Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kiek aš uždirbau iš Forex už 2010 ir 2011 ant real ar demo

Llvydas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +1 / -3 )

Citatos pradžia fxp  
  Gal adminas nepalaikys šio posto už reklamą, bet mūsų prekybos rezultatai smulkiai pateikti čia  Citatos pabaiga
noreciau pamatyti kaip paima 200000pip nebent ten punktai ne pip.
Llvydas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +1 / -3 )

Citatos pradžia ready115  
  bandau prekiauti forex apie 2 metus, su nedidelėmis pertraukomis. Pradėjau kaip sakant nuo nulio žinių, tik pasiskaitęs kas ir kaip, ant real mini sąskaitos. Turiu maždaug mėnesio vidutinio atlyginimo dydžio nuostolį. Galiu dabar pasakyt senai visiems žinomą tiesą, jog kuo greičiau nori pelno, tuo didesnė rizika nuostoliui. Geriau mažas pinigas į rankas, nei didelis pinigas iš rankų. Šiuo metu atidirbinėju minusą, lėtai, mažais žingsniukais... Ar pavyks? laikas ir rinka parodys Citatos pabaiga
jau senai atidirbes esi jauciu, nes supratai tiksliai. butent prekiauju ne didelemis sumomis neskaiciuodamas pip, atvirksciai kaip kiti ima 10-15pip pelna investuodami didelias pinigu sumas. dar visiems patarimas susidarykite bent kelias savo taisykles ir nelauzykite ju. pvz. nusistaciau pirkti ne daugiau uz 10% turimu pinigu, patikekit, dirbdamas pagal kelata papildomu taisykliu pagal susidaryta strategija, nenusizengiant jai nei viena karta, depozito nedarau jau kelis metus. 
Llvydas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +1 / -3 )

 i diena vidutiniskai uzdirbu dabar po 20lt.  
Aaarturas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

 Ka galiu pasakyti, duok dieve ir toliau taip. Bet del 20 Lt siaip neverta laiko gaisti. Dabar vel statybose galima per diena apie 100 Lt uzdirbti. Tas 20 Lt tai zinoma ne kiekviena diena kartais turbut ir minus 20 Lt buna.

Oj ir kaip jus sugebate nenumirti badu is to FOREX'o gyvendami...
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

aaa - 8 zinutes, ar bent viena nesa nors minimalia nauda savyje? registruokis troliai.net tinklapyje, o ne spekuliantu...
Aaarturas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

 O... kokiu cia rimtu prekiautoju prisirinke. Pagirtina.

Prie ko cia tas zinuciu kiekis? Nuo pradziu cia lankausi su pertraukomis. Tiesiog jau senai issiaiskianau, kad geriausiu atveju cia yra rimtu ant vienos rankos pirstu galima suskaiciuoti. Kiti tai siaip cia uzsuka – pradirba pinugus ir dingsta. Stai ir viskas. Nieko naujo, ta pati pasakele nuo kokiu 2005 metu.

Beto jei rimtai rasyciau, o tai jau esu dares anksciau, tai galiausiai supranti, kad nera apie ka cia su zmonemis ir benrauti. Zmones matematikos nemoka, kiti lietuviu kalbos nemoka, kiti siaip kazka is saves stato, nors visai jokios patirties cia neturi. Ir apskritai apie ka galima kalbeti su tais kurie turi kokius 1-2 metus patirties? Ogi apie nieka

Tai ir sakau, kad nebukite buratinai ir susiraskite tikrus darbus, o ne FOREX'e. Stai ir viskas. Tai uzdirbsite ir daugiau ir busite laimingesni. FOREX'as tai buratinu biznis, jei labai trumpai. Tiesiog i grazu popieriuka viskas suviniota ir nieko daugiau, o realiai tai KENO loto galima pirkti ir lygiai taip pat sekmingai losti.

Nors ka as cia jums aiskinu, po 10 metu patys suprasite




Aaarturas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

 Galu gale sitas forumas drasiai galima sakyti yra mires. O mires jisai ne siaip, o todel, kad zmones neuzdirba is to. Jei is to uzdirbtu tai vyktu diskusijos. Kazkada cia vyko daug diskusiju. Tiesiog forex'as tada buvo pakankamai naujas ir madingas, buvo atradimu laikas. O dabar jau senai atrasta ir issiaiskinta, kad tai yra monkes biznis, tokiu internete yra pilna pilna ir Forex'as rya viso labo viena is ju. Galima uzdirbti, taciau tai vienkartininis rezultatas ir imant ilgalaike perspektyva uzdarbis bus minusinis, kad ir del spredo. Man paciam pavyko ilgalaikeje perspektyvoje daryti apie 50/50 rezultata. Galu gale jei per metus padarysi 10 proc. tai cia yra totalus nulis ir nieko daugiau. O realiai tai ne nulis, o didelis minusas nes kiekvieno zmogaus laikas yra vertas pinigu. Na nebent jus save laikote nieko nevertais

Jei manote, kad esate isskirtinis ir busite geresnis uz kitus ir uzdirbsite, tai nuvilsiu – pradirbsite, kaip didelis. Na nebent pradesite pardavineti ka nors is sito sektoriaus. O visa kita tai melas suviniotas i grazu popieriuka

woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

 atejo metas apzvelgt rezultatus.
2013 nebuvo man sekmingi.uzdirbau 9.5 procento[pernai12].
siemet neatspejau ne vieno didelio trendo.beveik visas uzdarbis is senu 2009 statymu.buvau prilongines  aukso apie 1250,tai ir sedejau dantis sukandes 4 metus.siemet uzdariau.
dar eura-kita uzdirbau is amzinos dolerio -euro karuseles.
O KAIP KITIEM SEKESI 2013 ?
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Aaarturas  
   Galu gale jei per metus padarysi 10 proc. tai cia yra totalus nulis ir nieko daugiau. O realiai tai ne nulis, o didelis minusas nes kiekvieno zmogaus laikas yra vertas pinigu.
Citatos pabaiga
Šiaip tai taip. Net ir 50% per metus - menkas rezultatas, o 10 - be abejonės laiko švaistymas veltui. Nebent treidinimui sugaištama 5 minutės per dieną.
Forexe žinau viską :D
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

sveiki,su Naujaisiais visus.
prasau atasiliepti senuosius spekuliantus:Mindzio,McRamas,Alg,Magnat,^la,pinkiaiii,ir kitus turicius didesne patirti.
kaip jus ? kur jus?ar dar virinat?
kodel nerasot?
Aaarturas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

 Sveiki,

aš tai neprekiauju, man tai laiko kaip ir gaila... karuselė ir tiek. Tiesa esu truputi užmetes meškerių, bet šiaip dėl pasiskaitymo, kad smalsu būtų

O Mindzio prekiavo kada nors? Kiek pamenu tai sistemas pardavinėdavo, kai buvo madinga pardavinėti 2008 kokiais.

Žinote, geriausia tai svetaimais pinigais prekiauti, tai kai nesavo ir galvos neskauda. Kuo ir užsiima visokie fondai

Na sekmės
Ekvivalentas
Ekvivalentas
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Taip, Forex'as yra rizikingas užsiėmimas, tačiau, tuo pačiu, ir pelningas.

Yra visokių strategijų, net tokių, kai per mėnesį uždirbama 100 %, tačiau po trijų mėnesių ar keturių viską galima prarasti. Bet neskubėkime ir tokių strategijų nubraukti, nes kai kurie taip daro: įdeda lėšas ir po mėnesio uždirba tiek pat, dali, tai yra tai ką įdėjo atsiima ir lieka tik uždirbtos lėšos, po to spekuliuoja jau su uždirbtais (čia nieko neberizikuoja)... ir taip kas mėnesį ar kas keletą savaičių pasiima pelną, kol kažkokiu metu sąskaita "sudega". Tačiau jis jau iš to yra uždirbęs... Tada tą "karuselę" vėl iš naujo užsuka...  

Bet man tokia strategija ne prie širdies. Aš esu konservatyvios prekybos šalininkas. Mano tikslas Forex'e - ilgalaikis ir pelningas investavimas mažiausiai rizikuojant.

Sėkmės prekyboje!
----------------------------------------------------------
Investicijų valdymas: www.ekvivalentas.lt
augis68
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

 Va tai Ekvivalentas. Tikriausiai vakar perskaite keleta protingu knygu apie forexsa o siandien atsidares demke parase tokia nesamone.brr
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Ne, Ekvivalentas ne naujokas, jis čia reklamuoja kažkokį rusišką forex maklerį.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
augis68
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Ekvivalentato tikslas  Forex'e - ilgalaikis ir pelningas investavimas mažiausiai rizikuojant. Visiskai man nesuprantama logika.Manau kas prekiauja valiutas sutiks su manimi kad tai visiska nesamone.Forexsas ir investavimas tai nesuderinami dalykai ir dar ilgalaikis na to jau per daug.Matyt ekvivalentas nors ir ne naujokas bet nesupranta kas is esmes yra valiutu rinka ir kaip ji veikia arba iskreiptas zodzio investavimas supratimas.
Ekvivalentas
Ekvivalentas
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Citatos pradžia augis68  
  Ekvivalentato tikslas  Forex'e - ilgalaikis ir pelningas investavimas mažiausiai rizikuojant. Visiskai man nesuprantama logika.Manau kas prekiauja valiutas sutiks su manimi kad tai visiska nesamone.Forexsas ir investavimas tai nesuderinami dalykai ir dar ilgalaikis na to jau per daug.Matyt ekvivalentas nors ir ne naujokas bet nesupranta kas is esmes yra valiutu rinka ir kaip ji veikia arba iskreiptas zodzio investavimas supratimas. Citatos pabaiga
Na, nieko tokio, jei mūsų nuomonės išsiskiria. Tiesiog po ilgų prekybos (sėkmės ir nesėkmių) metų, pasirinkau tokį požiūrį į Forex'ą ir tokį prekybos stilių - ilgalaikė prekyba su stabiliais procentais (nors ir nedideliais). Kaip sakoma: geriau jau po truputį, bet stabiliai.
----------------------------------------------------------
Investicijų valdymas: www.ekvivalentas.lt
Ekvivalentas
Ekvivalentas
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Citatos pradžia Nojus  
   Ne, Ekvivalentas ne naujokas, jis čia reklamuoja kažkokį rusišką forex maklerį. Citatos pabaiga
Neužsiimu maklerių reklamavimu.
----------------------------------------------------------
Investicijų valdymas: www.ekvivalentas.lt
Aaarturas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

 Na sveiki,

Paskaičiuokime tada
Jei ne rizikinga ir maži procentai tai bus kokie 10 proc. / metuose.
Ar verta dėl kažkokių apgailėtinų 10 proc. /  metuose prasidėti su Forex'u. Aišku kad ne. Juk tai tik apgailėtinų 1000 Lt nuo 10 000 Lt.

Tuščia laiko gaišatis. Jei eiti į forex'a tai minimum dėl 50 proc. metinių. Čia mažų mažiausiai. O va tiek nerizikuojant jau ir nepadarysi

Šiaip kas turi patirties ir supratimo ir skaičiuoti moka, gali susiskaičiuoti, kad neverta ten iš viso lysti. Jau nekalbu apie tai, kad minusuojasi dar spredas ir minusuojasi už laikymą dažnai. Tai tie 50 proc. dar labiau tirpsta ir tirpsta.

Forex'as yra makaronų kabinimas, tiems kas neturi patirties ir nieko daugiau
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Citatos pradžia magnat
 

 
Vien "duchai" rašinėja
 
Citatos pabaiga

ei sudziau, kodel nepazystamus zmones izeidineji ?
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
augis68
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

 Forex tai sunki duona ir mazas pelnas neatpirks praleisto laiko nebent tai hobis.manau vidutiniskai 5-8 proc i men jau verta,bet tai pasiekti galima jei tai daugiau nei hobis. ir siaip forex tai intra-day prekyba (spekuliacija),ar galima net pavadinti skalpingu. sutinku su Amigo izeidineti zmones yra zema

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital