Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

GBPUSD

G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

viskas priklauso nuo tarpininko. yra tokiu tarpininku kur palukanu neskaiciuoja jei trumpalaikis pirkimas ar pardavimas(iki 3-6val.)
Scan m
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Taip, yra daug tokių Scam tarpininkų.
Common sense is not very common
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Tai kam prarast pinigus. Su longu siek tiek kompensuosiu dabartini minusa. Dar shortinsiu 2.0097. Bendras gausis apie 2.0052. S/L bendram 2.0122. Jei ir nepavyks tai prarasiu tik 20 punktu kart 3 lots = $60. Tas pat jei dabar panaikint 2.0025 shorta. Jei pavyks - $240 i kisene.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

na jei mazas leverage tai palukanos nedideles. prarandi 1-2 punktus i diena. Bet nemanau kad kazkas laiko pozicija daugiau nei 3 dienas.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Panašu, kad turim problemą...

McClane, pasidomėkit ką reiškia FIFO, o poto pabandykit paskaičiuoti kokia prasmė yra "hedžinti" tą pačią porą.

Ir nemaišykime sverto su palūkanomis.

Paaiškinkite prašau, kaip galima neskaičiuoti intraday palūkanų už poziciją ?
Common sense is not very common
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

la kokio brokerio paslaugomis naudojates? Ka reiskia FIFO as pukiai zinau.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Jūs paaiškinkite, o ne siūlykite tarpininką keisti.

Duosiu jums paprastą pavyzdį. Įsivaizduokite, užeinu aš short 100M GBP/JPY ir nemokų už poziciją intraday palūkanų. Tą pačią poziciją pasihedžinu kitoj vietoj ir gaunu už ją intraday palūkanas. Dabar suktas klausimas: kas mane finansuoja ?

Suabejojau, ar suprantate FIFO. Bet gal čia mano žinių spragos, tikrai nesuprantu, kokia prasmė "hedžintis" tą pačią porą.
Common sense is not very common
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

La butinai jums isaiskinsiu kas ir kaip. Vakare paliksiu posta. Nepykit, nieks jusu nenori izeisti ar pan..
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Savo shorta uzdariau 1.9975. 50 punktu . Dabar apsiperku svarais. Long at 1.9975 and 1.9925.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

La, del hedzo. Mano brokeris leidzia man atidaryti longus ir shortus vienu metu. Bet kada galima bet koki longa ar shorta uzdaryti. Eiliskumas nesvarbus. Plius galima uzdaryti ne visa sandori o dalimis. Pvz, jei buvo 3 lotai tai galima naikint po 1 lota. Esme ta, kad vienu metu galima prekiauti i dvi puses ir priesingi vienas kitam sandoriai nepriklauso vienas nuo kito. Labai daznai kainos neistengia pasiekti savo virsunes viena banga, palieka neatidirbtu kanalu, kurie privalo buti uzpildyti. Jei matosi tokie kanalai, as laisvai einu i rinka. Buna turiu minus 100-150 punktu, bet po to tas minusas virsta plius 300 punktu. S/L beveik nesinaudoju (atskirais atvejais), nes laikau tai pinigu svaistymu. Svarbiausia pasitikite savim ir buti kantriam bei racionaliai paskirstyt savo turima kapitala, o visa kita uz tave padarys rinka.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Dėkoju už atsakymą ir atsiprašau, kad prieš tai šiek tiek pasikarščiavau. Kiekvienas uždirbame ir prarandame taip, kaip sugebame. Jūs sugebate be Stop Loss, aš - ne. Nors yra ir šis tas bendro - abu pasitikime savo sugebėjimais veikti rinkoje.
Common sense is not very common
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Be to, kai atidarai pozicijas i dvi puses moki tik kaip uz viena. Pvz, jei 3 lots long, tai 3 lots short nieko nekainos. Cia jei tas pats valiutu santykis, tarkim eur/usd. Jei atidarai dar 3 lotus tai uz jos jau vel moki, bet tuo paciu metu vel dali atidaryt 3 lotu priesinga sandori ir tie 3 lotai tau vel nieko nekainuos. Mano manymu toki dalyka finansoja pats brokeris, bet nelabai suku sau del to galva kaip jie tai daro Jei siulo toki dalyka, tai reikia naudotis ir tiek.
PV
Rašyti privačią žinutę

67 žinutės
( +5 / -6 )

Be to, kai atidarai pozicijas i dvi puses moki tik kaip uz viena. Pvz, jei 3 lots long, tai 3 lots short nieko nekainos. Cia jei tas pats valiutu santykis, tarkim eur/usd. Jei atidarai dar 3 lotus tai uz jos jau vel moki, bet tuo paciu metu vel dali atidaryt 3 lotu priesinga sandori ir tie 3 lotai tau vel nieko nekainuos. Mano manymu toki dalyka finansoja pats brokeris, bet nelabai suku sau del to galva kaip jie tai daro Jei siulo toki dalyka, tai reikia naudotis ir tiek.
O kokiam cia brokeryje taip galima??
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

www.fxsol.com
PV
Rašyti privačią žinutę

67 žinutės
( +5 / -6 )

www.fxsol.com
zaidziau su ju demo, tik nesuprantu kodel limit buy orderio neleidzia uzdeti auksciau esancios kainos
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Aukščiau esamos naudojami Buy Stop.
Common sense is not very common
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

La teisus. Jei auksciau esancios kainos nori uzdet - tai buy stop, jei zemiau - buy limit.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Virs 1.9955 ir mes iskart atsiduriame 2.00 zonoje. Po mazu sellinsiu nuo 2.200.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Kaip sakant investiciniai fondai pradejo po biski sellinti Gerai kai turi daug pinigu...
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

McClane

nuo kada sellisi GPB/USD?
Scan m

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital