Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

GBPUSD

McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Iki 1.9640-30 nusileisim tikrai. Paskui yra 1.95 ir 1.9470-50. Kritnis 1.9380-50. Asmeniskai as tikiuosi 1.9470 galutinio tasko. Po to laukiu apsivertimo link 2.03+ iki 2.05.

Sunku paskyt kada butent pasieksim dugna ar rytoj ar poryt ar po savaites, bet bendroj visumoj leidziames. Bent jau as tai progai pasitaikus shortinu.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Stebiu iš šono ir nesuprantu - kaip Jūs gaunate šiuos skaičius ir iš kur toks tikrumas ?
Common sense is not very common
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Jei pakils iki 2,03 sakys:"matot kaip tiksliai nustatau". O jei prades vaziuot zemyn tada atsiras naujos prognozes su naujais lempiniais is galvos istrauktais skaiciais pvz 1,86 ar 1,78
intro
intro
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -1 )

As irgi pastebejau kad labai jau tie skaciukai keistoki
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

ko jus varot ant mcclane, pagal braizymus ir laika taip gaunasi. jei perlauze koki lygi ar juosta gali kisti kritimas ar kilimas
Scan m
mozart
Rašyti privačią žinutę

115 žinutės
( +3 / -10 )

to MCCLANE zaviuosi tavo sugebejimais
Mes sutikome priesa.Tas priesas esame mes patys.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

G unit
Pagal kokius braizymus gaunasi 2,03 iki 2,05? Panasiam lygyje buvo tik 1981 metais, bet tais metais buvo ir ~2,46. Tai kodel negali kilti iki 2,1 ar 2,3?

p.s. gali braizyt ka nori, bet kaip tikrai bus niekada nesuzinosi.
intro
intro
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -1 )

1.96 ir 2.03+ aš laikau realybe, o visa kita, na nzn. Nepakankamai ilgai esu šiame forume, kad apšaukt žmogu, tačiau iškyla klausimas iš kur tokie skaičiavimai???
Mano nuomone traukinys jau arti stotelės arba jau joje.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Gerai, o kas bus kai pasieks 2,05 ka tada rodys breziniai?
intro
intro
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -1 )

2.03 realiau, pradziai tikrai uztektu, o braizyti reiketu kai pasieks!
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Gerai kitas klausimas. Kiek braizytojai uzdyrbo kai breziniai parode, kad keliaujam nuo 1,7 (2006m.) iki 2,01 (2007m.)
Ir cia aplamai reiktu diskutuot ar veikia TA.

p.s.dar tiek suprantu, kad uz 2,05 reliau 2,03
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Kiek diskusiju kilo... Ot gerai, nors forumas dabar gyvas yra. Gal pasikelsim i aukstesni lygi...
intro
intro
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -1 )

Gerai kitas klausimas. Kiek braizytojai uzdyrbo kai breziniai parode, kad keliaujam nuo 1,7 (2006m.) iki 2,01 (2007m.)
Ir cia aplamai reiktu diskutuot ar veikia TA.

p.s.dar tiek suprantu, kad uz 2,05 reliau 2,03
Alfreduk, tu neisiziesk, as neturejau omeny kad tu nesuvoki skirtumo tarp 2.03 ar 2.05, tik paprasciausiai sakau kad, jeigu pasieksim 2.03, tuomet reiketu rankytemis ploti, ir tiesiog pripazinti kad TA SIUO ATVEJU suveike.

Del to kiek braizytojai uzdirbo, cia ne man, nes as nesu tas didysis braizytojas, tiesiog pateikiu kaip viena is galimu realiu variantu, kita vertus , gerai kad mes skirtingai mastome, kiekvienas turi galimybe kito teorijas apsvarstyti ir priimti reikiama, jam patogu sprendima. Jeigu as kazka praleidau, kitas pataisys. Del to mes ir cia !
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Paziuresim koks bus atidarymas pirmadieni, nes idomu ka cia mano vienas indikatorius parodys. Jei pramus viena lygi, tai tikriausiai viso judejimo galas bus ~1.9450-40 zonoje, jei ne tai tikriausiai dugnas jau pasiektas. Panasu si vasara bus karsta visais atzvilgiais - ir orais ir prekyba. Nebus kada ilsetis.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Jei pasieks 2,03 tai dar nereiskia, kad suveike TA.
Skirtingu TA indikatoriu ju rinkiniu,strategiju ir braizymo variantu yra n.
Ir ne visokie "mano vienas indikatorius" nusprendzia kainos judejima, o atvirksciai.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Alfredukas, tiesiog dalinuosi savo mintimis ir patirtimi, nepriverciu manim tiket ir nebandau cia irodynet koks esu kietas treideris (ka tikriausiai manot). Sorry, bet jau man toks ispudis susidaro, nes kazkaip jus esat pernelyg kategoriskas mano atzvilgiu. Man to nereikia. Man vat, pvz, idomu ka jus manot apie GBP...
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Uzsipult nebandau ir nenoriu.Tik zinau, kad jokie indikatoriai tiksliai neparodys kur ir kiek kaina judes.
O del GBP nieko pasakyt negaliu yra tik mano lukesciai, spejimai ir t.t. Kaip ir del visu kitu valiutu.
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

mcclane tau kilo tokia mintis gbp/usd jei pramus 1.96 vaziuosim zemyn dar 1.90?
Scan m
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Na kolkas tokios minties nera, nes nelaikau 1.96 techniskai svarbiu lygiu. Mano manymu pati svarbiausia zona yra 1.9450-80, kur ir laukiu GBP kritimo pabaigos. Grubiai 1.94 yra pati riba. Bent jau kolkas. Dabar vat tik lauziu galva ar pries 1.95 grisim prie 1.98...
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Grizom . Puikumelis. Pirmadieni/antradieni turetu buti ~1.9840. Tada sellinsiu. Aisku galima half position ir dabar sellint.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital