Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

EURUSD

jenike
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės

Vat kartais neblogai man pasiseka gyvenime prognozuoti -
kai sakau "TINKLAS", tai is priesingos tinklinio aiskteles puses kirstas priesininku servas buna kala i tinkla. Arba "siandien istrauksiu lydeka", ir isverciu margasone is po ledo...
Kai pasakiau, kad po Talo komentaro tema atgis, irgi neprasoviau.

OK, rimciau.
Apie TA ir FA trumpai. TA viska sustato i remus. Tai statistika, kurios pagalba galime teigti, kad su t.t. tikimybe bus tas ir tas. Cia kaip suoliuose parasiutu - neissiskleidzia kas 300-asis pagrindinis parasiutas, atsarginis (kadangi labiau kvadratiskas) neisiskleidzia dar reciau, pvz. 500, todel sie skaiciai igalina drasiai teigti, kad abu parasiutai neisiskleis su 1/300*500 tikimybe. TA abstrakcijas sustato ir zmogui suprantamus remus, leidziancius priimti spendimus.
Rinkoje be TA tu Šumacheris, kuris nezino, kad iki posukio vidurio reikia stabdyti, o nuo posukio vidurio reikia akseleruoti (nes tyrimai ta rodo), nors fundamentiskai visiems aisku, kad reikia tiesiog spausti gaza iki dugno. Jei vaziuoji be sistemos ir statiskai patikrinto "geriausio padangu sukibimo", atvaziuoji paskutinis.

Ir vienareiksmiskai tik TA leidzia suskaiciuoti profit/loss santyki ir kontroliuoti visa situacija. FA vaidmuo cia - 1. nustatyti (hmm, o deja gal tik paaiskinti) esminio ilgalaikio trendo krypti; 2. suteikti tam tikra logini paaiskinima tam, kas vyksta.

tiek alegoriju pries miega...
jenike
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės

TALO tu mastai vienaip as kitaip.Pvz.USA sekanciame FOMC susitikime sumazintu palukanas iki kokiu 2% ar padidintu iki 6% tai cia ir butu pagrindine priezastis USD kritimui ar kilimui.Kad ir ka rodytu TA.
Alfreduk, atleisk uz astru issireiskima (bandau atsizvelgti i pastabas del bendravimo kulturos), taciau tavo toks radikalus pasakymas del palukanu pokyciu mane priveda prie dar vienos alegorijos: trys zilstelėję Ferari komandos technikos projektu vadovai, po triju paru superkompiuterio darbo, ivertinancio naujojo bolido pakabos kietuma, nauju padangu sukibimo praktines galimybes, sako Šumecheriui, kas i si dvigubos S formos posuki turetum "ieiti" ant 159 km/h., o Sumis atsako: no problems, guys, ieisiu ir ant 300 km/h. Sumiui toks poziuris - tai kelias prie Petro vartu, treideriui - gal iki deposito sumazejimo...?...
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

jenike,
Kaip smagu, kad papostinai.

Kaip rašai apie TA, tai taip man yra su EWA.
Aš TA tik šiaip primetu, kaip pagalbinį dalyką ir tik pagrindinius dalykus.

Ar tiesą aš sakau, kad svarbus yra rezultatas, o kokiu būdu (daugiau TA ar EWA ar FA ar JŽ ar .. deriniai ...) tai tik ~antroje vietoje ir ginčytis kuris metodas (derinys) yra "geresnis" irgi yra nekas švelniai tariant ? ozingoffozingoff

Beje, gero miego kai miegosi!
www.forexdreamland.com
Kalnas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės

TALO tu mastai vienaip as kitaip.Pvz.USA sekanciame FOMC susitikime sumazintu palukanas iki kokiu 2% ar padidintu iki 6% tai cia ir butu pagrindine priezastis USD kritimui ar kilimui.Kad ir ka rodytu TA.
Kur tu matei, kad bazines palukanu normas metytu per 2% i viena ar i kita puse?
Pateik nors viena pazyzdi!
Paprastai tai buna keiciama 0.25%, atvejau kada didinama ar mazinama 0.5% labai reti.
jenike
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės

Siaip jei i tema apie baziniu palukanu politika, tai buvo gan
drastiski CB veiksmai tuoj po rugsejo 11d. Osamos isdaigu JAV.
Per ta pacia savaite, jei gerai prisimenu, kokie 6 CB - ECB, Fed'as, Danijos, BoE, Kanados ir gal Australijos nukirpo palukanas po 50 punktu...
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Manes nepulkit,cia su tom palukanom kaip pavyzdziui parasiau gali ir kitu tiketinesniu pavyzdziu buti sakykim su usa trade balance ar NFP kur stipriai skirtusi nuo prognoziu.O TA tiksliai negali veikt nes yra labai daug strategiju ir daug zmoniu skirtingas jas naudoja,jei butu viena tada visi vienu metu pradetu pirkti ar parduoty tada ji veiktu gerai ir visi turetu daug $ O dar mano nuomone uz TA ir FA yra svarbiausia money management.
p.s.Janike labai gerai f-1 nusimani ?
p.s.2 cia prisiregistravau tik del to kad TALO parases,kad Oandoi spredai blogi
p.s.3 pats treidinu 1,5 metu ir nenaudoju TA ir FA
Cordy
Rašyti privačią žinutę

103 žinutės
( +2 )

p.s.3 pats treidinu 1,5 metu ir nenaudoju TA ir FA
O tai ka naudoji? Kuo remdamasis priimi sprendima?
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Nenaudoju stop loss ir esu grid ir carry trader
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Manes nepulkit,cia su tom palukanom kaip pavyzdziui parasiau gali ir kitu tiketinesniu pavyzdziu buti sakykim su usa trade balance ar NFP kur stipriai skirtusi nuo prognoziu.
Mes nepuolam - mes oponuojam :wink...
Kas pasakyta mano apie palūkanas, tinka ir kitiems ekonominiams rodikliams - tiek biudžeto, tiek prekybos balanso deficitai, tiek kiti rodikliai negali netikėtai imti ir neprognozuotai šoktelti: taip yra dėl to, kad ekonomika turi pakankamą inerciją. Be to, kaip ir palūkanų atveju, ekonominių rodiklių neatitikimas prognozėms sukelia tik trumpalaikę rinkos reakciją jų paskelbimo dieną.

O TA tiksliai negali veikt nes yra labai daug strategiju ir daug zmoniu skirtingas jas naudoja,jei butu viena tada visi vienu metu pradetu pirkti ar parduoty tada ji veiktu gerai ir visi turetu daug $
Čia vėl nesutinku. Gali paskaityti mano nuomonę šioje temoje (žr. 2-ą žinutę nuo viršaus).

O dar mano nuomone uz TA ir FA yra svarbiausia money management.
Su MM svarba sutinku. Bet vien tik su MM pelno nepadarysi. MM gali tik pagerinti prekiavimo Sharpe Ratio, dispersijos ir pan. rodiklius.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

kursas uzkliuvo uz stoploso @ 1.1887 , teko pirkti is naujo @ 1.1881


as pries 21 val paemiau buy pozicija @ 1.1930
todel galiu uztikrinti kad eurusd kils

http://addurl.tel
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

pozicijos kurios buvo atidarytos:


EUR :

entry 1.1870 -
fiksas 1.1900 (timingas pozicijai)

CHF

entry 1.3086
fiksas 1.3114 (timingas pozicijai)
Cordy
Rašyti privačią žinutę

103 žinutės
( +2 )

fiksas 1.1900 (timingas pozicijai)
fiksas 1.3114 (timingas pozicijai)
Kas tas timing'as?
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Cia turbut talo omeny turi tesiog limitas, ar tau jau pradejai naudoti ganno teorijas - forexe Talo?
kryzius
kryzius
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +34 / -38 )

As manau Talo omenyje turi kad laikinai nusiimtas pelnas. Kaip sakant minutes pertraukele, paskui vel atgal i tas pacias pozas. Cia nuo frazes time out kaip suprantu
sunkiausia yra nieko neveikti
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )


Kas tas timing'as?


Cia as kiek suprantu Talo naudoja isejimui is pozicijos kaip signala ne kaina o laika.. Jei teisingai supratau :wink
Emini-Systems.com
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Kas tas timing'as?
Kadangi visi spėliojame, ką TALO turėjo galvoje, tai aš irgi pareiškiu savo nuomonę, kuri sutampa su Mindzio supratimu ...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

As manau Talo omenyje turi kad laikinai nusiimtas pelnas. Kaip sakant minutes pertraukele, paskui vel atgal i tas pacias pozas. Cia nuo frazes time out kaip suprantu
Nelabai yra prasmės daryti "minutės pertraukėles" - nebent, gaudyti mažas korekcijas. Kas dėl TimeOut, tai egzistuoja toks išėjimo iš pozicijos būdas, kai per tam tikrą laiko tarpą nesuveikia nei vienas Exit signalas, pozicija vistiek uždaroma dėl to, kad jau nebesitikima to scenarijaus (praėjus tam tikram laiko tarpui nuo pozicijos atidarymo), pagal kurį ir buvo ta pozicija atidaryta.
Tačiau, manau, TALO galvoje turėjo nei tą, nei tą metodą, o tiesiog Exit signalas generuojamas ne pagal kainos ar indikatorių susikirtimus, o pagal laiką (pvz.: Fibonacci Time Retracement).

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
jenike
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės

Kad jau Somas praso, teks pakomentuoti, kaip tik pataikiau spekuliantus atsidaryti. (beje, Somai, rasai, kad tavo tikslas FX populiarumas lt, nu baik jau, nevaidink motinos Tereses, pls. Viska lemia pinigai, svarai eurai baksai, negerai, kaip dainuoj)

Pozos taiminga as suprantu tiesiogine prasme. Kai poza kabo antra diena ar ilgiau (aisku, tiek lauktume, jei pavyko gerai nusipirkti), o rinka per daug niekur neina, tada ateina taimingas - net jei tarsi atrodo viskas gerai, bet kursas neina ten, kur jam deretu, tada uzdarom pozicijas ir nebegadinam nervu. Ir as cia nenoreciau izvelgti labai rimtu teoriju tam, yra tiesiog kazkoks commom sence, kuriuo reikia vadovautis. Mano viena is taisykliu, kuria bandau vadovautis - jei ryte atsikeles pamatau 20 punktu ar pan. pokyti nuo vakaro ar pelna, uzdarau net neziurejes i grafika, nes vyksta NIEKO. O kai nieko nevyksta, tada verciau nervus patausoti, o ne bandyti melstis... Zvejyboje irgi kartais reikia sau atvirai pasakyti - viniojam meskeres, nu nekimba. Ka tu tai zuviai padarysi?? Beje, kaip ir rinkai...

Alfreduk: jei gali, paaiskinkt, kas yra grid treidas, pls. Siaip nelabai isivaizduoju, kaip tu prekiauji. Cary viskas aisku,bet kaip tu zinai, kada atsidaryti ta cary treida ir kada uzsidaryti... Aa, tarsi yra 3 analizes rusis, intuityvinis metodas, bet ji labai retai kas naudoja. As nelabai matau galimybiu tokiu metodu pasiekti kazkoki ilgalaiki rezultata. Cia jau daugiau laimes dalykas.

beje, apie f-1 visiskai nieko neismanau, bet pats tapke spaust tai ziauriai megstu. Tiesiog belvyzgot baisiai patinka, nuima stresa, o vaizduote laki..
jenike
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės

beje, siandien buvo gan idomi diena rinkoj, bent kursas vaiksciojo, gal pagaliau praeis tas malimasis vietoje...
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Labas jenike,
Kaip tavo biznis?

Aš va tik norėjau pasakyti, kad aš naudojuosi EWA intuityviniu metodu.
Tą normalią analizę atlieka vienas mano smegenų pusrutulis, o kitas intuityviniu būdu priimu sprendimus lysti į rinką, ir lendu. Šio metodo pasėkmės su laime ištiesų nėra taip surištos..
:blush:blush:blush
www.forexdreamland.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital