Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

EURUSD

Indrionas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +12 )

Oi neee. Cia su tuo averagingu atsargiau biski, o tai dar kas nors paims ir susigundys (nors ne mano reikalas). Pridedinejimas prie zlungancios pozicijos tik prie katastrofos prives. Nuostolingas pozicijas reikia uzdaryt ir susitaikyt su tuo. Niekada 100% teisus nebusi.

Is esmes tai pozicijos atidarymas is vis nera esmine sistemos dalis. Dauguma is vis tik ir galvoja kaip cia kuo "teisingiau" atidaryt pozicija. Apsikrauna indikatoriais, visokiais stebuklingais fibonaciais, trikampeliais, linijom - zodziu buria ir nesuvokia, kad indikatorius tai tik praeities kainu apibendrinimas. Zodziu grynesnes informacijos uz kaina negausi. Ir is vis, gali turet tokia stebuklinga pozicijos atidarymo sistema kuri tau duos 90% laimejimu, bet vistiek prakisi. Kodel? Ogi todel kad svarbiausia sistemos dalis yra ne kaip atidaryti pozicija, o kaip is jos iseiti sekmes ir nesekmes atveju. Kur deti stopa ir ka daryti kai pozicija iseina i pliusa, laukti toliau ar iseiti? Va cia sunkiausia. Jei visa laika paskiri visokiems analizavimams kaip atspeti kada laikas longint ar shortint, knisies po indikatorius, tai tik svaistai laika. Juk yra tik dvi galimybes. Gali mesti moneta ir gausi 50% sekmes indikatoriu. Slenkantys vidurkiai gal tik 35% duoda "tiesos", ir tai lagina. Kaina niekada nelagina. Mesk moneta, uzdek stopa, kurio triuksmas nesiektu (pvz. 3 x ATR) ir trailink stopa link savo puses.

Aisku kai kurie indikatoriai yra naudingi. Pvz. kainos kitimo greiciui pasiziureti, kas galetu suteikt galimybe atidaryt sekminga pozicija su labai siauru stopu. Breakout'as irgi yra geras "indikatorius", nors as jo net indikatorium nevadinciau, tiesiog keliu baru high ir low. Breakout'us naudojo pries simta metu ir iki siol sekmingai ir nesekmingai naudoja. Ideja labai paprasta - taip niekada nepraleisi trendo. Bet kada iseiti is pozicijos? Vo kur klausimas.

Apskritai galima apsieiti be indikatoriu, tiesiog susimazink grafika ir is akies pamatysi kurlink kaina suka Tam tikrai nereikia jokiu slenkanciu vidurkiu, bolingerio bandu, fibonacio retracementu, regresiju, bangeliu, trikampeliu, kibireliu, horoskopu, hario poterio ar bobutes vandos ivado i numerologijos sekretus.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

To Janike(apie grid) reik zinot kiek gali pipsu eit i minusa ir renkies pora su teigiamu intrestu.Biski suklydai jei mano vidurkis butu 100pip tai man nereiktu 400 i mano nauda uztektu 100 ir jau buciau pliuse.Pvz. perki 1 gbp/jpy uz 203 nukrito iki 202 jau turi 2 tada kaina vel pakilo iki 203 sakykim uzdarai abu 2 ir vien nuo intresto esi pliuse.O gali uzdaryt 1 ir laukt kol dar pakils iki 204 ir uzdaryt likusi 1
Cia svarbiausia rinktis tinkamas poras ir zinot kiek gali eit i minusa.Mano patarimas bent su gbp/jpy kaip minimum pasiskaiciuot,kad atlaikyti 2500pip.Nors jei Japonija prades kelt palukanas to gali to neuztekt.
simanas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Ši tema skirta dalintis informacija, nuomone, analize ir t.t. ir t.t. surišta su valiutų pora EURUSD. Grafikai yra labai labai pageidautini..
Kadangi esu nekoks "paišytojas", tai kolkas neklijuoju grafiko. Bet stengsiuosi susižinoti "ant ko" juos geriausiai piešti ir su dideliu malonumu išmokęs kartas nuo karto pateiksiu juos čia.

Kadangi be grafiko tai trumpai:
Turime pabaigti šį "trenduką" žemyn.
Tada tikėtina fletinė korekcija
ir vėl žemyn
Ten bus matyti kurioje vietoje suksim trendą, kuris tęsiasi nuo užpraeito naujako
Aš čia daugiau deili žiūriu..

Tai va kaip smagu be grafiko..
EUR'ą gražiai paišo www.forex.lt
MA
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Siandien 14.45 ECB spendimas del palukanu. Kaip ten kursas reaguos? Ar jau i kaina viskas iskaiciuota, ar svystels aukstyn?
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

TARGETAI EUR/USD:

be dideliu isvedziojimu, grafikus veliau imesiu:

po nepavykusio testo 1.2000, atsisakau minties del korekcinio up trendo susiformavimo.

POZICIJA (siuo metu jau turima pozicija su GBP/USD, toodel EUR /USD bus atidaroma pakeliui):

SHORT EUR/USD (regarding MM and market conditions) area 1.1900-1.2000
SL 1.2100 (OPTIMAL 1.2160)
TP 1.1540 (FIRST, OR TRAILING SL FOR TARGET 1.1000 - ENJOY CARRY TRADE)
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Siaip man atrodo kad daugiausia zmoniu del to ir nesiseka forexe, nes tiki kitu prognozem.
Kuo daugiau tu prognoziu skaitai, tuo daznaiu prarandi pinigus
Siaip Talo prognoze yra tipinie vyraujanti siom dienom tarp traideriu ir zinoma klaidinga. Jeigu kas nors sekete tokios va prgnozes- niekuo protingu neparemtas, tai per pastarasias tris dienas turejote pralosti daug daug pipsiuku
Geros dienos Talo
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Ir dar pridursiu.....
Siaip prognozes pastaruoju metu buvo/yra dvi kils iki 1.23 arba leisis iki 1.1.
Siaip esu tikras kad tikrai taip ir bus...... kada nors, tikrai kada nors Euras ir pakils iki 1.23 ir tikrai kada nors nusileis iki 1.1.
Kitais zodziais tariant ar pirksi ar parduosi nesvarbu anot tokiu analitiku, svarbiausia islaukti Ir aisku uzsideti dideliu didelius SL
Tai va chebra darau ir as prgonoze (manau gerokai tikslesne nei TALO)
Per rytdiena doleris turetu kristi ir truputi pakilti. Siulau truputi nupirkti, truputi parduoti tik nepamirskit S.L koki 100 uzsideti. O galui gale paprastumo deka galite vienu metu ir longinti ir shortinti pozicija su 100SL. Esu tikras kad abi poozicijos per laika bus pelningos, svarbiausia tik islaukti
Geros prekybos
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Neginu nei vieno, bet cia jau kiekvieno spekulianto asmeninis reikalas - kuo tiketi. Kai kurie tiki savo protu, kiti - savo sistemomis, kiti - patarimais internete, dar kiti - bureju pranasystemis ir pan. Manau, kad nei TALO, nei kiti nevercia nei vieno is skaitanciu daryti orderius ju parasytomis kainomis , ir visa tai, ka jie raso yra tik 'informacija apmastymui'.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Matai kas yra blogai.. Blogai yra tai jog kazkodel pas kazka noras yra viesai pasklebti tai. Tai paprasciausiai klaidina visus ir tiek.
As kai prapis... tai vienas tyliai uzsidares nusikeikiu ir tiek, bet niekada nedrisciau to paties daryti kitiems.
O vat matai yra kosmonatu...Siaip dar vienas kosmonautas is Lietuvos www.moneytec.com prognozes dalina, bet ten ir su grafikais net
Jau geriau drambliukus ar siaip kokia vaza nupiestu, bent malonu butu ziureti, o dabar.....
va tiek
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

ant tavo zodziu soundesigner EUR/USD parduota 1.2005

Atia soundesigner

p.s. siulymas daryti locka pakankamai negera ideja. na nieko laikas parodys kas teisus, kas ne. ka cia gyncitis kaip gaidziams ant tvoros.
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Tai cia ne apie tai ka reikia daryti pirkti/parduoti gincas.
As tik darau pastebejima, kad negerai tai daryti viesai.
as net nebandau klausti kodel tu pardavei ties 1.2005, cia tavo reikalas, taciau nebutina siulyti ir kitiems to daryti ir tiek
Nes sianakt daugiau judejimo nebus su euru, todel tesiog rolloverius susimokesi ir gal..gal is ryto susisluosi 10 pipsu, bet rizikuoji tikrai nemazai...
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

1. as nesusimokesiu o gausiu roloverius.
2. nakti bus judejimas, nes japonai skelbia CPI - RINKA situ duomenu labai laukia;
3. tikrai nenoriu gincytis, liekam prie savo nuomoniu. postinu ne tam, kad kazkas darytu tai ka as darau, o tiesiog buvo noro kai kam matyti ka as darau. jei nereikia , galiu nepostint - man tai dar ramiau
4.taika ir ramybe - nieko neturiu pries
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

ok. tai taip ir padarom . viskas . daugiau nepostinu - kad kalu kalbeliu nebutu (sorry kryziau )).

zodziu mano pozos tokios :

gbp/usd - short - 1.7505
eur/usd - short - 1.2005

stopus ir tp kam idomu matet praeitose zinutese. viskas . sekmes visiems.
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Eur/Usd nejudes ir CPI to niekaip neitakos. Eur/usd vaikscios pakankamai siauram tunelyje.
Ir todel nepainiok zmoniu su savo CPI.
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Kaip bebūtų, čia yra tema apie EURUSD. Ir viskas yra sveikintina, ir grafikai, ir grafikai su paaiškinimais, ir pozicijos, ir ginčai tiek konstruktyvūs, tiek nekonstruktyvūs, ir nuorodos į kitų nuomones ar analitiką rimtesnę, ir t.t.
:yes

Bet prieš kam nors komentuojant kitų mintis, visgi siūlau prieš tai išdėstyti savo.
Kitaip tariant aš už konstruktyvius ginčus ar diskusijas.
Arba dar kitaip, tai treideris augdamas pereina begale etapų "apsigreidų" ( ), taigi, visko bus.....
www.forexdreamland.com
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

sounddesigner, visgi isdrisiu paskutine zinute. siaip tavo ziniai visi veiksmai dabar vyksta per crosus. ir priklausomai koks bus CPI , taip stumsis EUR/JPY crosas kuris dabar stiriai itakoja eur/usd. cia siaip, ateiciai uzsirasyk.
AtomG
AtomG
Rašyti privačią žinutę

82 žinutės

soundesigner, kas tie rolloveriai?
Trade what you see and not what you feel or think.
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Palukanos. O tiksliau palukanu skirtumas tarp atskiru valiutu, kuri tu gauni/moki pirkdamas/parduodamas valiuta new-york'o sesijos pabaigoje
Adamas
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės

sweiki,

paskaites sitas zinutes kur TALO raso sutinku su jo nuomone, matau kad zmogus kazka ismano, asmeniskai pats nenaudoju FA o labiau remuosiu TA nes tik stengiuosi atidaryti trumpas pozicijas, tik idomumei deliai TALO noreciau paklaust is kur gaunat tokias zinias is FA, gal kokus tinklapius pasiulysit ar forumus brokeriu nes kiek zinau suprantu anglu kalba, tik su rusu sunkoka nes man ziureti i tuos forexnews be sansu nes ten viskas i viena vieta sugrusta, noreciau daugiau suzinoti apie FA gal galesit pagelbeti shiuo klausimu. na tai visiems sekmes
Adamas
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės

cia kad butu i shio forumo tema tai pasakysiu kad tik prekiauju su EUR/USD valiutu pora, demo saskaita prekiavau apie 8 men dabar atsidariau mgforex.com real saskaita ir tik trupinius dabar rankioju nenoriu smarkiai rizikuoti po kol nera didesnio pelno tai tenka pirkti 0,1loto, tai taip save kankindamas pripeliauju po 30 -40 doleriu per diena, mano manymu tai cia kapeikos bet ka padarysi esu dar zalias forexse, tai tenka klausti tu kas ismano daugiau apie tuos dalykus

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital