Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

forex.com brokeris?

lengvaz
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

sweiki,norejau paklausti,radau si puslapi http://www.forexera.com/saskaitu_valdymas.htm ,ten siuloma investuoti min 10000$ maziausiai 6 men, ir maziausiai 15 % pelno atitenka brokeriui,gal kas girdejote ka nors apie sia kompanija Vilniuje,kadangi esu nelabai patyres forexe,galvoju patiketi pinigus rimtiems brokeriams,aciu
kovar
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

tam kad jie pasirodytų minimum įtartini, man užtenka šitos jų frazės.
"Pelnas pagal susitarimą (min 15% metinių palūkanų)." Koks dar pelnas pagal susitarimą ?|? Ir koks dar minimum pelnas? Siūlyčiau būti atsargiems.
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

as norecia pasidalinti savo mintim apie forex.com vien del to galima pradeti su jais dirbti, del skambucio is amerikos, jie parodo kad klientas jam svarbus patys skambindami, as uzsiregistravau tik demo saskaitai, o jie jau skambina man, puiku. \daviau skype kontaktus, snekejome, derejomes ilgai pasiule mazesnes salygas mini accounta kurio siaip net nera ten.. Pasiule pratesti demo versija jei noriu kad ir 5 metams, uzsiregistravau realiai saskaitai, na dabar analizuoju ju platformele. Ir baikite irodineti tas savo tiesas, kiekvienam zmogui skirtingi brokeriai pagal zmogaus poreikius.

Kas kaip moka, tas taip soka!
:)
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

as norecia pasidalinti savo mintim apie forex.com vien del to galima pradeti su jais dirbti, del skambucio is amerikos, jie parodo kad klientas jam svarbus patys skambindami, as uzsiregistravau tik demo saskaitai, o jie jau skambina man, puiku. \daviau skype kontaktus, snekejome, derejomes ilgai pasiule mazesnes salygas mini accounta kurio siaip net nera ten.. Pasiule pratesti demo versija jei noriu kad ir 5 metams, uzsiregistravau realiai saskaitai, na dabar analizuoju ju platformele. Ir baikite irodineti tas savo tiesas, kiekvienam zmogui skirtingi brokeriai pagal zmogaus poreikius.

Kas kaip moka, tas taip soka!
Na kaip nera forex.com mini saskaitos ka cia kliedi???As pats ten prekiauju.O derejais su jais del spreedu mazesniu?
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

analizavau as ju platforma , taip man irgi skambino virukas is niujorko ilgai kalbejome . nu gal ir nieko kompanija . girdejau kad jie po nauju metu paleis serveri su mt 4 platformai. tai kiek supratau gales rinkti su kuria nori su ta ir dirbsi . tik va del mazo depozito nezinau
Is visu po truputi :D
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

pisboy, turiu omenyje kad einant i gain capital puslapi duoda ten kelis accountus maza didesni ir super dideli, su tam tikrom sumom kuriu reikia norint pradeti spekuliuoti realioje saskaitoje. Gal gali papasakoti ka nors daugiau apie si brokeri, as labaj noriu su juo dirbti gal apsikeiciam skype nr.?
:)
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

vigo klausk kas domina privacia zinute.
Tavo pinigai yra mano pinigai :D

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital