Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex sistemos ir indikatoriai

damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Idomus dalykas tie indikatoriai - parodo iskreipta grafiko vaizda. Taigi ziuredami i indikatoriu niekada to nepamirskite. Dar idomiau butu pastebeti, kad skirtingi indikatoriai vaizda iskreipia skirtingai. To taip pat niekada nepamirskite. O pabaigai paminesiu svarbiausia - ziurint plika akimi matosi neiskreiptas vaizdas. Taigi dazniau ziurekite i grafikus, ne i kreivas linijas, isvedziotas apie grafika. Nepamirskite, kad grafikas visada teisingas, o indikatoriai tik kreivas veidrodis.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Gal iš dalies tu ir teisus, "damon", tačiau vien iš grafiko suprasti kada geriausia pirkti/parduoti - gali nebent profesionalai, na o aš, kadangi dar tik "apšilantis kojas forex vandenyse", tai esu netgi labai susidomėjęs indikatoriais, ir dažniau vadovaujuosi būtent jų parodymais. Paskutine savaitę mano susidomėjimas indikatoriais buvo itin didelis, iš įvairių tinklapių susirankiojau ir išbandžiau jų šimtus... Tikslas buvo vaikiškas, galima sakyti iš fantastikos srities - surasti tokį indikatorių, kuris man praneštų kada palankiausias metas pirkti ar parduoti. Ir su rodykle grafike parodytu - "va, jau dabar metas būtų pirkti" Na, nesijuokite - ne aš pirmas ir tikrai ne paskutinis, beieškantis tos išsvajotosios "Gralio taurės" (Beje - kaikurie indikatoriai taip ir pavadinti "Grall....bla..bla" ir panašiai) O indikatorių žmonės pasirodo netingėjo prikurti..  devynios galybės jų beesama.. kaip ir expert Advisor`ių bei kitų treiderių gyvenimo lengvintojų.
Turiu jums pasiūlymą - pasinaudokime šia tema, ir surašykime kiekvienas savo "Veiksmingųjų" indikatorių penketukus!
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Indikatorius Numeris pirmas:


______________________________________________________________________________________________________
Aš jį pavadinau "Fisherio tobuluoju". (paieškose reikėtų įvedinėti "fish"). Kaikuriuose perioduose jo veiksmingumas siekia beveik 100%, visdėlto kaikada jis žinoma klysta, tai apibendrinant duočiau 80 % tikimybę. Naudotis juo labai paprasta - kada pasirodo pirmas raudonas bruksniukas - parduodam, o kai pirmas zalias - perkam Kaip matote iš pavyzdžio, per 3 valandas, vadovaujantis vien šiuo indikatoriumi buvo galima išpešti apytiksliai 60,70 pips`ų susumavus up ir down - o tai jau sudaro ne tiek jau mažai pelno Šis indikatorius mano mėgiamiausias.


Paskutinį kartą redagavo: Kipsas007 (2011-02-05 15:56)
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Antroji vieta:

______________________________________________________________________________________________________________

Per savo praktiką, teko išmokti vieną labai svarbią taisykle - Niekada neplauk prieš srovę!!! Esu ne kartą sudegęs , manydamas kad grafikas jau turėtų pajudėti į priešingą pusę, tuo tarpu jis ir toliau risdavosi man nepalankia kriptimi..Šis indikatorius būtent tam ir pasitarnauja - parodo trendo kryptį. (Čia ta "srovė" apie  kurią aš kalbėjau).Panašių indikatorių yra labai daug, kaip matote šiame pavizdėlyje jų panaudojau 2. Linijos grafiko lange ir atskiras langas zymintis kritimo zoną raudonai - o kilimo žaliai. Jis taippat praverčia, bet labiau vertinu būtent trendo linijas, kurios parodo kuria kryptimi kreivė judėjo per pastarąsias valandas (periodą galima pasireguliuoti).
Indikatorius Nr3
Šiai vietai priskirčiau visiems gerai žinomą EWA.Kaip matote pavizdyje, čia EWA indikatorius pagerintas signalais (žali ir raudoni taškai linijose). Turūt visi žinote šio indikatoriaus veikimo principą - susikerta vidurkių linijos, reiškia lauk permainų Visgi šiam indikatoriui neduočiau daug patikimumo procentų.. gal 60% pasitvirtina. Aš jį derinu su pirmuoju bei antruoju indikatoriais - jei visi jie kalba "vienbalsiai" reiškia šansai kad jų parodymai pasitvirtins - nemaži


Paskutinį kartą redagavo: Kipsas007 (2011-02-05 16:13)
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Indikatorius Nr. 4:


Ne ką mažiau svarbus dalykas yra žinoti ribas, kuriose turėtų judėti kreivė. Taip, tai vadinamieji "Pivot points". Šis indikatorius būtent ir parodo.. na, tarsi kelią, kuriuo turėtų judėti kreivė. Žargonu būtų: "parodo up-Trading`ą ir down-Trading`ą". Na aš čia atsimenu labai gerą lietuvių liaudies patarimą - "nesuk iš kelio dėl takelio". Taip ir su šiuo indikatoriu - tol kol kreivė laksto po "kelią" aukštyn- žemyn - viskas gerai, nes jei nusiledo iki melynų linijų, galime pirkti, nes anksčiau ar vėliau pakils iki raudonų". Tačiau kaip matote iš pavyzdžio - grafikas kaip koks alkoholikas dažnai mėgsta ir nusukti iš to kelio.. Na, tokiu atveju galima uždirbti dar daugiau, nes anas jau kai atsičiuhins, ir parvarys vėl į kelią, tai neabejotinai iš inercijos nusiris į griovį kitame kelio krašte.. Na, vargšui bomžui, kankinamam neigiamo alkoholio poveikio, gal tas griovys kitame kelio gale malonių yspūdžių ir neatneš, tačiau aš šiuo atveju, visada džiūgauju, ir mano akyse tuoj sušvinta žiburėliai, $ formos - nes man toks mėtymasis žada jau ne dešimtis, o netgi šimtus pipsų pelno



Paskutinį kartą redagavo: Kipsas007 (2011-02-05 16:50)
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Indikatorius Nr. 5:


Na ir paskutinis.. greičiau ne indikatorius o jų tipas. Tai indikatoriai, kurie tiesiogine to žodžio prasme parodo kada jų manimu tinkapiausias metas pirkti/parduoti. Priskirčiau jį "Gralio" indikatorių klasei (Žiūrėti mano pirmą komentarą). Kiek patyrinėjau šio indikatoriaus soursą (kodą), tai supratau kad jis vadovaujasi meškų ir bulių jėgų saveiką, bei taipogi slankiaisiai vidurkiais. Blankesne spalva nudažyta rodyklė rodo, kad indikatorius mažiau tikras savo teisumu, o ryškesnė spalva - kad labiau užtikrintas.. Aš rodykles pasireguliuoju kaip man atrodo geriau, pvz padariau kad tų, kurios mažiau užtikrintos visai nerodytų, dar su periodais galima pažaisti.. galutiniame resultate šis indikatorius veikia visai neblogai, o derinant su anksčiau paminėtais gaunasi net ir labai neblogai Na, šio indikatoriaus patikimumas kaip kada.. nuo 60 iki 80 % duočiau.
Dar desertui įdėjau ir senajį gerajį MACD indikatorių - turiu pasakyti jis gana patikimas, manau apie 70 procentelių.  Tai pirmas indikatorius, kuriuo pradėjau naudotis, ir prieš padarydamas sprendimą, dažnai pasitariu ir su juo
Dar pridedu nuorodą į tinklapį kur radau neblogų indikatorių:
http://www.earnforex.com/metatrader-indicators
__________________________________________________________________________
Tai tiek apie mano naudojamus indikatorius, lauksiu indikatoių penketukų ir iš kitų forumo dalyvių.
Linkiu visiems sėkmės ir dar daugiau pelningai panaudotų pips`ų



Paskutinį kartą redagavo: Kipsas007 (2011-02-17 11:56)
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Forexe jau 5 metai. Nieko geresnio už trend folowing sistemas neradau. Jei kam tai aktualu, įdedu pora linkų į tikrai vertingas sistemas.

http://www.youtube.com/user/Yaguex  Hectortrade - Trendas + Support/resistance breakout sistema. Labai išsamiai paaiškinta, daug pavyzdžių. (Video)

http://www.traderslaboratory.com/forums/f24/walter-s-forex-trend-trades-2364.html - Walter'io "Trend Traders". Siūlau naudoti ne mažesniame nei 30 min TF.

Ir aišku reikia nepamiršti, kad sistema tik apie 20 proc sėkmės. Visa kita - psichologija.
mapas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

kur ir kaip galima nusipompuoti  fish'a ??????
iš anksto dėkui
pw
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

http://www.earnforex.com/metatrader-indicators/Fisher
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Fisher nėra stebuklas. Žiūrint į praeitį atrogo gražiai, tačiau realiu laiku meluoja (gali rodyti signala Long  bet vėliau, kainai nukritus, jį panaikina). Tad pradžioj pabandyk su demo.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Taip, visiškai pritariu - kol tyrinėjau istorinius duomenis viskas atrodė labai gražu, o kai reikia juo vadovavausi realiuoju laiku... na, tie mano paminėti procentai ženkliai krito, sakykim taip. Taip kad stebuklingo indikatoriau vis nerandu, nors peržiūrėjau jau gal kelis šimtus jų..
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Citatos pradžia Kipsas007  
  Taip kad stebuklingo indikatoriau vis nerandu, nors peržiūrėjau jau gal kelis šimtus jų.. Citatos pabaiga
Nerandi todel, kad paprasciausiai jo nera. Stebek kaina, ne paskui ja begancius indikatorius
xaker69
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( +4 )

Labai gera tema, tik nera norinciu prisijungti ir pasidalinti savo sekmes paslaptimis
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Ka sukuria indikatoriai? Tik iliuzija, kad pagal juos vaiksto kaina  Indikatorius - tai  "patarejas" kuris nieko nezino, bet pataria

Kuo greiciau atsikratysite, neteisingu pajiesku, tuo geriau

Paskutinį kartą redagavo: parduodu777 (2011-02-20 09:46)
pw
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

pritariu apie patareja
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Citatos pradžia savass  
  Fisher nėra stebuklas. Žiūrint į praeitį atrogo gražiai, tačiau realiu laiku meluoja (gali rodyti signala Long  bet vėliau, kainai nukritus, jį panaikina). Tad pradžioj pabandyk su demo. Citatos pabaiga
  fisherio perziurejau skripta. trumpai.
barras = Bars;
while(i<barras)
   {
sitokiame cikle sukasi visas fisherio histogramu piesimas. sitas ciklas vykdomas po kiekvieno tiko nes sukasi int start() funkcijoje. 
   i++;
   }

fast mode rezimu perpiesiama tik 100 baru istorija, apskaiciavimams naudojant 14 baru open/close kainas. manau, suprantama kodel keiciasi histograma. indikatoriu persirasiau, kad histogramos neperpiesinetu. liko ne toks grazus vaizdas.



Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Citatos pradžia mapas  
  kur ir kaip galima nusipompuoti  fish'a ??????
iš anksto dėkui
Citatos pabaiga
parasyk i [email protected] , persiusiu jei reikia.
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
Vitruvian style
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 )

Sveiki. Idomi tema uzsisuko. Nuomone: indikatorius, kaip ir statistika, technines dalies mokejimas, tai irankis visu pirma. Vizualiai padedantis surast reikiama siulo gala, greiciau orentuotis zemelapyje. Bet visu pirma reikia jais moket naudotis. Suzinot ko isviso nori is to indikatoriaus, ko plika akim nematai ant grafiko. Cia maciau zmogelis ieskojo ir isbande kelis simtus ju. Uzuojauta neradus. Gal neieskok jau, o keisk kamiena. Pasimokink skaityti juostele, nes ten viskas yra. 100% sutinku  - indikatorius patarejas. Bet nepasitikekit tais ko nepazystat. Nebukit akli, vedami aklo indikatoriaus. 200 indikatoriu veikimo ir principo, ir tikslumo, ir taip kaip jis man veikia neismokciau per savo likusi gyvenima. Visi jie veikia is esmes, visos sistemos veikia. Pazinimas saves pirma, pritaikymas ta sistema pagal savo gyvenimo ritma, uzimtuma ir panasiai antra. Ir skirimas laiko Forexui. Jei galvojat greitu pinigu ir pastoviai, kada prireiks, galvokit is naujo. Patarciau eiti i kazino ir statyt ant spalvos, bent laika praleisit gerai. Tai biznis, ne zaidimas ir genijaus savyje ieskojimas. Neblogai butu paklausinet cia esanciu, kurie is FX gyvena. Kiek laiko pelningi ir kaip sekesi jiems to siekt.
Sekmes prekiaujant visiems.

Paskutinį kartą redagavo: Vitruvian style (2011-03-05 02:43)
http://www.efeforex.com/
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Fisher indikatorius esme mažai skiriasi nuo Stochastiko ar RSI. Jokių "ypatingų" savybių jis neturi.
Ieškantys sau indikatorių turi gerai suprasti vieną esminį dalyką: pirmiausia turi pajudėti kaina, o tik paskui tas judesys pasimatys indikatoriuje.
Visos sistemos veikia, todėl pasirinkti geriau tokią, kur tų indikatorių mažiau.
Forexe žinau viską :D
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Citatos pradžia Vitruvian style  
  .Tai biznis, ne zaidimas ir genijaus savyje ieskojimas. Citatos pabaiga
Fraze grazi
Biznis cia brokeriams. 
Nemanau, kad genijaus jieskojimas, butu kitoks, nei zaidziant kortomis, ar metant kauliukus.
Cia tas pats zaidimas, iskrito geros kortos laimi, blogos pralaimi, nesusitaikai su pralaimejimu bankrutuoji.
Tik kortomis zaidziant, zino zaidimo taisykles, - forex'e dauguma, tik spelioja -  prideda indikatoriu, jiesko tiesos rodikliuose ir tt.





Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital