Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prasau patarimo

portas00
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, pradejau dometis forex, dirbejau prie demo accont, skaiciau teorija, priejau prie isvados, kad reikia man lavinti technines analizes zinias, taigi noreciau suzinoti : kur jus braizotes visus grafikus (kokiame software), o gal pacioje forex platformoje duotos galimybes nusibraizyti ir issaugoti grafikus? , gal galetumet patarti kaikokia teorijos knyga?
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Visi grafikai jau nubraižyti ir išsaugoti MT4 platformoje. Kam juos dar kažkur braižyti ? Matyt klausi kažko kito, tik sunku suprasti, ko. Pabandyk sukonkretinti klausimą.
Forexe žinau viską :D
kasinskij

6 žinutės

jis turbut klausia dėl paaiškinimų, bangų ir viso kito piešimo ant grafiku, tai aš asmeniškai naduojos paintu nauju, išsaugai grafiką ir nupaišai ko reik
"Už viską pasaulyje tenka mokėti, bet visada patartina derėtis." Parkinson
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Linijas piešti galima tiesiog ant grafiko MT4. O daugiau kaip ir nieko nereikia...

Forexe žinau viską :D
kasinskij

6 žinutės

bendrai taip, bet savaitgaliais aš pasipaišau paint`u ir prirašau įvairius pamąstymus savaitei bei palaikimo, pasipriešinimo galimus ligius ir pan... o taip tai pilnai MT4 užtenka
"Už viską pasaulyje tenka mokėti, bet visada patartina derėtis." Parkinson
forexvision
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 Patogiausia yra MT -4 Platforma. Ten gali ir pasibraizyti, ir pasirasyti, ir lieka viskas ant grafiko, bet kada gali sugryzti ir panasiai.

KAm naudoti paint'a?

Be to MT4 gali visada matuoti atstuma nuo linijos iki linijos labai patogiai.
future
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Kaip padaryti ant mt4 platformos, kad žiūrint į praeities grafiką atmeta atgal į pradžią ir neina ilgai analizuoti, nes valiutos keičiasi greitai... supratot manaui ko klausiu.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Išjunk atmetimo į padžią funkciją.
Pagooglink MT4 tutorial. Taip pat turėtų būti mano MT4 naudojimo filmukas forexabc.lt / mokomieji video
Paskutinį kartą redagavo: Darriusk (2010-12-23 12:04)
Forexe žinau viską :D
ad021178
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės
( +3 )

Citatos pradžia portas00  
  Sveiki, pradejau dometis forex, dirbejau prie demo accont, skaiciau teorija, priejau prie isvados, kad reikia man lavinti technines analizes zinias, taigi noreciau suzinoti : kur jus braizotes visus grafikus (kokiame software), o gal pacioje forex platformoje duotos galimybes nusibraizyti ir issaugoti grafikus? , gal galetumet patarti kaikokia teorijos knyga? Citatos pabaiga
Pabandyk pasiskaitineti cia gal rasi ka nors naudingo sau! http://prekyba.ucoz.com/index/linijiniai_instrumentai/0-37/ arba jai supranti rusiskai pasiziurek video cia , pradek nuo pradziu http://www.fxclub.com/technical-ru/
 S
ekmes!

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital