Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Is kur atsiranda FOREX pinigai?

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Chebryte, jūs bent nepatingėkit pagooglinti apie tai, kas yra Forex. Net čia yra straipsnių. Forex nebuvo sukurtas kaip priemonė užsidirbti, nesvaikit.
Taip pat pagooglinę sužinosit, kad Forex'as ir tie rokeriai, pas kuriuos jūs atsidarinėjat sąskaitas, yra du skirtingi dalykai.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Nojus
 

 
 Forex'as ir tie forex brokeriai, pas kuriuos jūs atsidarinėjat sąskaitas, yra du skirtingi dalykai. Citatos pabaiga

Juokingai pasakyta  Maždaug kaip "parduotuvė ir pardavėja yra du skirtingi dalykai" Nu tikrai skirtingi - kas būtų galėjęs pagalvot ?  

Paskutinį kartą redagavo: Darriusk (2010-05-24 08:43)
Forexe žinau viską :D
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia Darriusk  
 

Juokingai pasakyta  Maždaug kaip "parduotuvė ir pardavėja yra du skirtingi dalykai" Nu tikrai skirtingi - kas būtų galėjęs pagalvot ?  
Citatos pabaiga
Na jei neskiriat tokių dalykų, kad vienu atveju iš jūsų valiutą perka kitas spekuliantas nuo to, kad jūsų pinigai niekur neišeina iš brokerio sąskaitos, tai pagalvokit ar teisingą kelią pasirinkot.
Aš nekalbu apie kažką konkrečiai, nes nežinau, kas kokiu brokeriu naudojasi. Aš tik noriu pabrėžti skirtumą. O jūs jau naudokitės ir galvokit kaip norit, čia jūsų valia.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Nojus
 

 
Aš tik noriu pabrėžti skirtumą. Citatos pabaiga
Tu jį nori pabrėžti naudodamas labai netinkamus palyginimus ir argumentus. Tai, ką nori pasakyti - elementarios tiesos daug kartų visuose forumuose aprašytos. Tiesiog nereikėtų jų kartoti, "įvelkant" į tokias keistas sintaksines konstrukcijas kaip "brokeris ir forex - ne tas pats" . Ar buvo bent vienas postas, kur buvo sakoma atvirkščiai ?

... žodžiu iš šono žiūrint gaunasi, kad bandai visiems įrodyti, kad balta nėra juoda.

Forexe žinau viską :D
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Matai, kas akivaizdu mums abiems, kitiems ne visada... Todėl pasikartoti ne nuodėmė
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

noreciau ispletot tema ir pasidalint patirtimi turiu pas brokeri admiral market ,atsiverti ju puslapi ir skaitai cituoju
Atidėtų prekybinių pavedimų (orderių) įvykdymas be praslydimo, pagal Jūsų nurodytą kainą. Orderių minimalūs nustatymo lygiai dienos metu yra pastovūs.
Cia is ju oficialaus puslapio be to jie registruoti lietuvoi ,dirba oficialiai.

Ir ka jus manot praslydimu nebuna,kasdiena ir pastoviai,vienu zodziu galetu ir uzdaryt ta puslapiuka arba licenzija patrumpint vpk.Bet kiek uzkimba ir pinigus palieka.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Jeigu teisingai supratau, brokeris neturi išėjimo į valiutų rinką ir negali įtakoti valiutų kursų.
Tas pats būtų, jeigu man visi siūstų į sąskaitą pinigus, aš jiems transliuočiau valiutų kursus. (Juk dauguma ir taip pralošia).
Tai gaunasi prekyba forex yra žaidimas. 
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia magnat
 

 
Jeigu teisingai supratau, brokeris neturi išėjimo į valiutų rinką ir negali įtakoti valiutų kursų.
Tas pats būtų, jeigu man visi siūstų į sąskaitą pinigus, aš jiems transliuočiau valiutų kursus. (Juk dauguma ir taip pralošia).
Tai gaunasi prekyba forex yra žaidimas. 
Citatos pabaiga
Labai panašiai. Tik skirtingi brokeriai turi skirtingus "išėjimus į valiutų rinką" arba jų neturi.

Yra įvairių brokerių ir jie turi įvairius būdus likvidumui užtikrinti. Treideriui dėl to neverta perdaug sukti galvos.
Forexe žinau viską :D
nemokami
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Kaip zinoti turi isejima ar ne ? Ir ar jei turi tai jau patikimesnis ?

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Licencijuoti turi.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia nemokami  
  Kaip zinoti turi isejima ar ne ? Ir ar jei turi tai jau patikimesnis ?
Citatos pabaiga
Ar turi ar ne, parašyta brokerio puslapyje. Žiūrint kas ką turi omenyje kalbėdamas apie "išėjimą į rinką". 
Jei brokeris turi pvz. ECN aišku jis tam tikra prasme patikimesnis. Bet kad naudotis ECN klientui irgi keliami kiek kitiokie reikalavimai.

Pradedančiajam neverta gilintis į visas subtilybes, o rinktis brokerį pagal kitus patikimumo kriterijus: firmos solidumą, registraciją attinkamose organizacijose . Pvz. net nerekomenduočiau žaisti su JAV brokeriu neregistruotu CFTC ar NFA.
Analogiškai nerekomenduotina prasidėti su offshorkėmis - Kipre ar Virginijos salose, Belize ir t.t. registruotais brokeriais. Bet vėlgi - daug kas jais visai patenkintas.
Forexe žinau viską :D
Forexabc
Forexabc
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +3 )

Darriusk, o kaip del rusisku brokeriiu? Juos pmirsai?

Kita vertus irgi - Alpari = rusu. Daug brokeriu turi atstovybes kipre, ten darosi po truputi FOREX kompaniju centras, nes salygos tam geresnes sukurtos, o nuo to kompanija juk nenukenti.

As manau reikia ziureti i Licenzijas (Jai EUROPOJ tai FSA labai geras rodiklis, arba bet kokioj EU salyje), bet dar svarbesnis aspektas tai Istatinis kapitalas. Brokerio istatinis kapitalas.

Paskutinį kartą redagavo: Forexabc (2010-06-12 09:27)
FOREXabc komanda
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Aha, rusai smarkiai dominuoja forex rinkoje. Jei firma registruota Kipre, tai didžiausia tikimybė, kad ji  - rusiška.

O šiaip prieš pradedant dirbti reikėtų pasidomėti ir licenzija ir aplamai brokerio "situacija". Kaip bebūtų keista, bet žmonės kartais patiki savo pingus  visiškiems scam'eriams: dar neseniai lietuviškuose forumuose vienas pilietis intensyviai reklamavo atseit forex firmą, kurios visas kapitalas - web puslapis ir adresas Londone. Jau vien paskaičius tą puslapį ašku, kad jo savininkai turi gana miglotą supratimą apie forex.
Paskutinį kartą redagavo: Darriusk (2010-06-12 12:57)
Forexe žinau viską :D
Forexabc
Forexabc
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +3 )

 Darriusk, is kur trauki tokias nesamones?

Jei kipre tai greiciausai Rusiska?

O jei ir rusiska bet su FSA, FPA, ir visom kitom licenzinoma, tai jau blogai?
FOREXabc komanda
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Jokių nesamonių - pabandyk patikrinti, jei tai tau svarbu, kam priklauso daugybė offshorkių Kipre.

Aš nesakau kad rusiška gerai ar blogai. Aš tik sakau, kad man nepatinka offshorkės-brokeriai.

Aš asmeniškai esu rusiškos firmos, registruotos UK - (Alpari.uk) klientas.

Licenzija yra visai kas kita. Nepainiok licenzjos su  savanoriška registracija FSA ir panašiose organizacijose.
Forexe žinau viską :D
Forexabc
Forexabc
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +3 )

 Darriusk: Jei imone turi licenzija vinoje EU nareje, ta licenzija galioje visoje EU. As to nemaisau.

Taciau, kad kazkas priziuri, nustato taisykle ir jas tikrina, ir tu gali kazkur skusti, ir kai yra licenzija ir istatinis kapitalas (kuo didesnis tuo geriau), viskas viename ir dar daugiau, tai jokio skirtumo kur imone registruota.

Tiek tenorejau pasakyti. 

P.S. Pats naudoji offshorke, o paciam nepatinka
FOREXabc komanda
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Alpari registruota UK, ne Kipre. Taigi naudoju ne offshorkę. Man asmeniškai nepatinka offshorkės, bet tai nereiškia, kad visos iki vienos jos nepatikimos. Yra svarbesnių atrankos kriterijų.
Forexe žinau viską :D

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital