Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex rinka

magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Negi tu galvoji kad prekiaudamas su savo mini lotais išeini į valiutų rinką? Prekiauji brokerio viduje.
Pvz. Forex. com į valiutų rinką patenki tik nuo 50 lotų.
O š esmės koks skirtumas? Ir kam to reikia?
Forex com PROFESIONALI platforma (ne MT4) rodo rinkos gylį. Taip pat Ducascopy.
Žinoma visokie Palkovnik markets gal ir nerodo


Paskutinį kartą redagavo: magnat (2012-03-14 08:31)
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Forexe muziką užsako bankai. Jie yra market makeriai. O mes tik galime gaudyti bangas. Rinkos nepajudinsime.
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

http://bigbord.net/stati/forex/5700.html
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
sierikas
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +2 )

Citatos pradžia magnat  
  Forexe muziką užsako bankai. Jie yra market makeriai. O mes tik galime gaudyti bangas. Rinkos nepajudinsime. Citatos pabaiga
o mums ir nereikia judinti rinkos. mes (retail'as) turime suprasti kaip dirba tie MM ir varyti kartu su jais.... o kartais rinkoje susiduria keli marketmeikeriai, mazesni ir didesni. ir vienas kita suvalgo.
fearnex
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 http://3d48c2txshomet07ge6puxwp1r.hop.clickbank.net/
Justmy
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Ar teko kam susidurt su tokia situacija, turiu dvi demo saskaitas Oandoj, naudoju ju Ipad versija. Siandien nei is sio nei is to dingo saskaita kurioje dirbau su sekmingesne strategija. Is kur zinoti kad taip pat neatsitiks atsidarius tikra saskaita? :-)
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

gerb.Justmy
tikrinau oanda is visu pusiu,kai atsidarinejau ten realia saskaita 2008 metais.
rimta firma.dar ne karto nepavede.
tiesa,3 kartus per ta laika keite kai kurias taisykles.
GP
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki,
As naudojuos Admiral Markets brokeriu.ar kas gali man kazka blogo pasakyt apie sita brokeri? is vis,as nelabai suprantu kaip gali brokeris itakoti tavo prekyba.suprantu vienas dalykas spredai,kitas minimalus sl,tp.bet tai ar brokeris galetu pradet kitoki grafika paisyt ?? man realiai jokio skirtumo ar as patenku i valiutos rinka ar nepatenku,jei man brokeris ismoka pinigus,tai man to uztenka. as kazkaip abejoju ar brokeris turedamas kokius 500k klientu galetu pradet daryt kazkokiaus sau naudingus kainu judejimus. aisku gal as klaidingai mastau,todel ir noriu isgirsti kitu zmoniu nuomone.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia GP  
  as nelabai suprantu kaip gali brokeris itakoti tavo prekyba..... man realiai jokio skirtumo ar as patenku i valiutos rinka ar nepatenku,jei man brokeris ismoka pinigus,tai man to uztenka.  Citatos pabaiga
Uždavei klausimą ir pats sau atsakei: kol brokeris išmoka tau pinigus nėr ko sukti galvos patikimas jis ar ne. 

Kaip įtakoti tavo prekybą ir ar išvis įtakoti - brokerio teisė. 
Forexe žinau viską :D
stocks
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( -1 )

 Aš persoanlly naudojamas Oandos metų. Turiu keletą sąskaitų su jais ir prekiauti reguliariai. Aš niekada neturėjau su bet prekiauja klausimus per OANDA ir rekomenduoti juos kitiems.

- Todd
www.stocksrank.com
Paskutinį kartą redagavo: stocks (2013-08-26 17:11)
toshe66
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

 Sveiki,
gal kas žino panašių tinklalapių - http://rapacapintro.com ?



tcpip
tcpip
Rašyti privačią žinutę

156 žinutės
( +7 / -7 )

 Sveiki, ilgą laiką prekiavau FTSE 100 biržoje ir po mažu pereinu į FOREX biržą, nes suprantu, kad valiutų birža yra kur kas likvidesnė erdvė aktyviai prekybai, be to tai reikalauja mažiau investicijų norint pasiekti didesnių rezultatų per greitesnį laiką. Pastebiu, kad yra daug žmonių savarankiškai bandančių prekiauti, istoriškai nusvylančių reguliariai, patiriančių nuostolius. FOREX biržoje yra labai daug niuansų, daug įvairių elementų, kuriuos suprasti galima tik skaitant, nuolat tobulėjant, prekiaujant ir susiduriant su įvairiausiais sunkumais. Todėl turiu keletą minčių suburti bendraminčių žmonių komandą bendrai veiklai, kur kartu galima būtų mokytis, dalintis patirtimi, atlikti bandymus (pradžioje  demo) versijoje ir vėliau pereiti į tikrą prekybą forex'e. Galutinis ir strateginis tikslas būtų pradėti investicinę veiklą panaudojant atrastas geriausias strategijas.

 

Tikrai tikiu, kad jūsų gretose yra žmonių, kurie siekia sėkmingai prekiauti forex biržoje, kurie  nori save realizuoti šioje srityje ir entuziastingai to siekia. Jei kas susidomėjote kartu dalyvauti tokioje veikloje rašykite man  arba tiesiog palikite savo emeilą. Susisieksiu.

Kai zvelgi baimei i akis, itikink ja, kad esi stipresnis
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Tcpip - pagirtinas noras burtis į komandą. Man visada buvo įdomūs žmonės kurie ne tik nori imti bet ir dalintis (tik šiuo principu remiantis gali išgyventi bet koks komandinis darbas)

Dar prieš kelis metus Lietuvoje už tokią įdeją tave būtų ant kryžiaus pakabinę lietuvos forumuose Nes mat "liaudis" manė kad tik "vieniši vilkai" gali uždirbt Forex rinkoje. Ir kad reik turėt kažkokį "slaptą ginklą" apie kurį jokiu būdų negali niekas žinot. Bet... džiugu kad tie laikai jau praėjo.

Tuo tarpu Masterforex-V Akademija siulo Lietuviams burtis į komandą dar nuo 2010 metų. Per tą laiką buvo įgauta nemažai patirties kaip padidinti tokios komandos bendravimo efektyvumą. Pvz. sub-komandų, kurios analizuoja tam tikrą atrskirą instrumentą (arba analizuoja rinkas pagal savo kažkokį specifinį rinkos matymą) - rezultatų srautas į vieną pagrindinę Virtualią Prekybos Salę.

Todėl jei tau vis dar yra noro jungtis į komandą - kviečiu tave į Masterforex-V.lt
Jei norėsi su manim susisiekti žinai kur ieškot

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2015-09-10 13:57)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
narkun123
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +1 )

matyt,paskutiniai dolerio šuoliai-reakcija i amerikiečių pareiškimus apie galimą palukanų normos kėlimą.kaip kiti galvoja?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Taip.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
narkun123
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +1 )

labas,idomu doleris su euru dar ilgai sukiosis šitame intervale?
bandau žaist ant mažų bangelių didesnėm sumom,bet baisu-ateis diele banga ir nušluos mano statymus.
Andrius888
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Sveiki, esu naujokas ir norejau paklausti eur/usd yra nusistovejes zemiau 1.14, nuo kokiu ziniu jie pakiltu iki 1,3 ar auksciau? Aciu
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

Andriui888
siuo metu tokiam suoliui priezasciu nera.monetarine politika Amerikoj nesikeicia,ekonomikoj-stabilu.
is kitos puses Europa neblizga,o specialiai stiprint eura net minties nera.
rudeni,arciau rinkimu,yra siokia tokia suoliuko tikimybe.
tcpip
tcpip
Rašyti privačią žinutę

156 žinutės
( +7 / -7 )

 Gal kam bus idomus mano dienorastis, ten neretai talpinu forex idejas prekybai. Jei kam idomu apsilankykite puslapyje: http://Fxcurrencytrader.blogspot.lt arba sekite instagram: dkforexa
Kai zvelgi baimei i akis, itikink ja, kad esi stipresnis
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

 https://www.youtube.com/watch?v=mKggz3SUKLw

Aleksandro Gerchiko lygiai forexo ateinanciom 2 savaitem:

eur/usd - 1,11 ir 1,14
gbp/usd -  1,44 ir 1,42
aud/usd - 0,6950 ir  0,7150 o isejimas i longa tik virs 0,73.
nzdusd- 0,6650 kritinis lygis , is virsaus 0,67 , is apacios 0,65
usd/cad 1,37 ir gali eiti iki 1,33, o virsuj 1,40 
usd/jpy - ziuret labiau trendo zemyn
auksas - 1200
nafta 34 ir 28




Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital