Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

GBPUSD

Indrionas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +12 )

Na nebutina uzdaryti. Galima tiesiog susiaurinti stopa, tada jei kaina pakryps i tavo puse, islosi. O jei pozicija ilgalaike ir stopas toliau uz 100 pipsu (EURUSD, GBPUSD dar toliau), tai NFP neturetu ismusti pozicijos, tiesiog "triuksmas" ir tiek.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Seip NFP buna visada kiekvieno menesio pirma penktadieni 15.30 musu laiku,bet dabar si menesi bus kovo 10d. keista ozingoff
MA
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Na nebutina uzdaryti. Galima tiesiog susiaurinti stopa, tada jei kaina pakryps i tavo puse, islosi. O jei pozicija ilgalaike ir stopas toliau uz 100 pipsu (EURUSD, GBPUSD dar toliau), tai NFP neturetu ismusti pozicijos, tiesiog "triuksmas" ir tiek.
Gal ir taip jei treidinama pagal viena taktika. Bet pas mane kiekvienam laikotarpiui(diena su ziniom, diena be ziniu, laikas pries pat NFP, NFP laikotarpis ir po jo) - specialios taktikos, kurias realizaves grazinu ilgalaike pozicija(jei vis dar rodo kad ji turi buti).
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

svaras, svaras, mano megstamiausias)

ok. MANO akimis situacija:

Mes turim veliava daily (tingiu det grafikus, bet jei labai reikia galiu) , kurios krastines apibreztos parametrais High 1.7590, low 1.7400. Pagal daily formacijos riziku ivertinima mes turime didesne tikimybe iseiti is siu parametru poroje GBP/USD zemyn. Todel targetai tokiai formacijai butu 1.7000, ir atitinkamai pagrindinis 1.6500. Deja noriu nuvilti spekuliantus , kurie tikisi 1.8000, tai yra beveik nerealu. Svaras yra "sunkus" ne tik poroje GBP/USD bet ir per crosus, todel isejimas virs 1.7650 yra praktiskai niekines tikimybes.

Mano asmenine pozicija atidaryta siandien :

short GBP/USD 1.7510
ST 1.7680
TP 1.7000 AREA
Cordy
Rašyti privačią žinutę

103 žinutės
( +2 )

Mes turim veliava daily (tingiu det grafikus, bet jei labai reikia galiu)
Butu labai puiku jei idetum grafika.
MA
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

svaras, svaras, mano megstamiausias)

ok. MANO akimis situacija:

Mes turim veliava daily (tingiu det grafikus, bet jei labai reikia galiu) , kurios krastines apibreztos parametrais High 1.7590, low 1.7400. Pagal daily formacijos riziku ivertinima mes turime didesne tikimybe iseiti is siu parametru poroje GBP/USD zemyn. Todel targetai tokiai formacijai butu 1.7000, ir atitinkamai pagrindinis 1.6500. Deja noriu nuvilti spekuliantus , kurie tikisi 1.8000, tai yra beveik nerealu. Svaras yra "sunkus" ne tik poroje GBP/USD bet ir per crosus, todel isejimas virs 1.7650 yra praktiskai niekines tikimybes.

short GBP/USD 1.7510
ST 1.7680
TP 1.7000 AREA
Galir teisingai cia ismastyta, ypac kai EURGBP siandien sove virsun.Kai GBPUSD pasieks 1.7408 reikes dar karta pamastyti.
MA
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Svaras yra "sunkus" ne tik poroje GBP/USD bet ir per crosus, todel isejimas virs 1.7650 yra praktiskai niekines tikimybes.

short GBP/USD 1.7510
ST 1.7680
TP 1.7000 AREA
Kas tai per lygis 1.7650 ? Niekaip nerandu paaiskinimo.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

Vėliava - 1h GBP/USD

Veliava GBPUSD - daily, formacijos patvirtinimas
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

TALO ir akvara,
duokit komentą šiam paveiksliukui. plyz.
(ir nekaitaliokite jų, nespėju žiūrėti į ką atkreipinėjate dėmesį )
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

TALO ir akvara,
duokit komentą šiam paveiksliukui. plyz.
(ir nekaitaliokite jų, nespėju žiūrėti į ką atkreipinėjate dėmesį )
Pirma kaukiu duokit komentą, o po to tik skaitau kas parašyta prieš kelis postus.. :blush
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

TALO, kokios mintys apie gbpusd tendencijas?

Kaip tavo pozicija su svaru (nauja)?
www.forexdreamland.com
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Truksta issilavinimo - per kur susidaro rysys tarp EURUSD ir GBPCHF ?

http://addurl.tel
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Tarp EURUSD ir GBPCHF valandinių grafikų koreliacija -0.21.

Taip, kad apie kažkokį ryšį kalbėti sunku.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

nzinau kaip skaiciuojat koreliacija, bet grafikai akivaizdziai priesingi - EURUSD kylant, GBPCHF krenta, ir atvirksciai. Siek tiek skiriasi amplitudes, yra ir trumpalaikiu nukrypimu, bet bendra kryptis visad priesinga ir pasikaitimai sinchroniski.

http://addurl.tel
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Tarp EURUSD ir GBPCHF valandinių grafikų koreliacija -0.21.
Taip, kad apie kažkokį ryšį kalbėti sunku.
Tai iš aukščiau pateiktų grafikų ir seka, kad koreliacijos koeficientas turi būti <0. Neigiamas koreliacijos koeficientas reiškia, kad nagrinėjami dydžiai kinta priešingai (antikoreliacija).
Be to, pateikti grafikai yra 15min, o ne valandiniai...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

tiesa sakant tarp situ poru rysio nera. atsitiktinis grafiku panasumas.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

tiesa sakant tarp situ poru rysio nera. atsitiktinis grafiku panasumas.
Sutinku... Tik atkreipiau minri dėmesį, kad neigiamą koreliaciją reikia interpretuoti kaip antikoreliaciją, o kad, šiuo atveju, buvo atsitiktinis sutapimas, sutinku, nes tiek GBP, tiek CHF turėtų ryškiausiai koreliuoti su EUR, taigi poros EURUSD ir GBPCHF bendrų sąlyčio taškų kaip ir neturi...
Nors, minri pateiktas koreliacijos koeficientas savo absoliutine verte (0.21) iš tikro nėra didelis (antikoreliacija nėra stipri).

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Andriau tu gal nustebsi, bet aš žinau ką reiškia neigiamas koreliacijos koeficientas. :wink

O valandinis ar 15 min grafikas tuo klausimu didelio skirtumo nėr. 15min grafike koreliacija -0.24. Taip, kad poros tik minimaliai panašios ir tiek.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Taip, kad poros tik minimaliai panašios ir tiek.
Minimaliai, tas koeficientas būtų lygus 0 ...

Andrius_S
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

minri :
Taip, kad poros tik minimaliai panašios ir tiek.
Minimaliai, tas koeficientas būtų lygus 0 ...

Prie 0 poros būtų maksimaliai nepanašios.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital