Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Lietuviskas tarpininkas.

torf
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės

Noreciau isgirsti nuomoniu apie www.forex.lt
Ar apsimoka susideti?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Kuo "lietuviškas" ?
Common sense is not very common
torf
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės

Puslapis, informacija ir konsultacija, kuri man kaip naujokuj dar reikalinga pateikiama lietuviskai. O su kalbom man neinasi gerai.. Todel ir atkreipiau demesi i sia kompanija. Ir man idomu ar ji patikima?
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Na, tokia patikima, kokia gali lietuviska buti...Jei uzsienio kalbos tave zudo - tai rinkis kas lieka.
P.S. Kaip lietuviskas, gal ir nieko - uzsienyje yra daug geresniu (bet tai tik mano asmenine nuomone).
Budamas turtingu - būk dosnus.
torf
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės

Dar toks klausimelis, manau jis man kyla is menkos patirties
Ka jus laikote tuo patikimumu? Ar buna tokiu atveju kai dingsta pinigai ar kazkas panasaus? Ar patikimumas susiejas su kazkuom kitu?
Burundux
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Mano patarimas: atsidarai demo saskaita www.forex.lt ir pvz www.oanda.com ir paziuresi kuri labiau patiks. Skiriasi kaip seni kaliosai nuo sportbaciu (nebutinai paciu geriausiu, bet vis tiek).
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Patikimumas pasireiskia ne tik saskaitu (ir ju turinio) saugumu, bet ir platformos patikimumu, neluzinejimu. Taip pat daug patikimumo prideda brokerio poziuris i klienta (greiti ir tikslus atsakymai i klausimus, reagavimas i pastabas).
Budamas turtingu - būk dosnus.
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

As ir va siuo metu bandau pradet dometis apie forex trading ir iskilo tas pats klausimas. Ar geriau prasideti su uzsieno tarpininku ar gerai bus ir lietuviskas tarpininkas? Ar pradziamoksliui gal pakaktu ir lietuvisko tarpininko? Dekui uz rimtus komentarus.
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

To ealas,
Jei gerai moki anglu kalba tai patariu pasinaudoti diskusijoje apie forex brokerius aprasytu brokeriu paslaugomis (tokiu kaip www.forex.com ir www.oanda.com). Nepasigailesi.
Budamas turtingu - būk dosnus.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Kai kalbate apie "lietuviškus" "tarpininkus", man kyla klausimas - ar nors vieną žinote ? Tarpininku nevadinčiau to, kuris tarpininkauja kaip kioskelis pasirašant sutartį su ofšorine arba Rusijoje registruota kompanija ir už tai nugrežia komisą (referral). Taip pat Lietuvoje veikiančių komercinių bankų, nes pastarųjų siūlomi valiutų rinkos produktai skirti kiek kitam segmentui.

Taip pat siūlyčiau perskaityti http://en.wikipedia.org/wiki/Forex_scams
Common sense is not very common
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Na tik antra diena aiskinuosi visus forex rinkos veikimo principus, todel prasau atleiskit jei maisau terminus. Laikui begant ismoksiu.
Tai va prie reikalo is karto. Radau www.forex.lt, kurie siulo su kazkokiu neaiskiu Trading Desk tradint, www.forextrade.lt siulo su MetaTrade4, kuri yra zymiai profesionalesne, taciau yra kita problema. Pirmuju minimalus depozitas yra lyktais 250USD, o antruju prasideda nuo 1000USD.
Atvirai pasakius, tai niekaip negaliu nusprest ar rinktis lietuviska tarpininka ar ieskot kur nors uzsienyje. Nemaciau jokiu tvirtu argumentu, kas atbaidytu nuo saskaitos atidarymo pas lietuvos brokerius.
Esu kolkas pasimetes tame, todel prasau supratingumo ir atgailos.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

lietuviskas brokeris yra tarpininko tarpininkas.
neturi jokiu pliusu, issskyrus tai kad gali makaronus ant ausu kabinti lietuviu k.

http://addurl.tel

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital