Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Neaiškumai

Airidas Ž.
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Taigi, nesenai susidomėjau prekyba FOREX ir iškilo klausimų, kad būtų lengviau sunumeruosiu.

1) Kaip skaičiau 1 pipso vertę galima apskaičiuoti naudojant formulę. Kaip pavyzdį imu valiutų porą EURUSD, tai (0,0001/1,3235) * 10 000 = 0,755 EUR ir tarkime kita pora EURJPY (0,001/110,755) * 10 000 = 0,0902 EUR 
Ar teisingai apskaičiuotos kainos ?

2) Jeigu mano deposit suma yra $500, ar galėčiau prekiauti su 10 000 arba 100 000 marža ?

3) Vykstant prekybai mano pasirinktoji valiutų pora buvo be S/L, kaina nukrito -100 pipsų, bet žinojau, kad po valandos pakils iki +200 pipsų. Kyla klausimas, ar yra kokios nors brokerio taisyklės, kad nukritus kainai priešinga linkme, be tavęs pats brokeris uždarys pozicija ? Ar tai vadinama sąskaitos "sudeginimu" ?

4) Ar yra skirtumas, kokia valiuta sąskaita yra atidaroma ?



Paskutinį kartą redagavo: Airidas Ž. (2010-12-10 13:12)
Forexabc
Forexabc
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +3 )

1. Pipu verte skaiciuojama seip USD, nes visos konversijos vyksta per doleri, jei neklystu. Tada EJ pakaiciuota neteisingai. EU berods panasu, taciau su kontraktu 10,000, pipo verte EU poroje yra 1 USD.

2. Tokios marzhos nera kaip 10,000, ar 100, 000. Tai yra kontraktu dydziai. Maximali man zinoma marza yra 1:800.

3. Tai vadinama MARGIN call, kai brokeris uzdaro visas/ar dali jusu poziciju, kai jusu depozito neuztenka uztikrinti sandorio laikymui.

4. Seip nera - bet lietuvos litas yra priristas prie EUR. Tai jau ka turesite depozitineje saskaitoje kuri yra EURais, jus visada zinosite kiek turite pinigu.

Jei su 500 USD saskaita, jus nusipirkote lota t.y. 100k, jus teturite kritimui apie 40 pipu geriausiu atveju. ir jusu sandori uzdarys brokeris, nes jusu lesu nepakaks uztikrinti didesniema kritimui.
Prekiauti net su 10K sandoriasi, prie depozito 500 USD yra nelogiska, ir esate pasmerktas smigimui.

Daugiau info galite rasti www.forexabc.lt

Paskutinį kartą redagavo: Forexabc (2010-12-10 14:42)
FOREXabc komanda
Whatever
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Išmok "šiaip" taisyklingai parašyti, komanderi didis ABC 

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital