Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ramasx dienorastis

Lasius
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės


Geriausias rizikos valdymas - ne kur tavo stop loss o ar sugebesi issilaikyti prie tokio rinkos svyravimo. Speju nedaugelis pries atidarydami pozicijas EUR/USD poroje atkreipe demesi i tai kad tiketinas svyravimas yra apie 10 procentu...  Mano taisykle yra kad tik 1 is 50 kartu kaina negris i ta pacia vieta, bet iki tol kol ji gris ar sugebesi issilaikyti rinkoje....
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Ačiu už komentarus, patarimus ir atsakymus
Pakomentuosiu keleta komentarų atskirai.
aidaskuk raše:
Esu toks pat pradedantysis kaip ir Tu, taciau, galiu pasakyti, kad padarei viena dažniausiai
daromu klaidu - nesugebejai pripažinti nuostolio. Tokiu atveju turejai fiksuoti savo nuostoli
anksciau ir laukti nauju progu uždirbti... Norint ilguoju laikotarpiu nesudeginti savo kapitalo
privalai išmokti valdyti rizika.

Atsakau:
Taip, taip - tu visiskai teisus, reikia išmokti laiku sustoti, pripažinti sau, kad padarei klaidingą sprendimą...
ir niekada nešokti prieš trendą.
Mariukstis raše:
Kad ir peržvelges spekuliantu forumus rasi, kad tokio (didesnio ar mažesnio) kritimo labai daug kas
tikejosi (bei iš jo uždirbo) ir tikrai ne del Egipto ar kokiu diplomatu sprendimu (
t.y. mažiau klausyk "panoramos" analitiku).

Atsakau:
Tuo metu kai padariau minetą klaidą, per mažai dėmesio skyriau naujienoms, kaip sužinojau vėliau - butent
naujienos yra vienas svariausių rodiklių, i kuriuos reiketų atsižvelgti prieš darant sprendimus.
Išmokau pamoką taip sakant
Beje - aš skaitau naujienas naujienų portaluose (balsas.lt, alfa.lt ir pan.) o manau tam tūrėtų būti užsienio partalų, kur svarbiausios naujienos pasiektų akimirksniu, būtų informatyvios, svarbios ir labiau sutrauktos. Gal kas kokį rekomenduotų?
parduodu777 rase:
Forexe pastoviai uzdirba tik brokeriai(DC), o stabiliai pradirba 98% treideriu
Atsakau:
Nesinori tiketi kad 98% šiuo metu plušančių treideriu eina i nuostoli..
pinkiaiii  raše:
Gal geriau tada laidok svajones,nes 3 savaites pasiseke ir jau is to planuoji gyvent../..
Resursu yra pilna pradziai bet reik daug nora turet,kad pasiekt tiksla kaip ir bet kokioj kitoj srity.

Atsakau:
Na o kodel gi nepasvajoti? Juk yra žmonių kur is to uždirba, o susidomėjimo ir ryžto man netrūksta - jei jau
susidomiu kuo, tai ištyrinėju nuo A iki Z. O man šis "biznis", ar "profesija" pasirodė visai viliojantis(i) ir
kas svarbiausia - įdomus bei "užkabinantis"
Manau Forex galima butu lyginti su kazino, tik išlošti šansai didesni
(nei tarkim ruletėje)ir daug kas priklauso nuo tavęs, žmogaus psichologijos... kaip buvo minėta.
Darriusk raše:
Tiesa viena taisykle vistik yra : kainai pajudejus viena kryptimi visada ateis judesys priešiga kryptimi.
Atsakau:
Tą taisyklę aš taipogi pastebėjau, tik daug kas priklauso ir nuo turimos sumos sąskaitoje, nes pavyzdžiui kad ir tų
pačių 75 litų, kuriuos duoda Plus500 - gali neužtekti, kad sulaukti kol vėl euras "atsistos ant koju". Dar tiek nebuvau
nusigyvenęs, bet atsižvelgiant i Plus500 naudojamą svertą, (1:100 jei neklystu) manau ilgai laukti netektų - minusas pasidarytų lygus turimai sumai, ir automatiškai platforma sandorį nutrauktų, ko pasekoje liktų apvalus nuliukas bei visiškas "bankrotas".
Gal yra kam taip nutike?
Kitu atveju, jei disponuojamos lėšos būtų gerokai padoresnės, tai pagal mano paskaičiavimus, to laiko galima būtų pilnai sulaukti, o jei dar pastoviai dasipirktum eurų, kai tik jis pasiekia naujų mažumų - ankščiau ar vėliau iš to garantuotai išpeštum pelną. Argi aš teisingai mastau?

Ir dar vienas klausimėlis: ar vertėtų, prieš darant sprendimus, dirbant su viena valiutų pora, pvz EUR/USD - atsižvelgti i kitos poros grafiką?
Pavizdys: žiūriu euras staigiai krenta žemyn, bet pažvelgęs į EUR/AUD matau, kad čia kreivė kyla aukstyn.
Manau tokiu atveju vertėtų į tai
atsižvelgti ir prieiti išvadą, kad kreivės ankščiau ar vėliau tūrėtų susivienodinti?
P.S.
Turiu atsiprašyti temos autoriaus, kad darkau jo temą, kurtą dienoraščio forma bei tikslais.

Paskutinį kartą redagavo: Kipsas007 (2011-02-09 17:50)
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Tu praleidai pro savo demesi labai svarbu dalyka-VISI JUDESIAI ATPERKAMI ARBA PARDUODAMI.Jeigu neturi pakankamai lesu tai susitaupyk bent 1000 doleriu ir prekiauk i sveikata. Visa kita tai dievo vaidinimas norint kiekviena diena pataikyt ir minuso negaut, taip negali buti ir nereikia to siekti, nespeliok o prekiauk. flate kursas buna ilgiau negu trende.

Jeigu paimti eurusd as labiau linkes trumpint, tai laukiu kol pasieks mane tenkinanti lygi ir pradesiu atidarinet pozicijas, nepataikysiu su pirma atidarysiu antra, trecia...
Paskutinį kartą redagavo: Mrbyn (2011-02-09 18:07)
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Citatos pradžia Kipsas007  
 
Nesinori tiketi kad 98% šiuo metu plušančių treideriu eina i nuostoli..
Citatos pabaiga
Pagalvok, kur dar uz dyka dalina pinigus?
Kodel suris nemokamas tik spastuose?
Pasidomek, ka gali brokeris daryti su tavo saskaita.



Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Na aš visiškai pritariu, kad šiuo metu Forex prekyba pateikiama labai viliojančiai, kad brokeriai stengiasi tokiu būdu išvilioti kuo daugiau pinigėlių iš lengvatikių žmonių, kurie tikisi lengvų ir greitų pinigų. Iš dalies taip, ir save priskirčiau prie tokių, tačiau kai kuo aš vis dėlto skiriuosi nuo "tipinių aukų" - aš ne iš tų kurie mėtytų pinigus lengva ranka. Tol, kol neįsitikinsiu kad yra galimybė pastoviai uždirbti pinigus - iš savo kišenės aš nežadu pravesti nei cento Tie 75 litukai, kuriuos duoda kaip kreditą Plus500 - kitas reikalas, jie skaitosi kaip ir "tikri", todėl žaisti "forex treiderį" su jais yra kur kas smagiau... Tačiau jie tuo pačiu ne iš mano kišenės, todėl negaila. Na pripažinkit - žymiai smagiau žaisti su tikrų, kad ir 50 lt., nei demo sąskaita 100000$.
O ką brokeris gali daryti su tavo sąskaita tai galėtum tiesiai šviesiai mums visiems, naujokams ir pasakyti.
Šiaip man nelabai svarbu ką jie su tais pinigais daro - svarbiausia kad jie liktų visi toje mano sąskaitoje

Paskutinį kartą redagavo: Kipsas007 (2011-02-10 14:07)
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

pirmiausia reik atsidaryt saskaita pas tikra brokeri ir nereikes,nesamoniu rasinet kaip kas nors jumis banda apgaut.Tik beda kad vienetai pas normalesnius tai gal padaryt nes,ten bun ir tikri mokesciai pvz pinigu pervedims y saskaita kainuoj $20 arba uz kiekviena suprekiauta lota sumoki kokius 2$ ir pan.O kad pinigus sava prakist jokiu brokeriu nereik,nes daugelis kurie praded forex po keliu savaiciu jau ieska ka apkaltint,nes jis uz sava 100$ neuzdirba antra simta per savaite.
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Citatos pradžia pinkiaiii  
  pirmiausia reik atsidaryt saskaita pas tikra brokeri ir nereikes,nesamoniu rasinet kaip kas nors jumis banda apgaut.Tik beda kad vienetai pas normalesnius tai gal padaryt nes,ten bun ir tikri mokesciai pvz pinigu pervedims y saskaita kainuoj $20 arba uz kiekviena suprekiauta lota sumoki kokius 2$ ir pan.O kad pinigus sava prakist jokiu brokeriu nereik,nes daugelis kurie praded forex po keliu savaiciu jau ieska ka apkaltint,nes jis uz sava 100$ neuzdirba antra simta per savaite. Citatos pabaiga
http://usd.ucoz.ru/publ/1-1-0-51

Cia parasyta kodel uz dyka dalina pinigus. (rusu kalba)
MT4 platformos privalumai, kitai barikadu pusei - brokeriui (DC)
Cia neaktualu tiem kas stabiliai pradirba pinigus,ar uzdirbate minimalai jums tikrai netukdys , jei padvigubinote(ir ..t.t.) saskaita per trumpa laika, staiga atsiranda tokios smulkmenos kurios neleidzia normaliai dirbti, jei ir toliau jus uzdirbate vadinasi jus isvis nepageidaujamas.

Teisingai reikia normalaus brokerio, bet kuris is ju normalus, cia klausimas??

pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Cia neaktualu tiem kas stabiliai pradirba pinigus,ar uzdirbate minimalai jums tikrai netukdys ,
Tai Jeigu tu sugebi uzdirbt po 1000$ per menesi rinkis ecn brokeri kur pradinis ynasas nuo 1000$ iki 10000$ ir dirbk su juo ir nieks ten nieka neapgaudines,Bet kai zmones viena diena pabanda isvis neturedami jokios nuovokas kaip rinka veik ir su 100$ pasieme 1:400 sverta prisiperk 40k valiutas ir per zinias,apie kurias jie nutokima jokia netur valiuta suspaikin y priesinga puse ir per 5 minutes saskaita istaskoma,tada ieska ka kaltint
Uztenk sita perskaityt kad gaut supratima,nereik rusisku pasaku skaityt. http://www.babypips.com/school/different-types-of-brokers.html
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Tos rusiskos pasakos tai pasiulimas is MT4 kureju  - brokeriams.

Tai info, kuria reikia zinoti(kiekvienam, kas dirba forekse), kad galetum atskirti, kas yra kas.
Kuom skiresi  demo versija, nuo realios.
Kiek sumazeja galimybe uzdirbti, jei brokeris to nenori.

P.S. Cia tema, pradedanciojo Forexe, tai klausimas, ar kiekvienas pradedantysis pasiruoses, inesti zenklesne suma(i neaisku ka), turbut kad ne, nes forexe naujokas. Tai ir brokeriu pasirinkimas, truputi kitoks.
O forumo esme apsikeisti informacija, man si info, daug ka, sustate i savo vietas.
SEKMES






pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

nereik jokiu pasaku,jei jau taip baisu, kad apgaudinej atsidarei pas antra brokeri acounta paemei du chartus ir palyginai grafikus ir tada gali siust screenshotus ir aiskintis ir t.t.Bet jei susidedi stopus ten kur juos per nakti zmones ismusinej diena is dienos ir atsikeles nesupranti kas buva nereik ieskot kaltu.nenoriu reklamuot bet jei reik brokeriu eik y OANDA,Ducascopy,MBtrading,Alpari.Ir galesi jaudintis kaip ismokt prekiaut ,o ne jaudintis ar mane apgaudinej
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Gal geriau paskaityk, ta rusiska pasaka ir sekmes.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Na o mano pasaka plus500 jau sudauinuota - sudege paskutiniai litukai, o ineshti savu tikrai nezadu, nesu tiek kvailas. Isvada persasi aiski - tai veikia panasiai kaip loterija, niekada nezinai kaip kreive pasisuks. Lengvas pinigu uzdirbimas vilioja, is to ir laimi brokeriai vat ir 'pasakos' moralas
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia Kipsas007  
  Na o mano pasaka plus500 jau sudauinuota - sudege paskutiniai litukai, o ineshti savu tikrai nezadu, nesu tiek kvailas. Isvada persasi aiski - tai veikia panasiai kaip loterija, niekada nezinai kaip kreive pasisuks. Lengvas pinigu uzdirbimas vilioja, is to ir laimi brokeriai vat ir 'pasakos' moralas Citatos pabaiga
Pasaka yra kai tikies uz 75lt nemokamus uzsidirbt milijonus,surades forexa reklama pries dvi dienas kokiam saite ,nes ekonomika tokia sritis yra kur visi ziurintis vakara zinias,gal but politikais,ekonomikais ir finansu patarejais,nes tokias sritys kaip chirurgs ar architeks tereikalauj 5-10m patirties darba  kur galetum skaitytis patyres ir kazkiek nusimanantis sava srity.Va tokie seniai salciai atein cia ir po keliu dienu ju jau nebesimata ,o mokslas kad kazka su forexu ar akcijom ismokt dirbt nieka isvis nekainuoj,bet asiq geriau kelis metus kiekviena sekmadieni teleloto bilietus pirkt,nes ten investaves viena minute laika,turi galimybe prasigyvent bent teoriskai
Sekmes.

Edas6
Edas6
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

o kam teik dauk reikalauti is naujoku va radau dar viena brokeri duoda 100 $, imi ir prekiauji, aišku nuleis anksčiau ar vėliau bet su real idomiau.

P.S.
Duodsiu nuoroda tik kas paprašys, į meila žinutę.

[email protected]


Paskutinį kartą redagavo: Edas6 (2011-03-07 07:38)
linap
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės
( -20 )

Prasau uzpildyti mano anketa

www.manoapklausa.lt/apklausa/262127286/

Aciu
 

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital