Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

MetaTrader 4

vytautas k.
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +6 )

turiu keleta klausimu apie metatrader4, taciau neradau kur ju rasyti, taigi sukuriau tema ( tikiuosi labai nepyksite jaigu jau panasi tema yra, o as jos nepastebejau )

1. sukuriant nauja akaunta yra punktas "leverage" , issiverciau is anglu kalbos "sverto veikimas" . kaip suprasti? ( duoda pasirinkti santyki )
2. nusipirkus valiuta, palaukiu kol kaina uzkyla ir tada parduodu. viskas atrodo gerai, esu pliuse, bet kursui nukritus rodo kad esu minuse, nors valiuta pardaviau.
3. ka reiskia "Stop loss" ir "take profit"
vytautas k.
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +6 )

aciu
vytautas k.
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +6 )

dabar visai nebesuprantu, nusipirkau valiuta kaj pakilo padariau close ir mano sandoris dingo, o profit raso 0.00
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

'Trade' dalyje rodomos tik atviros pozicijos. Jei domina fiksuotos, žiūrėk 'Account History'

Jei nori suprast, spausk F1 ir rinkis skiltį 'Getting started'
Common sense is not very common
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

^la, tai tu ne tik per OANDA prekiauji, bet ir per kitus brokerius (su Metatrader)?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

FX tik per OANDA.

Metatraderį kartais naudoju kaip TA platformą.

Tiesa sakant, tai man tos kontoros, siūlančios Metatrader platformą, nuo seno ir iš tolo smirdž.
Common sense is not very common
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

FX tik per OANDA.

Metatraderį kartais naudoju kaip TA platformą.

Tiesa sakant, tai man tos kontoros, siūlančios Metatrader platformą, nuo seno ir iš tolo smirdž.
Gal gali placiau paaiskinti kuo blogai Metatrader platformos?
rolaz
rolaz
Rašyti privačią žinutę

190 žinutės
( +30 / -18 )

"Platformos" gerai, blogai kontoros
Arklius pakeis automobiliai, o asilai liks
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

gal issamiau paporinkit kodel?
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

Nu jo profai paaiskinkit, kas cia per bull schit su tom kontorom, kas naudoja MT4, as kaip tai siandien prisijungiau prie demo, neblogai einasi su tou mb4, tai bandysiu ir su cashu prasisukti
www.tavoparduotuve.lt
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

siandien prisijungiau prie demo, neblogai einasi su tou mb 4
nu jo, is vienos dienos jau galima nuspresti kad "gerai einasi" :-)))

http://addurl.tel
rolaz
rolaz
Rašyti privačią žinutę

190 žinutės
( +30 / -18 )

Taip jau istoriskai susikloste.Jei klystu , gal kas nors pataisys.Kiek zinau Metatrader kaip softas yra post sovietiniu saliu programeriu produktas, pasirodes tuo metu, kai kilo Forex bumas Rusijoj. Ir sia platforma pradejo naudoti, kaip grybai dygstancios brokeriu kontoreles registruotos Bahamuose ir panasiose vietose (is tikruju rusisko kapitalo), kurios savo nesazininga veikla (pradedant "graziais" praslydimais ir baigiant uzdirbtu pinigu negrazinimu)greit uztarnavo gera varda ne tik rusiskos kilmes kontoroms, bet kas blogiausia ir Metatraderiui.
T.Y. Senos ir rimtos brokerines nepereina ant Metatraderio, nes bijo buti susietos su auksciau minetomis, o besikuriancios naujos irgi nenori naudoti Sios platformos, tiesiog del klientu nepasitikejimo. Psichologija odnako.
^la postas geras to pavyzdys.
Ir dabar 90proc. Metatraderistu tiesiais ar labai aplinkiniais keliais susije su rytu kaimynu.
Arklius pakeis automobiliai, o asilai liks
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

Nu gerai, tai dabar dar keletas klausimu, kas tai yra praslydimas, kokius pelnus jamat procentine israiska per men., metus, ir kokia platforma reikia naudoti, kad viskas butu ok.
P.S. Nu siaip tainelabai tikiu, kad visi sukciauja su MT, vistiek yra istatymai ir t.t.
P.S.S. Tik nesakykit, kad pasiskaityk, tipo ir taip jau visko per daug prirasyta
www.tavoparduotuve.lt
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Mano manymu, dauguma yra "šaraškos". Iš esmės roliz viską labai gerai papasakojo. Pritariu.

Taip pat dėl bendro suvokimo siūlau perskaityti apie Forex scam
Common sense is not very common
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Real Trader naudoja Metatrader.
Tai jie irgi "šaraškos"?
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

To nesakiau.
Common sense is not very common
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

MT4 man patinka- patogi, greita. Kitu demo bandziau- kazkokios netokios. Bet nuo ko pradedi, tai tas priimtinesnis ir atrodo. MT4 nebutina instaliuoti i kiekviena kompa per kuri jungiesi ( as jungiuosi per 2, plius dar delninukas su MT4 mobile). Darbe sukonfiguruoju, atnaujinu, strategijas kuriu (bandau)ir jei gerai sukonfiguruoju- nusikopijoju papke ir namo parsinesu. Nieko ish naujo nereik perdaryti. Patogu.
O kas del brokeriu, siulau savo brokerius isbandyti paprastu budu- atidarykite orderi su nemaziau kaip 5 lot ir tada suzinosite kas per kontora...
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Pats prekiauju Metatader4, labai patogu ir informatyvu kaip platforma.Praktishkai tureciau pradeti agituoti, bet...
Kazhkaip vis labiau linkstu i OANDA pereiti, ten ir forumai yra ir spreadai mazhi ir svarbiausiai jie reguliuojami ir tures didzhiausia kapitala.Kiek zhinau jie tikrai vini stambiausiu ir patikimiausiu.
Gaila man bus palikti tuos ofshorinius North Finance ,kazhkaip pripratau prie ju, bet manau jog teks, tuo paciu ir paziuresim kaip jie atgal pinigelius ishmokes:-)
Vaivoras
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Man ismokejo(su tam tikrais niuansais) ir nulupo 50 USD uz pavedima. sake jei lauksiu 'visos' tai bus pigiau. bet kad laukt nenorejau. o kortele atsiunte uz kokio 1.5 - 2 men.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Perkelta iš kitos temos:

#C
Pries platforma tikrai nieko blogo neturiu, geresnes is esmes ir nemaciau Labai patogi, daug funkcionalumo, kruvos custom indicatoriu, pagrindinis dalykas tai kad turi vidine scripting kalba developingui, krc susiprogramint gali kad ir visa prekybos strategija Nu bet rimtesni ir stambus brokeriai naudoja savo spec. prekybos platformas..
Common sense is not very common

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital