Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

USD/NOK

nebelekoks
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki. Gal gali kas nors padeti susivokti. Kadangi sioje srityje esu dar naujas, taciau zingeidumas vis neleidzia sedeti ramiai. Stai isanalizaves grafika USD/NOK pastebejau, jog regis 2011.03.28 grafikas mano akimis zvelgiant turejo pradeti kilti, kadangi sistemingai krito jau kuri laika. Kuo remdamasis ir nusipirkau sia pora (aisku ir ne viena karta). Kaip bebutu tenka jau kelinta diena nusivilti nes jin vis dar krenta. Kuo tai issaukta? Ar tai sparciai kylancios naftos kaina stiprina NOK USD atzvilgiu, ar tai dar kokietais faktoriai? Aciu jei kas atsakys
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Nė vienas maksimumas (fraktalas) virš Aligatoriaus nebuvo įveiktas - nėra priežasties kilti.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
nebelekoks
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Kaip minejau sioje sferoje esu naujas ir kolkas man tai lyg tamsus miskas. Grafikas aiskus, taciau neaiskios priezastys kodel taip vyksta ir kas tam turi itakos.
                                                                                                                                                                            Aciu
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Sorosas gerai pasakė, kad fundamentinės priežastys turėtų įtakoti valiutų kursus, šie "įsigudrino" įtakoti fundamentiką. Nėra priežasties-pasekmės ryšio. Yra uždaras ratas. Kaip jis sako, "nuodėmingas ratas". 
Antra vertus, dolerio "kaina" (bazinės palūkanos) yra 0-0.25%, tuo tarpu Norvegijos kronos "kaina"  - 2%. Kai brangesnė valiuta yra vardiklyje, pora krenta.
Paskutinį kartą redagavo: Nojus (2011-04-01 23:53)
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
nebelekoks
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Na pasamoneje kaska lyg ir supratau Pataisyk jeigu nueisiu i lankas, taciau naftos brangimas cionais neturi jokios realios itakos? Turint omenyje tai, jog Norvegijos viena is pagrindiniu zaliavu nafta, nesanciu pelna.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Norvegai naftą siurbia, amerikiečiai dolerius spausdina ir dalina(QE). Kas labiau įtakoja? Kas žino, sunku įvertinti. O pasižiūri į grafiką ir aišku...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
nebelekoks
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Jap... aisku viena, jog grafikas nors ir neskubedamas, bet uztikrintai ritasi zemyn. Guodzia viena, kad investuoti pinigai virtualus ir mano "izvalgumas" taip pat klaidingos isvados tures itakos tik savikritikos plane ir siokiu tokiu nauju ziniu ir isvadu ateiciai Neviskas aukskas kas blizga kaip ir neviskas stojasi taip greitai kaip krenta
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Sėkmės.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital