kazino. Suprantama, kad ant lošimo stalo numetus
didelę sumą psichologinė savijauta negali būti gera.

2. Prekiauti su 10 000 $ gerai, bet daug geriau 10 000 ne
pervesti į FOREX tiesiogiai, bet pervedus 1000, jį
pasididinti iki 10 000 , ir prekiauti toliau. Taip
nebus jokios psichologinės naštos, nebus baimės prarasti
ir t.t.

3. Sistemos yra techninės ir nuo sumų nepriklauso.
Man pagarbą kelia ne tie , kurie prekiauja su milijonu
ar 10 milijonų depozitu, bet tie , kurie pradines
nedideles sumas išsididino jau po keletą kartų. o ir
toliau didina sėkmingai ir stabiliai.

4.Iš to treiderio , kuris prekiauja su 10 000 ar
100 000 $ nieko neįmanoma pasimokyti, nes toks
prekiautojas orentuojasi į labai mažą procentinį
augimą , tad visą dėmesį telkia tik į tai, kad kaip
nors neprarasti ( bet paprastai praranda ).

Tad kodėl tannedweekend ? : " vyrai va 10,000$
startas ir pirmyn ir tada jau kalbekit apie tas
sistemas
" .

Kur pirmyn ? Pirmyn į abejonėmis gristą prekybą ?
Pirmyn į nuostolius ? Kur pirmyn ? Pirmyn link didelių
pinigų Forexe nereikalingi 10 000. Jie būtų daugiau
kliūtis į sėkmę, o ne būsimos stabilios sėkmės prielaida.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital