Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investuot i forex

info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Darriusk:

Kai sakei buti forex brokeriu, ka turejai galvoje?

Teikti paslaugas pekiauti per mano platforma? Ar prekiauti kitu zmoniu pinigais, kaippo brokerine imone?

 

 

http://forexabc.lt Komanda - G10/Aukso signalai.

Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Būti brokeriu, kaip RealTrade ar net Alpari

Forexe žinau viską :D
saintsurfer
saintsurfer
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( -1 )

http://fxtrendfollowing.blogspot.com/2010/01/trendfollowing.html
 Cia galite susipazinti su ilgalaike prekybos  strategija t.y krypties sekimo strategija
saikas geriausias patarejas
info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Citatos pradžia Darriusk  
 

 Būti brokeriu, kaip RealTrade ar net Alpari

Citatos pabaiga
Kam man tas hemorojus?

Buti brokeriu galiu ir dabar, su minimaliom islaidom. Bet...

Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

wau, nenori būti kazino savininku, o nori likti kazino žaidėju ?
Forexe žinau viską :D
edva1222
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

As atsiprasau kad pertraukiu tokias diskusijas, bet esu nepilnametis norintis pradeti dometis investavimu ir galiausiai pradeti investuoti, tad noreciau paklausti kas galetu man patarti nuo ko pradeti kad ir tame paciame forex ar kur kitur? 
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

gerb.edva1222,patariu atidaryt demo saskaita ir pazaist,kol pradesit dazniau islosinet,negu atvirksciai.
atsidaryt patogu oandoj.
surenkat www.oanda .com,pasraudziat forex trading,ten islis paaiskinimai,kaip atsidaryt saskaita.
is kart bandykit suprast,kodel kursai keiciasi butent taip,o ne priesingai.
edva1222
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Bet dar reikia stebet kury laika tas akcija i kurias nori investuot ??  
smalsus
smalsus
Rašyti privačią žinutę

769 žinutės
( +75 / -88 )

edva1222, smagu kad, nors esi dar nepilnametis, nori inevestuoti/spekuliuoti akcijomis ar kaip siuo atveju - FOREX (valiutomis). Taciau, kaip zinia, pinigai siomis priemonemis nera taip lengvai uzdirbami kaip atrodo is pirmo zvilgsnio, yra daug faktoriu, i kuriuos reikia atsizvelgti - vien dometis akcijomis ar valiutomis neuztenka Pati prekyba siomis priemonemis labiau jau primena loterija, tad jei tikrai nori didinti savo sukaupta kapitala, siulyciau bent jau metus laiko aktyviai prekiauti demo akcijose ar forex'e, o geriausiu atveju dek indeli i banka ar isvaziuok darbintis i uzsieni, kur, tikekimes, nebegalvosi apie jokius spekuliavimus/investavimus, nes uzdirbti pinigai bus DAAUG didesni nei LT.

Paskutinį kartą redagavo: smalsus (2010-01-09 17:22)
edva1222
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Loterija? hm idomiai skamba manau jei moki naudotis ziniomis tai ir investuoti gali is to sulaukiant + - siokio tokio pelno. Taip zinau tai nelengva, bet kai pasimokai supranti klaidas lengviau darosi, todel ir noriu ismokti, o del uzsienio taip gal ir neblogai ten butu padirbeti, bet jei nori kazka ismokti, tai niekad neuzmirsi nei ten, nei cia to ko nori. Gal kas kokios literaturos pradziai pasiskaityt pasiulitu, ar tiesiog stebet rinka ir zaist demo?
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Investuoti ir spekuliuoti - skirtingi, kad ir panašūs dalykai.
Forex tiek investavimui tiek spekuliavimui - labai rizikinga sritis. Bet jei pradedi nesulaukęs ir 18, tai 22 jau gali turėti gražias pajamas. Verta tam skirti laiko.
Visa reikalinga forex spekuliavimui iformacija yra internete nemokamai. Aišku, jei moki anglų ar bent rusų kalbą.
Pradėti galima kad ir nuo babypips.com arba paskaityti lietuvišką knygą 101 forex  (neskaičiau, gal kiek kitaip vadinasi)
Forexe žinau viską :D
edva1222
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

aisku o jei kalbant ne apie forex spekuliavimas ir investavimas saugesnis, patikimesnis ir lengviau nuspejamas?
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Tai žinoma. Keista kad klausi.
Forexe žinau viską :D
info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Darriusk:

Klausima turiu. Tu visada labai aiskiai issireiskineji, kad FX yra labai, labai rizikinga ir daug rizikingiau negu kitos investavimo sritys.

Paaiskink please kodel akcijos saugiau nei FX? As ne;abai suprantu. Arba kokios kitos investavimo formos. Kuo jos saugesnes?
Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Man keista, kad to klausi Tu, nes esi toli gražu nenaujokas forex'e.
O atsakymas labai paprastas: forex rinkoje tik apie 10 % (maximum) spekuliantų dirba sėkmingai, netoli 20 - "sukasi ant nulio", likę praranda savo pinigus.
Čia apie spekuliaciją. Su investicija irgi nieko gero, nes jei pažiūrėsim forex managed account performance pas investicines kompanijas, tai gal tik kas trečia turi pelną ir tas pelnas nelabai jau viliojantis.

Konkrečiai akcijos saugiau, jei tos akcijos yra ilgai dirbančios, gerus steitmentus turinčios ir stabiliai dividendus mokančios kompanijos.

Bet aš kalbėjau tik apie du variantus - gryną spekuliaciją ir "pasyvią" investiciją. Tai jokiu būdu netinka sakykim forex brokeriui: jis irgi investuoja į forex, bet jam ta investicija kaip taisyklė yra ir saugi ir labai pelninga.
Paskutinį kartą redagavo: Darriusk (2010-01-10 15:03)
Forexe žinau viską :D
info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Darriusk: Labai idomi diskusija, tik va mes ne visai suprantame vienas kita. As dabar paasikinsiu placiau ir pasiremdamas pora pavyzdziu is savo patirties.

Tegul sukasi kas kur nori %taliai, mano supratimu, tai statistika. O zinai apie statistika irgi daug idomaus yra.

As esu 5% zmonijos. Cia mano nuomone, ir ta statistika manes nedomina.

Tavo komentaras del kazino: Jei skaitai kad forex kazino, tai ir visa kita, visas gyvenimas "splashnoi kazino". Zmogus pries darydamas bet ka, net keldamas ranka, eidamas kazkur ir t.t. t.t .t.t., visada 50/50 kad sugrys . Bet jei jis rizika paskirsto logiskai, ir neina i tam tikras vietas, renkasi geresni rajona gyventi, draugus su kuriasi svesti (ne nerkomanus), jis turi didesni sanca ilgiau gyventi . Tai jis laimi pries kazino.

Gerai, gana filosofijos: Paimam mano drauga A: Jis uzsiima statybomis. Jis stato namus jau daug metu, ir net db "krizes" metu. Jis investuoja 100% = (100k EUR) i namo pastatyma. Jis nama nori parduoti ji pastacius uz 150%. Jo sancas parduoti ta nama 50/50. Rizikuoji 100%, kad gautum 50%. Ir kiek namu jis gali pastatyti, kiek tai laiko uztrunka ir pan....

Dabar imam mane (arba vidutini FX treideri). As turedamas 100% pinigu, atidarinesiu 3% sandori. Mano T/P to sandorio bus 5%. Jeigu as ptaikau 6 is 10, po 100 sandoriu (kuriuos per men gali padaryti) islaidos: 3%*40 kartu -120% - tai islaidos.
5% * 60 kartu = 300% - tai pelnas
Tada 300% - 120%= 180% pelno per menesi.

Reziume: jei investavau t.y. isidejau 100k i sasakita, ir naudodavau tik 3000 vienam sandoriui, as po menesio laiko pasidariau 180k pelno.

Taigi jei pasverciau investicija su rizika, FOREX yra issigelbejimas. O visi kiti verslai VERGIJA!!! P.S. Kaip ir darbas!!!

Su akcijomis taip, jos tipo saugiau, bet paimkime pavyzdi ENRONA? Nuo keliu zmoniu priklauso tavo likimas, nuo ju burtu, ir kokybes kaip jie buria. (mes juk zinome kaip pakeliama imnoes verte ). Tai as geriau pazaisiu saugiai kazino .

O zinai kodel daug kas stovi vietoje arba minuse FX?
Paklausk ir as tau pasakysiu (savo nuomone.)
Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
Izabele
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( -1 )

Sutinku su forexabc. Naivu manyti, kad darydamas kažką kitą, pvz verslą ar pirkdamas akcijas būsi sekmingas daugiau nei dirbdamas FX. Čia sėkmingų irgi ne daugiau nei 5%, manyčiau. Tai yra sekmingai besiverčiančių verslu ar spekuliuojančių yra daug mažiau nei nesekmingai tą darančių. Žodžiu noriu pasakyti, kad saugumas priklauso nuo to ar moki tai daryti ar ne . Jei ne- prarasi pinigus bet kurioje iš šių sričių. Asmeniškai man FX nėra baisus. O su akcijom patirties neturiu. Taigi, didesnė rizika man prarasti būtų akcijos.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Aha, diskusija įdomi

Kai aš postinu apie forex riziką, mano postai adresuoti auditorijai, kuri nėra treidinusi. Aš nenoriu, kad žmonės susidarytų įspūdį (o taip būna labai dažnai), kad forex - lengvas ir paprastas kelias greitai praturtėti.
Gali būti, kad pvz. tau pasiekti pelningo treiderio lygį nebuvo sunku. Man tai buvo ilgas kelias. Ir matyt toli gražu ne man vienam.

Kiekvienas turi savo profesiją, savo kelią. Jei žmogus pakankamai užsispyręs, atkakliai siekiantis tikslo ir jei jam patinka treiderio profesija, jis gali pasiekti labai daug.

Apibendrinsiu gal taip:
1. Žmogus jau kuris laikas turi neblogą darbą, sukaupė sakykim 100.000 Lt investavimui. Tokiu atveju forex - nekoks pasirinkimas;
2. žmogaus netenkina jo darbas, netenkina jo finansinės perspektyvos. Investavimui jis pinigų neturi, tik kokius 5.000 Lt. Tokiu atveju forex - netgi labai tinkama veikla, kurios jam tikrai verta pasimokyti.

Forexe žinau viską :D
Izabele
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( -1 )

Iš dalies sutinku. Manau, jei turi neblogą darbą ir tave tai tenkina, aplamai nėra reikalo lįsti i Fx. Nes tai nėra žaidimas. Tai ir yra tavo darbas  jei nori uždirbti, jis reikalauja ne mažiau pastangų bei atima ne mažiau laiko nei tas išsvajotas geras darbas. Fondai, akcijos ilgam laikui , be abejo, laiko neatima. Ypač jei lauki metus ar kelis. Tačiau, kad neprarasi savo sutaupytų pinigų, garantijos irgi nėra.

info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Darriusk:

Jau kaip pradejau skaityti tavo posta, pagalvojau, va jis suprato, ka noriu pasakyti. Bet reziume, reziume vel kazkur subuxavo. As manau tu dar pats nesi apsisprendes kas yra kas . Tikuosi nepyksti uz mano nuomone

Apibendrinsiu gal taip:
1. Žmogus jau kuris laikas turi neblogą darbą, sukaupė sakykim 100.000 Lt investavimui. Tokiu atveju forex - nekoks pasirinkimas;


Tu nori pasakyti saugiau ta 100k atiduoti makleriui, ar bankui uz palukanas?

LAukiu atrsakymo
Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital