Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prekybos pagrindai?

Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Jei viena saskaita tai lyg ir ner ka rasyt,nebent,kad nori pinigu kuo greiciau
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

na dekui uz atsakymus!
tikiuosi si kart, kai reikes parsisiusti, bus viskas gerai.

beje, gal kas turit kokiu minciu del eur/usd poreles siai situacijai?
saldo
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės

na dekui uz atsakymus!
tikiuosi si kart, kai reikes parsisiusti, bus viskas gerai.

beje, gal kas turit kokiu minciu del eur/usd poreles siai situacijai?
na, jei neradai dar minciu apie eur/usd porele, gali paziuret i grafika
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

MAIKLAS :
na dekui uz atsakymus!
tikiuosi si kart, kai reikes parsisiusti, bus viskas gerai.

beje, gal kas turit kokiu minciu del eur/usd poreles siai situacijai?
na, jei neradai dar minciu apie eur/usd porele, gali paziuret i grafika


kur ta grafika rasti? ir ar jis yra bent kiek patikimas?
Vytautas
Vytautas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Tokius procentus (5% i diena) gali uzdirbinet tol kol tau esamas saskaitos balansas nera dideli pinigai.Kai jau yra tiek,kad tikrai baisu prarasti tai tada rizika mazini ir tie % ne tokie dideli pasidaro
Sutinku, manau del to kad 1000 $ account'e galiu sau leisti rizikinga strategija vykdyti. Kas butu jei si suma butu daug didesne pakomentuot butu ne taip paprasta.

Dekoju uz komentarus i pasisakyma, vertinga informacija :yes
Vytautas
Vytautas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Kas pas jus per strategijos, jei galima maržos skambutį gauti ? Kazino strategija ?

Jei norit pinigus palikt kažkur anapus, tai geriau ten(kazino) ir eikit. Bent laiką gerai praleisit.

Del vienkartinių didelių pliusų sutinku - tai įmanoma.
Tačiau norėčiau dar kartą paklausti: koks tokios strategijos testinumas ?
Kadangi sioje rinkoje esu nesenai, prisipazinsiu jog atitinkamos testinumo strategijos neturiu, taciau pasirupinsiu, jog tokia greitu metu susikursiu. Tikriausiai butent siuo atveju didziausia vaidmeni turi technine analize.
Lapkricio 31d visu idomumo delei uploadinsiu menesio ataskaita. Neneigiu kad galiu klysti :con

Korekturos klaida: testinumo strategija ne sukursiu, o pabandysiu sukurti
Marijus_s
Rašyti privačią žinutę

111 žinutės
( -2 )

sveiki, dabar taip ieskau per google ir niekaip nerandu kitos savaites forex yvykiu kalendoriaus gal kas zinot kur galeciau tai aptikti? dekui...
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

http://www.fxstreet.com/fundamental/economic-calendar/events/
You will fight how you train
Marijus_s
Rašyti privačią žinutę

111 žinutės
( -2 )

ok dekui valius na cia apie strategijas kaskas kalbejo tai butu ydomu daugiau kas ka pasakytu nes as isvis nelabai dar suvokiu toky termina ir nelabai ysivaizduoju kaip tai turetu atrodyti raliai
platonas
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

^la :
Nuo 5% iki 9% per dieną ?

Tai tada ~ nuo 1,05^20 iki 1,09^20 per mėnesį ? Tiksliau nuo 165% iki 460% per mėnesį ? Na jūs ir optimistas.

Aš tai pesimistas. Man +6% per mėnesį yra labai daug.
O kodel gi ne. Butent kokie veiksniai apriboja uzdirbti toki uzdarbi % per diena? Ar cia mano postas geriausiu atveju bus traktuojamas kaip " pataike ant bangos " ?


Kadangi sioje rinkoje esu nesenai, prisipazinsiu jog atitinkamos testinumo strategijos neturiu, taciau pasirupinsiu, jog tokia greitu metu susikursiu. Tikriausiai butent siuo atveju didziausia vaidmeni turi technine analize.
Lapkricio 31d visu idomumo delei uploadinsiu menesio ataskaita. Neneigiu kad galiu klysti :con

Korekturos klaida: testinumo strategija ne sukursiu, o pabandysiu sukurti
Na, lapkricio 31 d. siais metais vargu ar sulauksime, bet tikiu, kad tai tik
gramatine klaida Taigi, butu malonu paziureti, kaip gerb. Vytautui pavyko
lapkritis ir virinimas "nuo 5% iki 9% per dieną". Dekui
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Prisiminęs Vytauto utopiją nusprendžiau pats pabandyti patampyti jautį už ragų.

Šiaip ar taip, žiūrint iš mano varpinės, rinkoje šiuo metu rinkoje nelabai yra ką veikti, tad persimečiau 100 EUR (tiek negaila prarasti šiam eksperimentui) į sub-sąskaitą ir pabandžiau padalyvaut "ekstremaliai". Gavosi štai kas:



Iki šiol sekėsi, tačiau manau, kad ilgalaikės perspektyvos toks "spekuliavimas" neturi ir anksčiau ar vėliau baigsis apie 0.
Common sense is not very common
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

^la: džiaugiuosi už tave.
Jei išmoksti pasiekti stabiliai aukštą pelningumą (šiuo atveju per keletą dienų +60%), tai kas tau kelia abejonių dėl tavo ilgalaikės perspektyvos ? Žinoma, kad bus nesėkmingų įėjimų į rinką, tačiau sėkmingų bus daugiau. Sėkmingos ilgalaikės prekybos GALIMA išmokti. Esu taip pat ieškojimų kelyje, taip pat ieškau instrumentų, kuriais dirbdamas jausčiausi tvirčiausiai. Nuolat tobulinu savo sau taikomas dalyvavimo prekyboje taisykles.
Vis labiau man patinka XAU/USD pora Oandoje. Ketvirtadienį spreedas buvo netgi 0,40$, o pastoviai dabar 0,50$. Tai žymiai geriau už prieš pusmetį buvusį paprastai 1$ dydžio spreedą.

Ir prognuozojamumas šioje poroje pakankamai neblogas. ( USD/CHF, USD/JPY kyla, reiškia XAU/USD krenta ir atvirkščiai ). Be to XAG/USD už papildomą indikatorių galima naudoti. Ilgalaikiai pirkimai vargu ar pasiteisintų, tačiau skalpingas yra labai ir labai efektyvus .
Kas liečia nuostolius, tai nuostolius sukelia tik 1) neteisingas įėjimas ir 2)per ilgas laukimas. O ilgalaikiu atveju visada bus daugybė kartų, kai tavo pozicijos stovės prieš rinkos tendencijas ir lauks stop losų. Beje XAU/USD prekyboje yra laikotarpių, kai trendas paprastai nesikeičia. Ir dar. Svarbu, kad auksas dažną dieną kyla ir krinta daugiau kaip po 1%. Tai reiškia, kad būna pakankamai laiko pastebėti išryškėjusį trendą ir dar suspėti sėkmingai sudalyvauti . Beje sidabras irgi panašus, bet XAG/USD spreedas didokas ir reikia daugiau laiko, kol pozicija prašoka spredą ir pereina į pliusą. Tad geriau XAG stebėti, o dalyvauti vis tik XAU prekyboje. Tokie pastebėjimai. Senokai berašiau.
Sėkmės visiems prekyboje .
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Negalėčiau teigti, kad to išmokau.

Kai rašiau apie ilgalaikes perspektyvas - turėjau omeny stabilumą. Apie jį labai sunku spręsti pagal poros savaičių patirtį. Be to ryškėja viena tendencija: didėjant prieaugiui - didėja balanso svyravimų aplitudė.



Dėl prognozavimo. Norėčiau nesutikti su teiginiu "kažkas kyla, reiškia kažkas kitas krenta". Ar skaičiavai koreliacinio ryšio stiprumą ?
Common sense is not very common
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Jei visą laiką užeini visu depu, tai natūralu, kad svyravimai didėja - juk auga pozos dydis, ir kartu pelnas / nuostolis iš vieno pipso. O šiaip sakyčiau Tonis teisus - jei susirandi kažkokį būdą rasti įėjimo taškams, kada garantuotai kursas nueis bent jau 2 - 3p į tavo pusę prieš nueidamas belekiek priešingai, tai užeini tada kad ir visu depu ir vargo nematai. Bėda tik ta, kad daug žmonių tokių taškų ieškojo, tik nedaug kas gyrėsi suradęs
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

^la: grafikas Tavo teisingas. Nuostoliai mažesni už pelną. Taip ir turi būti.
Dėl aukso ir dolerio priklausomybės nėra jokių abejonių. Logika elementari: jei dolerio vertė didėja, tai už tą pačią aukso unciją bus mokama mažiau didesnės vertės dolerių. Ir atvirkščiai. Jei doleris krenta jenos, euro ir franko atžvilgiu, tai už aukso unciją bus mokama vis daugiau dolerių.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Kas vieniems elementaru, man - ne. Gal gali paaiškinti kaip supranti "didėja dolerio vertė" ?

Iš tamstos teiginio seka, kad tarp Aukso ir USD/JPY egzistuoja pakankamai reikšmingas neigiamas koreliacinis ryšys ?

Aš gaunu ką kitą. Duomenys nuo 2004-01-01 iki 2006-12-08.
Common sense is not very common
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

^la... man atrodo, kad ne tą porą koreliacijai tikrini... jena čia turi kitų niuansų...tikrink ir lygink XAU/USD su USD /CHF turėtų matytis neigiamas koreliacinis ryšys
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Šveicaras irgi turi savų niuansų. Ryšys vistiek per silpnas.

Common sense is not very common
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

^la: Žinai, pradedu galvoti, čia ši lentelė tau ne tą rodo . Pavyzdžiui, jei USD pradėjus kilti šveicaro ir jenos atžilgiu ir pakilus 1 % ( USD/JPY nuo 1,15 iki 1,162 ) auksas tuo patmetu pradeda kristi ir netgi dvigubai sparčiau (XAU/USD nuo 637 iki 625 , kas sudaro arti 2% ) .

Tikiu, kad lentelė parodys, kad koreliacija buvo per silpna, nes doleriui sukilus 1% šveicaro ir jenos atžvilgiu , auksas prarado 2% vertės dolerio atžvilgiu. Koreliacija per silpna, nes ne tuo pačiu 1% auksas nuvertėjo, o dvigubai daugiau. Tačiau praktinėje prekyboje nuo to tik geriau. Geriau žinoti ir tuo pasinaudoti. Tuo, kad doleriui kylant, auksas pinga beveik dvigubai greičiau ir dolerio vertei krintant, auksas brangsta beveik dvigubai greiciau.

Ir dar. Ilgo laikotarpio analizė neturi būti suminė, nes aukso brangimui ar pigimui turi daug įtakos geopolitiniai reiškiniai.

Nagrinėjimui gali imti nors ir 10 metų laikotarpį, bet negrinėk ir daryk išvadas pagal kiekvieną dieną atskirai, o ne 10 metų suminius pokyčius.

Gruodžio 08 dienos aukso ir dolerio judesiai . Po naujų darbo vietų paskelbimo matėme , kas vyko su auksu ir doleriu, nes būta visko: ir staigaus kilimo ir staigaus kritimo.
XAU/USD sėkmingai pašoko nuo 630 iki 637.. ir dar sėkmingiau leidosi nuo 637 iki 625. Tuo tarpu USD/JPY ir USD/CHF judesiai tomis valandomis - minutėmis buvo kardinaliai priešingi tik mažesnių procentinių amplitudžių.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Tas pats atsakymas "silpna koreliacija" buvo man pasakytas ir man pastebejus EURUSD ir GBPCHF priešingą judėjimą. Nors atrodytų poros visiškai nesusijusios.
Velgi - judėjimo kryptis dauguma valandinių laiko intervalų yra priešinga, tik skiriasi amplitudė.

http://addurl.tel

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital