Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Del RealTrade Brokerio

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

RealTrade, kazkas su pastu ne OK ? Laiskeli pries savaite rasiau, negavau atgal nieko, nors siaip cia jau radau atsakymus (pinigu nuemimo klausimai). Ar spredo nezadat mazint ? Nes biski ziaurokas
Gal Jūsų laiškas pasimetė info@ dėžutėje. Visais prekybiniais klausimais geriau kreiptis į manager eta realtrade taškas lt, arba į realtrade eta realtrade taškas lt.

Dėl spredų - žadame. Ateityje būtinai. Tik viskas po laipsniui - dar nebaigėme su naujų valiutų porų įdėjimu. Iki lapkričio dar įdėsime daugiau, po testavimo.
intro
intro
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -1 )

Butent i info ir rasiau
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Kokia tikimybė kad aš neprarsiu savo pinigų?
Kokios garantijos jeigu aš pervesiu į RealTrade sąskaitą kelis t. dolerių, nie neprapuls kaip į vandenį ir esant prekybos pelnui galėsiu taip pats sėkmingai juos paersivesti į savo sąskaitą?
Ar jūs registruoti kurs nors LT įmonių regsistre ar pan. Neaišku net kur jūsų kontora.
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

Kokia tikimybė kad aš neprarsiu savo pinigų?
Neprarasite. Real Trade Group LTD egzistuoja ne pirmus metus. Žinoma, skandalai mums taip pat nenaudingi.

Kokios garantijos jeigu aš pervesiu į RealTrade sąskaitą kelis t. dolerių, nie neprapuls kaip į vandenį ir esant prekybos pelnui galėsiu taip pats sėkmingai juos paersivesti į savo sąskaitą?
Klientai iš Lietuvos taip ir daro - pinigai Jiems pervedami iš Real Trade Group LTD sąskaitos SEB Vilniaus banke. Kodėl mes nerizikuojame Jūsų pinigais, aš aiškinau šioje temoje truputį aukščiau, t.y. netto-pozicijos išvedamos į kontragentus, taigi mes patys nerizikuojame klientų pinigais.

Ar jūs registruoti kurs nors LT įmonių regsistre ar pan. Neaišku net kur jūsų kontora.
Real Trade Group LTD yra registruota British Virgin Islands srityje (offshore, čia nereikia išsigąsti, nes visi bankai būtinai turi savo padalinius registruotus tokiose vietose, kad nemokėtų didelių mokesčių už savo transakcijas) ir Jus sudarote viešosios ofertos sutartį per Internetą būtent su Real Trade Group LTD. Viešoji įstaiga Real Trade (Group LTD padalinys) - registruota čia Lietuvoje ir dirba pagal sutartį su Group LTD ir užsiima būtent reklamos bei rinkodaros klausimais, klientų konsultacijomis, www.realtrade.lt tinklapio palaikymu, seminarais ir t.t. VšĮ pati nevykdo jokių finansinių operacijų.
lokys
Rašyti privačią žinutę

157 žinutės
( +3 )

Sveiki
Kad real trade registruota British Virgin Islands , tai dar nieko-dauguma pazengusiu saliu renkasi si ofsora (kalbu apie GB).
taciau klausimas- o kokiai prieziuros institucijai pavaldi si firma?
Milziniska REFCO taip pat sugebejo bankrutuoti, nors ir "priziurejo"solidzios institucijos... tai gi- ne tokia jau ir esme, kur randasi pasirinkta firma (zinoma, kad ofsoras-blogiausias variantas)
Daug svarbiau, kokias prekybos salygas suteikia firma- o vien paskaicius "Orderiu ivykdymo reglamenta" aisku, jog su sia firma svelniai tariant neaisku, kodel reiktu bendrauti, jei ji is anksto apsibrezia , kad gales klientui pareiksti, jog firmos manymu sis ne taip prekiavo...
Atleiskit- pasaulyje daug geresnes kokybes aptarnavima siulanciu firmu, kur ir kotiruote gauni tokia, kokia imi, o ne tokia, kokia gauni...
Siulyciau daugiau nepropaguoti Real trade ir sia tema diskusija tiesiog uzdaryt, o tai vien tik reklama sios firmos gaunasi, ar ne taip?
FX4EVER
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

2 lokys,

Visur yra savo privalumai ir trukumai. Taškas. Tai plačiai žinomas faktas.

Dėl Jūsų pasiūlymo, aš jį tikrai vertinu, kokiu jis nedemokratišku ir nemandagu nebūtų, bet siūlyčiau visgi leisti žmonėms patiems spręsti, kur ir kaip prekiauti. Ir dalintis įspūdžiais ir nuomonėmis. Demokratija gi.

Jei Jūs manote, kad mes visą laiką tik sapnuojame, kaip mes "išdursime" savo klientus, tai tada pas Jus jau kažkokia tai fobija, gerbiamasis.

Visas operacijas reguliuoja reglamentas, jis apibrėžia laiko tarpus per kuriuos negalima uždaryti pozicijų, nes anaip jos bus atšauktos ir t.t. Nebuvo ne vieno karto, kad mes negrąžinome pinigų, mes tik atšaukėme visas operacijas dėl per nelyg daug patarėjo užklausų. Kokiam brokeriui patiktų, jei tas patarėjas darytų po 30 užklausų ir daugiau per minutę?

Kaip man atrodo, Jūs netgi nebandėte per mus prekiauti net su ta 20 dolerių sąskaita. Nei pildyti, nei nuimti pinigus. Bet jau "siūlote"?

Iš savo pusės siūlyčiau iš tikrųjų aptarti čia tik konkretus klausimus. Apie mūsų sąlygas, darbą ir t.t.
lokys
Rašyti privačią žinutę

157 žinutės
( +3 )

Ka ir reikejo irodyti- diskusija, skirta reklamai (tik zodis-demokratija...)
FX4EVER
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

palaikau "loki" 99procentais.o tas 1 ...kai pas mane i firma ateina klijentas,as bandau ispust mano paslaugos reiksme.visi taip daro.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Siūlau temą neužrakinti, bet jei kas klikina ant šios temos linko - jam išmesti bannerį - "Real Trade nekelia pasitikėjimo".
Nes tai yra tipiškas rusų loxaronas. Citata: "labai sudėtingos elektroninės automatizuotos sistemos" . Taškas.

Manau mechaninių sistemų šiais laikas jau mažai kas naudoja :-)
"Sudėtinga elektroninė sistema" tai žinoma щирпотреб'inis serveriukas su atitinkama programine įranga. Tai kam pūsti "sudėtingumo" burbulą ?

P.P.S. Offshoras gerai tuo, kad taves nekontroliuoja nei Lietuvos, bei British Virgin Islands institucijos. Už poros metų uždarei su visom saskaitom ir ramu. Galima vėl atsidaryti pvz. SuperTrade Ltd. ir pirmyn.

http://addurl.tel
auxaliutis
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +5 / -2 )

Tai jei vienoj iš šimto (beje, teminėje) forumo skiltyje pasireklamuos tai kam čia nuo to skauda?
Man pvz. tikrai ne ;o) Sakyčiau net labai gerai, kad yra kažkoks viešas feedback'as/support'as ar tiesiog apsikeitimas nuomonėm.
Žadu išbandyt jėgas forex ir manau toks esu ne vienas, taigi šitas forumas tikrai reikalingas ir nėr čia ko uždarinėt. O reklamą nuo faktų gal kaip nors atsijosim - suaugę žmonės čia renkasi tikiuosi. Ar aš visgi klystu?...
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Pritariu. Taip pat noriu priminti, kad diskutuodami sutinkate su šio tinklapio taisyklėmis.

Manau, kad Taksisto aprašyta rizika galioja visų kompanijų atžvilgiu. Tai tik technikos klausimas konkrečios jurisdikcijos ribose.

Pats Realtrade nesirinkčiau dėl šių priežasčių:
- trumpa veiklos istorija
- nemoka palūkanų už sąskaitos likutį
- nekonkurencingi spreadai
- spekuliavimo platformos subtilybės.
Common sense is not very common
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

2 Taksistas, tai tada turėjome jau pora metų atgal pabėgti, bet užtat atidarėme keletą atstovybių

2 auxaliutis, tikrai suaugusių žmonių požiūris, džiugina

2 ^la, taip, turime silpnų vietų, bet savo spredų nedidiname prieš naujienų pasirodymą, pervedimas/išėmimas tikrai pigus, ir aš tikiu MetaQuotes, kad MT 5-a versija bus dar geresnė.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Nenoriu nei girti, nei peikti, bet realybė fx brokerių pasaulyje imho tokia: kontrolė ir priežiūra nieko nepadeda, tik skamba išdidžiai. Refco bankrutavo, nors ją prižiūrėjo, Enronas (pavyzdys iš šalies) irgi bankrutavo, nors jį ohoho kaip "prižiūrėjo" ir t.t. Vienintelis dalykas, kuo, mano manymu verta remtis, tai veiklos trukme, plėtra ir pan. Jei nedingo per x metų, gal nedings ir dar metus kitus?
Kitas dalykas, pats fx, kaip rinka, yra nereguliuojamas. Nėra kažkokios centrinės vadovybės, kur būtų nustatomos "tikrosios" kainos. Kiekvienas brokeris kažką su jomis machinuoja, filtruoja, iškraipo, kartais pagaudo stopus, kartais dar ką sumąsto, nieko nepadarysi. Todėl renkantis brokerį vėl atsiremiam į pasitikėjimą juo. Kad RT nedidina spreadų per naujienas - žavu, užtat laikot didelius spreadus visą laiką, plius negalima uždaryti pozicijos tam tikrą laiko tarpą. Taigi vienaip ar kitaip tą klausimą sprendžiat, nes kitaip per naujienas jus spekuliantai suvarytų į ragą.
Mnao manymu, kalbant apie fx brokerius negalima galvoti kategorijomis balta / juoda, tipo RT blogis, oanda (ar pan.) - angelas su sparnais. Visi jie tokie pilki, gal tik skiriasi pilkumo tonai, bet šiame versle šventų nėra. Pats RT prekybai nesirinkčiau dėl tų pačių priežasčių (spreadai, pozų valdymo ribojimai, nemoka palūkanų), bet ne tokiam pretenzingam fx naujokui tai gali būti pakankamai gera vieta nuleisti savo pirmą depą.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

As supratau is forumo dalyviu- nevieno nera "Real Trade" kliento. Juk taip?
Pakolkas as vienas ju klientas ir pakankamai naujas. Todel galiu pasakyti tik tiek, kad naujokui pradeti ir mokintis- tai idealus variantas. Mazos sumos, nera kazkokiu mokesciu, pasauliniu mastu radau 4 zvaigzduciu lygio atsilepimus. Trukumai? Kai greitai juda rinka gauni "Requote". Aisku nevisada i pliusa. Dar nebuvo 'sleepage', personalas operatyviai atsako i klausimus ar problemus, gal kartais profesonalumo truksta ir tai kogero tik tuose klausimose su kuriais tik naujokai ar ka praziopsoje uzklausia.
O del ofshoru, tai net didziausios ir galingiausios firmos ir bankai ofshorose sukinejasi.

Butu malonu jei kas atsiustu nuoroda, kur galima butu pasiskaityti aiskiai ir trumpai- kaip ir kokie santykiai sieja Forex ir ju brokerius. Kaip jie tuos svertus sugeba isgauti ir t.t. Busiu is anksto dekingas.
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Idomu butu suzinuoti kiek apskritai yra lietuvisku brokeriu ir jei yra kokia nors reitingu lentele. Jei tokios nera siulau pasidalint ispudziais ir pasidaryt patiems
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Lietuviskus brokerius turejau omenyje tuos kurie turi saskaitas lietuvoje o ne kazkur kalab....ese
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

nu as turiu nedidele saskaita pas sita brokeri jokiu nusiskundimu nera, pinigai visada laiku, niekas neluzineja
Virinu visur:)
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Na as irgi Real Trade prekiauju visai patenkintas, juokiu nusiskundimu saibas labai greit perveda,o nejau daugiau nera panasiu
bendroviu, tiesiog is smalsumo? Admiralas neimponuoja..
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Real Trade kaip ir daugelis brokeriu turi ir + ir -, o va siandien buvo praslidimas per naujienas ir vietoje 40 pip'su gavau vos 5. Teko skaityti apie tokius praslidimus, bet kad per naujienas retai prekiaudavau- tai ir nepraslysdavo. O va pradejau- ir praslysta.
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Spec
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +7 / -2 )

Perejau is RealTrade i Admiral Markets. Geresnes salygos, mokymai geri tinkamai tam irengtame ofise, konsultacijos, profai vienu zodziu dirba. O RealTrade man daugiau virtuvine firmele primena ... Nors jie ir stengiasi bet versle tai ne argumentas. IMHO.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital