Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

USDJPY

Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Grafikas rodo praeitį ir dabartį. Pagal jį galima spręsti ar didesnė tikimybė kainai kilti ar kristi.
Aš laikausi kitokių taisyklių, bet tai kiekvieno reikalas

Sutinku, kad grafikai rodo, bet , wa , visa esmė , kurie ?

Man situaciją gali daug geriau rodyti atskiri USD ir JPY INDEKSŲ grafikai.

Nes iš USD/JPY negalima spręsti apie tai, kokia situacija rinkoje yra iš tikrųjų, nes pvz. USD/JPY porai krintant galimi trys variantai rinkoje:

a) JPY indeksas kyla, o USD indeksas krenta.
b) Abu indeksai kyla, bet JPY indeksas kyla sparčiau.
c) Abu indeksai krenta, bet USD indeksas krenta sparčiau.

O smulkmenų forexe nėra ir niekada nebuvo. Iš USD/JPY grafiko niekada nesužinosi, kuri iš minėtų trijų galimybių rinkoje vyksta.

Tad tokios pastabos. Taip, grafikai rodo viską, jei žinai, kada ir kokius grafikus stebėti
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

valius :
Grafikas rodo praeitį ir dabartį. Pagal jį galima spręsti ar didesnė tikimybė kainai kilti ar kristi.
Aš laikausi kitokių taisyklių, bet tai kiekvieno reikalas

Sutinku, kad grafikai rodo, bet , wa , visa esmė , kurie ?

Man situaciją gali daug geriau rodyti atskiri USD ir JPY INDEKSŲ grafikai.

Nes iš USD/JPY negalima spręsti apie tai, kokia situacija rinkoje yra iš tikrųjų, nes pvz. USD/JPY porai krintant galimi trys variantai rinkoje:

a) JPY indeksas kyla, o USD indeksas krenta.
b) Abu indeksai kyla, bet JPY indeksas kyla sparčiau.

Nu Toni tu juokingas JPY indeksas ir yra JPY/USD jai tu ta indeksa ivardini kaip futures. Kitokio JPY indekso as nezinau. O dolerio indeksas sudarytas kaip doleris kinta visu kitu (tingiu detalizuot) atzvilgiu. Nesuprantu, ka tu izvelgt gali is tu indeksu
c) Abu indeksai krenta, bet USD indeksas krenta sparčiau.

O smulkmenų forexe nėra ir niekada nebuvo. Iš USD/JPY grafiko niekada nesužinosi, kuri iš minėtų trijų galimybių rinkoje vyksta.

Tad tokios pastabos. Taip, grafikai rodo viską, jei žinai, kada ir kokius grafikus stebėti
Kur pinigai, ten ir as:)
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Toni, tu turi omeny Nikkey, Dow, Nasdaq kaip pavyzdi?..
Esu pastebejes kad usd/jpy labai jautri Dow indeksui
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Bandžiau ir aš prekiauti stebint atskirų valiutų index'us, tačiau nepasiekiau norimų rezultatų.

USD/JPY išmetė spyglį 1H grafike, taip, kad važiuojam žemyn
You will fight how you train
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to Petia: parašyk savo komentarą po metų, kitų... kai jau , galbūt suprasi (jei gerai mokysies )apie ką aš rašiau.

" JPY indeksas ir yra JPY/USD "

" Kitokio JPY indekso as nezinau." - matyt dar ne laikas žinoti...dar pasimokyk ..metelius kitus

Pastabas gal nerašyk, jei nesupratai , apie ką ir kas žinutėje buvo rašoma.
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Toni, tik nesipusk ir nejuokink zmoniu. Pagal ka tas tavo JPY indeksas gali but matuojamas?????
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Bandžiau ir aš prekiauti stebint atskirų valiutų index'us, tačiau nepasiekiau norimų rezultatų.
Valiau, galbūt. Juk esame visi skirtingi su skirtingomis prekybos strategijomis. Tad visko gali būti, kad mums geriau vadovautis skirtingais indikatoriais, kad priiminėti teisingus sprendimus
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Toni, tik nesipusk ir nejuokink zmoniu. Pagal ka tas tavo JPY indeksas gali but matuojamas?????
Jei nori, pasijuok . Arba dar ką nors juokingo parašyk Visi pasijuoksime... atsipalaidavimui nuo rimtos prekybos
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Kiek seku tamstos postus, tai visada smagiai pasijuokiu Kalbu belekiek, bet kazko rimtesnio nieko isvis ir su tais indeksais i pievas nukeliavai, pasiziurek i futures ir zinosi kas tas jpy tavo vadinamas indeksas ir koks ten kontrakto dysis ir kaip jis persiskaicuoja

Gal dar Toni pazaisk pora metu ant demo
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Ne . Aš rašiau apie atskirus INDEKSUS: USD, EUR, CHF, GBP, JPY, AUD, CAD indeksus. Valiutos indeksas parodo, kaip valiuta juda ne vienos kažkurios, bet kitų 10-15 pagrindinių pasaulio šalių valiutų atžvilgiu.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

pasiziurek i futures ir zinosi kas tas jpy tavo vadinamas indeksas ir koks ten kontrakto dysis ir kaip jis persiskaicuoja
Jei tau reikia , tai ir žiūrėk.. žiūrėk kontraktų dydžius, skaičiuok kontraktus.. žiū imsi ir suskaičiuosi
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

tannedweekend :
Ne . Aš rašiau apie atskirus INDEKSUS: USD, EUR, CHF, GBP, JPY, AUD, CAD indeksus. Valiutos indeksas parodo, kaip valiuta juda ne vienos kažkurios, bet kitų 10-15 pagrindinių pasaulio šalių valiutų atžvilgiu.

whaaaaa whaaaaaa, ir tai vadinasi senas fx prekiautojas Dolerio indexas matuojamas pagal visu pagrindinio pasaulio valiutu vertes, visi kiti kaip tu vadini indeksai matuojami pagal DOLERI.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to Petia : nusiramink. Nieko nesiruošiu tau nei aiškinti , nei mokyti. Nusiramink, kultūros bendravimo pasimokyk.

P.S. Daugiau į tavo žinutes nebereguosiu .
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Nu nepyk Toni, aisku tamstai nesmagu apsijuokt pries visus ir neaisku kam dar reiketu is ko pasimokyt
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Geras, šito tai nežinojau. Tiesiog turiu mažą sąskaitėlę atsidaręs liteforex.org, kad galėčiau naudotis žmoniškai metatrader. Ten jie turi kažkokius savo valiutu index'us. Savaitę pažaidžiau su tais index'ais, bet nieko doro nesigavo.
Neaisku pagal ka jie ten juos skaiciuoja, bet JPY index'as tikrai nesutampa su JPY/USD.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Petia, gretinate valiutų indeksus ir valiutų ateities sandorius ?
Common sense is not very common
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Valiau, tas jpy kaip Tonis sako indeksas yra jpy/USD tik tingiu perskaicuot kaip jis ten sudarytas, nes tai neturi jokios esmes jai targavoji usd/jpy.
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Bet JPY kinta taip pat ir kitų valiutų atžvilgiu, ne tik USD. Tai kodėl neišvesti index'o kuris parodo kaip viena kuri valiuta kinta kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu. Kaip suprantu, būtent tai ir matau pas save Metatrader'yje ant JPY index'o
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

ehh teks padeti profesoriams:
USD index verte siandiena 76
USD indeksa sudaro:
Euro 57.6 %
Japan/yen 13.6 %
UK/pound 11.9 %
Canada/dollar 9.1 %
Sweden/krona 4.2 %
Switzerland/franc 3.6 %
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

tannedweekend, tai gal galite pasakyti ir kaip 50,1434811 gaunamas ?

Apskritai, nemanau, kad šiuo atveju verta ginčytis dėl indeksų, kadangi jų galima padaryti tiek daug, kiek tik norime. Pvz. galima pakeisti USDX valiutų svorius ir gauti naują dolerio indeksą. Ir kuo jis bus blogesnis už NYBOT kotiruojamą ?
Common sense is not very common

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital