Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Forex rinka

who
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

HM... siaip zinios naudingas dalykas, info internete tikrai dauk, bet esme atsirinkt tai kas priimtina.

man pagalba is salies tikrai padejo nes skaitydamas infa i kaika neatkreipi demesio(gal cia mano charakteris)

bet, manau, svarbiausia, yra skyrtumas tarp demo ir real. t.y. charakterio ypatybiu, poziurio i pinigus minusai ir aisku pliusai
demo varau tinginiaudamas i diena po kelis 1000, o real prakisau.
manau cia problema. Paziurejas i grafikus, galiu pasakyt ar kils ar kris ir t.t. ec... bet pinigu kolkas ussidirbt neisejo
va cia tai problema. manau reiktu dar psichologo kursu

tiek svaiciojimu.
tiks asilas is keliones grysta aislu....
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

As domiuosi ivairiomis spekuliacijomis daugiausia pinigeliu dedu i Investicinius Fondus, bet forex'a vis apeinu... Nesuprantu net kaip tie visi svertai dirba su kazkokiais pipsais :blush Talo Forex kursai tikrai naudingi butu pradet kazka tokio pirkt parduot ne vien kaip i galva sauna...
www.vaistai.info
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Ar tikrai iš kursų gali gauti apčiuopiamą naudą pradedantieji Forex'e (gal kitose srityse yra ir "guru"), kai kursus norintis ir galintis organizuoti suvokia, kad vistiek viską reikės praeiti pradedantiesiems patiems?

Šiaip yra kalbama, kad kai žmogus supranta, kad jis negali prekiauti pliusan, ar prekiauja neefektyviai, tai tada pradeda galvoti apie visokių kursų organizavimą ar signalų pardavimą..
Čia tipo aš nieko blogo nepagalvojau..

O realiau, tai kiekvienas susidūręs su Forex'u ilgesnį laiką turi ką pasakyti naujokams. Dar labiau turi ką pasakyti jiems turintis ekonominių žinių, solidžiau atrodo..

Arba, kokie TALO tavo rezultatai? Kaip pamatyti? Iš postų nesusidaro įspūdis, kad jie yra ypatingi. ozingoff
p.s. Daug kur yra toks dalykas kaip sąskaitų monitoringas..

Dar. Tavo autoriteto (ne tarp naujokų..) tikrai nekelia tas faktas, kad diskusijų moderatorius akivaizdžiai tau pataikauja, o tu nelabai į tai reaguoji. Visgi susidarė įspūdis, kad tau tai patinka ir tinka.

Galima sakyti, kad pakankamai pirmam postui apie kursų organizavimą pripostinau kažko tai ~negtyvaus. ozingoff
Lauksiu ~atsakymo ir tada tikiuosi galima bus pradėti postinti kažką pozityvaus apie kursų organizavimą (pvz. turinį...) ir t.t.
ozingoff
www.forexdreamland.com
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

Apskritai as uzdaviau klausima del kursu (pavadinkim juos diskusija) tik del idomumo. Somai, as nesiruosiu imti pinigu uz kursus- diskusijas. Zinai, ta menka keliu simtu litu sumele nera verta to, kas bus kalbama kursuose. Todel reikalas cia is vis ne piniginis - o praktinis.

Del accountu postinimo. Mano problema tame, kad as neturiu mini accountu. Postinti live accountus nesinori del priezasciu:

a) saugumo;
b) laiko neturejimo;
c) pilno prekybos sistemos atskleidimo (kas man neparanku ismesti i viesuma visa sistema nemokamai)

Del autoriteto ar neautoriteto. Somai man nereikalingas tas autoritetas. Kad nereikalingas konstatuoja faktas - kad as juom nesinaudoju. Taigi jis man bereiksmis. Mindzio daro ka mano reikalinga daryt. As i jusu asmenine nesantaika (kas idomu del manes ) tikrai nesikisiu - spreskit savo reikalus patys. As turiu ir idomesniu uzsiemimu nei askintis santykius bei pateikiamos tinklalapyje informacijos atitikima vienai ar kitai interesu grupei.

Taigi, gal geriau einam uzdirbsim pinigu..?
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Na na jau Talo
Tau tereikia duoti linka kur yra tavo statementas.
a) tai 100% saugu, nes tai tik statementas
b) tai uztruktu mazdaug 30 sekundziu padaryti, o tai daug maziau nei tu sugaisti savo brangaus laiko rasydmas cia
c) statemente sistema nesimato, matosi tik ka pirkai, kada pirkai ir kiek uzdirbai

Ir siaip jeigu tu parodytum savo statementa ir jis IS TIKRUJU toks ir dar pelningas egzistuoja tai ikveptum daugybe zmoniu cia. Nereiketu jokiu paskaitu, jokiu forecastu.
Na, kokia priezasti to nedaryti dabar sugalvosi?))
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Įkvėptų daugumą kam ? Palikt fanierą kažkur anapus ?

Mano supratimu, daugiausia, ką gali atskleist TALO, tai techninę sprendimų priėmimo pusę. Be jos dar yra psichologinė: ar esi pasirengęs rizikuoti, kiek esi linkęs rizikuoti, kaip pergyvensi praradimus?

Todėl manau, kad norint šioje "rinkoje" dirbti pelningai, reikia surasti savo viduriuką, kažkur tarp profesinės kompetencijos ir psichologijos.
Common sense is not very common
Adamas
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės

To Somas & soundesigner,

Kodel visiems patinka skaiciuoti svetimus pinigus? vadovaukites savo galva ir uzdirbsit tuos milijonus, kiti uz jus to nepadarys, somai manau jau ne pirmus metus prekiauji, tai tau tie kursai nereikalingi, o Talo pilnai suprantu, kas is to kad parodys ta savo acounta geresni traderiai kokie esat nepasidarysit, pamate acounta tik atsiras galvos skausmas, va jis tokius litus kelia o pas mane kapeikos kaip cia taip gali buti, be to pamate Talo acounta pradedantieji, gali lengvai investave pinigus juos prarast, forex ne vaiku darzelis, kad atejai ir uzdirbai tukstancius be jokiu problemu. Taigi tobulinkit savo strategijas, uzdirbkit pinigus ir neskaiciuokit svetimu, o Talo patarimo visada gali pasiklausti vienu ar kitu klausimu. Sekmes
who
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Jo, pritariu Adamui

Manau ineternetas ne ta vieta kur galima viska atvirai rodyt, o be to....
pabandziau su kaskokiu tipo, nzn kaip cia pavadint(matau jo acounta, jis mano"demo"). Siaip man tai visai nepatinka, naudos net neissivaizduoju kaip is to ispest, nebent moralini pasitenkinima. O palamai, gal cia pykstates, ar kaip cia pavadint. Nesuprantu tik ko. Nors nuomones zinot teigiamas dalykas

Hm... ka as cia prirasiau
Jo, mes katalikai, mums reikia pinigus bendrai skaiciuot

tik asilas is keliones grysta asilu))
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Sveiki,
Paskutinėse pateiktose žinutėse esu Adamo, Talo, who ir iš dalies ^la pusėje. Ir stoju į atvirą priešpriešą Somui bei soundesigner.
Man nepriimtinas moralinis spaudimas kažką kažkam įrodynėti. Ir visada būsiu prieš tokius reikalautojus. Senokai nebekreipiu jokio dėmesio į Somo žinutes, nes tas vaikinukas su forex tėra pažįstamas tik kelis mėnesius ir geriausiu atveju "demo" accountu. Pakanka atidžiau pasiskaityti jo postus, kad pastebėti, jog postuose jo aplamai nėra jokios vertingos info, nieko nėra, kas rodytų jį turint bent šiokią tokią forex žaidėjo patirtį. Tačiau reikalauti iš mūsų įrodymų jam patinka. Kas tai ? Hobis ar nauja sporto rūšis ? Linksmiausia buvo prieš porą mėnesių, kai man viešai buvo siūloma , kad kažką turėčiau įrodynėti su vartotojo vardu ir slaptažodžiu įsileisdamas į savo real accountą Somą ar jo kokį patikėtinį. Būna gi... Nežinau , net kaip pavadinti. Linksma tiesiog. Esu senas prekiautojas ir man nėra svarbu, kas ką mano apie mane. Man svarbu tik tai, ką pasieksiu prekyboje dabar bei ateityje ir kiek didės mano prekybinės sąskaitos ( akcijų rinkose ir forex'e). Galiu dažniau parašyti diskusijose, galiu ir visai nerašyti, tačiau reale prekiausiu visada, praktiškai kiekvieną dieną. Tai svarbiausia.

Tad užbaigiu Talo žodžiais:
"Taigi, gal geriau einam uzdirbsim pinigu.."
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

To Somui
Talo yra nekaltas,kad Mindzio jam padlaiziauja,del to nera ko ant jo pult.O savo sistema atskleist ar rodyt viesai saskaitos israsa turbut mazai kas noretu,nebent kas nori prekiaut kitu pinigais(bet cia ir vel iseina,kas nori prekiaut kitu pinigais reiskias nemoka is savu uzdirbt,cia Somai akmenukas i tavo darza )

To Talo
Cia kiekvienam pagal save,bet as jei man butu tokia situacija kaip Talo ir Mindzio,tai i privata ar viesai paprasyciau Mindzio neglobot manes kaip mazo vaiko.

To Tonis
Cia nepagrystai Soma vadini naujoku,o tik laikydamas pykti del ankstesnio prasymo parodyt ar nemeluoji del savo teiginiu,kad laisvai ir be rizikos uzdirbineji i diena apie 20% kas istikruju nera realu(tuo turbut jau ir pats isitikinai)

p.s. Cia nei uz viena is jusu nesu pries nei uz,o tik seip mano pastebejimai

Sita posta dar ir i pakalbius apie viska perkelsiu,nes gali ateit musu mylimas Mindzio ir padaryt tvarka
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

To Alfredukas

Dėl Somo personos neturiu nė mažiausių abejonių. Jei norėsi, galėsiu pateik pilną ir 100% patikimą informaciją apie vaikinuką, kuris rašo postus šiuo nicku. Pykčio ant jo nelaikau nė mažiausio, kad ir ką jis ten apie mane rašytų. Dalykiškumas ir patikima info man tik svarbi. O rašo jis ir bando sukurt nicko įvaizdį nežinia kieno
niuniu
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

TALO

Kiek pamenu tu su Gain prekiauji ar kitu retail brokeriu. As vis galvoju nepriklausomai koki % libdai ar gali vadintis profu kol neprekiauji per rimta bankine , ar tarp bankine platorma. Gi geda pasakyt zmogui ar kokiam investuotojui kuris nori imerkti $ , kad viena diena nepriklausomai nuo tavo sugebejimu brokeris gali uzsilenkt. As pats va jau keliolika metu sekmingai prekiauju, ir gal dar siu metu pabaigoj su kokiu rimtu banku atsidarysiu accounta. Reik gan nemazu $ tokiem dalykam , bet tikuos pavyks.
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

TALO,
Tik statment'as parodo ar žmogus spekuliuodamas grybą pjauna ar ne.

Manau, kad tikrai turi ką pasakyti visiems naujokams ir nenaujokams.
Aš akcentuoju statment'ą todėl, kad išskirti praktiškai efektyviai prekiaujančius nuo neefektyviai prekiaujančių aplamai paėmus. Nes, sutik su manim, kad yra skirtumas tik išmanyti kas dedasi rinkoje ir sugebėti dar ir efektyviai prekiauti. (Išmanimas ar sugebėjimas efektyviai prekiauti būna irgi skirtingo lygio)

Aš savo trigrąšį čia specialiai įkišau tam, kad forumo gyventojai suvoktu (ypač nauji forex'e), kad yra aplamai daug inete visokių kursų, signalų pardavinėtojų, mokomos analitikos ir t.t.
Bet kaip atskirti kur verta mokėti pinigus už informaciją?
Manau, kad šis klausimas ir atvedė n spekuliantų visame pasaulyje, kurie dėl įvairiausių priežasčių organizuoja kursus ir t.t. prie to, kad reikia išskirti save iš minios.
Statment'as - rimčiausias sugebėjimo efektyviai prekiauti įrodymas.

Vienas iš pasiūlymų:
Siūlau tau mokyti kažko naujokus ar nenaujokus pasiekusius kažkokio tai "levelio". (Kad neklaustų kas tas skambutis ir ar smarkiai skamba.. )

Dėl tavo išvardintų priežasčių kodėl tu nemanitorinsi savo kažkurio statment'o kažkur, tai galėsim kada padiskutuoti..
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Negaliu praleisti tik to "akmenėlio" ir Tonis postų..

Akmenėlis.
Nesutinku su tavo Alfredukas teiginiu, nes prekiauti moku. ozingoff Tiek kiek moku.
Valdyti ne savo sąskaitas nėra gėdinga.

Tonis.
Gerai, kad taip ir rašai jog stoji į atvirą priešpriešą.
Teigi, kad gali pateikti pilną ir 100% info apie mane.
Aš šoke.
Gal gali man į privatą parašyti tą info?

Šiaip.
Aš kitų pinigų neskaičiuoju. Neįdomu.
www.forexdreamland.com
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Nuomonė iš šalies.
Somo mintys apie statementus vėl daug pasako patyrusiems forexininkams apie rašantyjį. Kad rašantysis "literatas", tą suprasti nesunku, o forex prekybos subtilybių gero suvokimo niekas poste vėl neparodo.
Ir ko tos Lietuvos mokymo įstaigos jaunuolius moko ? Kaip galvoji, Somai, ar Jasinskio 15 gali paruošti gerą finansininką - forexininką? Ir pamiršk apie savo sąlygų statymą: "Gal gali man į privatą parašyti tą info?" Kas esi toks, kad info apie tave tau į privatą pateikinėčiau ? Kai galutinai visiems įkyrėsi, pateiksiu viešai.

Apie SVETIMŲ PINIGŲ VALDYMĄ.

Tas ne kartą ir ne du skambėjo Somo postuose. "Valdyti ne savo sąskaitas nėra gėdinga." , - tai paskutinis teiginys Somo poste.
Tai kur senai , senai žadėtos sąlygos valdymo, kurias ekonomiką bestudijuojantis jaunuolis vis žadėjo sukurti ir pateikti ? Kas nesigauna ? Protingos mintys į galvą neateina ?

Šiaip aš irgi bent už šios įdėjos vystymą, tobulinimą. Bet aš žiūriu daug plačiau, nei į ekonomikos studento norą valdyti pinigus.
Aš už SISTEMOS SUKŪRIMĄ. Sistemos, kurioje norintys pavaldyti įvairiems laikotarpiams įvairaus dydžio lėšas, turėtų galimybes tai padaryti. Bet ir tie, kurių lėšos būtų valdomos, turi būti , pirmiausia, saugūs . Tad turi būti sukurta VISIEMS AIŠKI , PAPRASTA ir EFEKTYVI sistema. Aš mintyse matau tokios sistemo griaučius. Sistemoje turi būti grandis, kuria visi pasitikėtų, kuri nekeltų abejonių, būtų arbitru ginčitynose situacijose. Tokia grandis, mano manymu galėtų būti Valdo Petručio SPEKULIANTŲ ASOCIACIJA. Nežinau, kaip daugeliui, tačiau man Valdas pasitikėjimą kelia. O ši grandis turėtų būti kelianti 100% pasitikėjimą (ir lėšas valdantiems ir lėšas patikintiems valdymui), veikianti VIEŠAI, lengvai pasiekiama.

Tad Somai, nebijok kurti. Kurk sistemą, galvok, aprašynėk. Tam sugebėjimų turėtų pakakti. Tegul išsivysto diskusija, tegul daugelis ją po to tobulina mintimis ir pasiūlymais. Tik taip DAUGELIO pastangomis galime sukurti ir paleisti į funkcionavimą VISIEMS PRIIMTINOS ir VISIEMS REIKALINGOS SISTEMOS MODELĮ. LĖŠŲ VALDYMUI PATIKĖJIMO ir LĖŠŲ VALDYMO SISTEMĄ.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Aš už SISTEMOS SUKŪRIMĄ.<...> Aš mintyse matau tokios sistemo griaučius.
Įdomu būtų daugiau išgirsti apie tavosios sistemos griaučius. Pagrindinę idėją (Spekuliantų asociaciją panaudoti kaip tam tikrą arbitrą ar pan.) jau išsakei. Toliau vystant šią idėją, manau, su savo pasiūlymais prisijungs ir kiti spekuliantai, tame tarpe ir Somas :wink... Taigi, pasisakau už viešą sistemos kūrimą ir vystymą.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
kio
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

2niuniu:
Yra toks brokeris, kuris giriasi prekiaujantis tarpbankineje rinkoje. Idomu tai, kad pajamas gauna ne iš manipuliacijų spreadais, bet iš komisinių..
www.efxgroup.com
Išoriškai programa panaši į eFX, naudojama didžiuosiuose bankuose.
100 000 lemingų negali klysti
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

O kas spres ka ir kuriuo momentu pirkt/parduot ir kaip kas dalinsis pelna?
Aisku as galvoju tokiu atveju kai bus visokie arbitrai ir priziuretojai,tai nebus kam ir to pelno dalintis,nes bus didelis minusas.Efektingiausias variantas tai kai butu tik 2 zmones,traderis ir investuotojas.

Somai aisku nera gedinga valdyt svetimas saskaitas,bet jei traderis garantuotas savim,tai tikrai suras kazkoki kieki pinigu tradinimui ir po to prisiaugins saskaita iki norimo lygio.

Toni kuo geresne ekonomikos mokykla as baiksiu,tuo geriau as forexe prekiausiu?
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

kio, niuniu

kolegos, ne vienas brokeris neisveda atskiros kliento pozicijos i tarpbankine rinka. to tikrai nera.

i tarpbankine rinka yra isvedamas pozicijos likutis . sakykim brokerines klientai turi eur/usd 15 000 000 long (vidutine kaina x) ir 10 000 000 short (vidutine kaina y). neto klientu pozicija 5 000 000 eur long. Vadovaujancio dilerio pareiga nuspresti, ka daryti su atvira netoc eur long pozicija :

a) perdengti :

1. tarpbankine rinka ;
2. options rinka - sukurti spot ir option generine struktura;

b) prisiimti rizika savo kompanijai - jei limitai leidzia.

stai toks bet kokios brokerines veikimo principas be isimciu. Jei jus prekiaujate/prekiausite per bankus, veiksmas bus lygiai toks pats. Bankas identiskai spres, ar mesti neto banko pozicija i rinka, ar prisiimti rizika ant saves. Atskiras pastebejimas, jei jus prekiausite pilnais bankiniais lotais - 5 mln usd ekvivalentas. siuo atveju jusu orderiai jau tiesiai bus metami i rinka. Bet vel gi, po 5 mln vienu kartu stumti teise suteikia tik bankai.

Tiek info,
Talo
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

Alfredukas, o ku tu tikejaisi? Juk brokerine ir kitaip negali daryt. beto surasti sandorio sali 100k yra labai sunku, bet labai lengva 5 mln. Del gainu: tai pati rimciausia company amerikej.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital