Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Plus500

moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

jo ir man atsigavo ir ta proga 600 i kortele imete . bet per ta ju strigima puse tiek praradau
irmintas102
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 / -46 )

galvojau galvojau ir sugalvojau pabandyt ysikelt truputi savo lt y ten,bet neleidzia nzn kdl!gal kas jau susiduret su tuo? ismeta lentele,kad,, kartais palankiau pradeti su mazesne suma''.Taigi bandziau ir su mazesne ir su dar didesne,o kaip neina taip neina,cia per visa kortele.gal kas zino,kas cia gali but?
poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

hm as cia dar tik naujokas sitame versle jei taip galima sakyti bet man patinka toks budas uzsidirbti. aisku kolkas dar nerizikuoju pervesti savo lesu .o is tu dovanotu uzdirbus ar perveda uzdarby ? dekui uz atsakymus.o sep gal kas gali patarti kaip ir y ka investuoti aisku kad visi daro savaip .bet gal kas nors daugiau nusimano.
irmintas102
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 / -46 )

jau ,supratau debetine kortele ten netinka,reikia kreditines
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

4 poweris555 > Is dovanotu uzdirbus perveda, bet man dovanu suma rode kaip nedisponuojamas lesas su minuseine suma. Ta prasme dovanotos sumos negali isgryninti. del investavimo yra atskiras forumas, bet, man patiko https://www.nanomoneycorp.com/investment.ru.html , trys porgramos. Skaiciai man patiko - daily profit'as nuo 1.2 % iki 1.8 % , terminai nuo 30 dienu iki 100 dienu, investuojamos sumo nuo 1000 USD iki 100000 USD. Sutarties pabaigoja grazina visa suma ir uzdarbi, gali deti is naujo. Ju teigimu ju investiciniai portfeliai formuojami is hi echnology srities irankiu :-) . Anywey poweris555 - youse @ you own risk :-), negalima sakyti kad - dont'r try this at home.

Del korteliu ir Plus500 - tinka tik kreditines korteles. As asmeniskai naudoju, na ir kitiems patarciau :-), nadoti kortele kuri be realaus kredito bet turi kreditines statusa - pvz. Visa Virtuon SEB banko. Viskas kuo puikiausiai veikia, depozitavimas ir isemimas. Beje, jei kartais nepavyksta tiesiogiai depozito padeti su kreditine, visada galima tai padaryti per moneybookers accounta. Irgi viskas veikia, isbandyta. Ir nepamirskite - jeigu Plus500 saskaita pildote su kreditine, uzdirbtu pinigu neleis nusiimti i moneybookers accounta. Taigi, manau, patogiau dirbti per moneybookers, nes pinigu grazinimas is Plus500 i moneybookers saskaita - 1.5 paros, i kreditine kortele -2.5 paros. Forumo dalyvis Band bande per ceki issigryninti, irgi pavyko tik terminai kur kas ilgesni - jei teisingai pamenu apie 2 ~ 3 savaites inkasavimas. So, its your own choise :-))) .

Plus500 stabilumas - man kartais darosi lygiai tas pats del rysio trukimo. Ismeta, na ismetimas suprantamas dalykas, idle time matyt nustatytas - jei nieko nedarai atjungia. Bet buna momentu kad negali prisijungti, na kokia 10~15 minuciu. Bet, man kiek pasitaike, blyn kaip tycia kai kreive pasisuka tau nepalankia kryptimi, pikas ~30~40 pipsu i minusa, pagalvoji, kad gal geriau uzsidaryti pozicija nes kreive kirto resistance lygi ir tas lygis tampa supportu ir yra sansu kad gryzus patikrinti ta lygi jinai nuo jo atsimus i virsu dar karta - a uzdaryti negali, spaudi konpke uzdaryti - jinai papilkuoja po to vel pajuodoja - rezultatas zero :-)))). Nezinau, na cia aiksu gali buti ir sutapimas, bet man taip pasitaike jau ne viena karta :-)))). Anywey, Plus500 tikrai turi rysio sutrikimu su serveriu, priezastys gali buti apkrautumas, internetinio slango nepakankamumas , isvadu nedarau tik pasidalinau savo patirtimi :-).

Plus500 ir orderiai, pirkimas pardavimas. Tai galioja tiek uzdarymui, tiek atidarymui - darant veiksma, nuo knopkes paspaudimo iki orderio atidarymo tarpas ~2~3 sekundes - per ta laika kursas gali pasikeisti, na jei nelabai pasiseks ~3~5 pipsus tau nepalankia kryptimi o gal ir daugiau :-) - jei naudojant sclapingo technologija - pravalas. Manau kad tai kiti brokeriai vadina - slip page. Gal seniai dribantys forumo dalyviai galetu sita pakomentuoti, kaip tai traktuoja kiti brokeriai. Bet, manau, kad sito efekto nebuvimas didelis pliusas brokeriui :-)

Beje, kelis kartus pastebejau toki dalyka, irgi gal sutapimas, o gal del slippage efekto.
EUR/USD spredas 2 pipsai, skirtumas tarp pirkimo pardavimo. Kursas 1.3780 / 1.3782 (sell/buy) . Plus500 rodo sell kaina 1.3780, spaudziame pirkti - ir orderis sekmingai patalpinamas su 1.3783 atidarymo lygiu, nors turetu buti 1.3782 . Du variantai , arba Plus500 karts nuo karto nuvagia po viena kita pipsa :-))), arba slip page efektas :-).
Taigi, man taip pasitaike. Gal kas dar pastebejote.

Sekmes !

Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

to  xtreem "nuvagia po viena kita pipsa :-))),arba slip page efektas :-)" - nepasitaike. Bet pagal Alpari ziurint- kotiruotes veluoja, o kartais netgi iki spaiku nepasekia pora pipsu. Ir poroje GBPUSD daugiausia po 2 pipsus sokineja
Viena kart greitai judancioje rinkoje bandziau isokti- tuo momentu buvo labai didelis suolis kai paspaudziau 'pirkti' ir mano laimei orderio neatidare, perspejo, kad nebeimanoma gauti mano uzprasytos kainos. Nes po poros pipsu viskas krito. Ir tai vienintelis iki siol kartas kai neatidare man orderio.

"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Uranas
Uranas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Sveiki,jai jus tikrai labai domina CFD,Fjūčeriai, Forex siulyciau visiems prekiauti per sita platforma, turi leidimus yra kontroluojama isnstituciju, patikima.   

http://www.forextrade.lt/ 

http://www.forextrade.lt/company/about/  

http://www.forextrade.lt/trader/terms/

poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

nu ka galima pasakyti apie plus500 kam nepatinka aikit kitur turtus karautis kolkas man cia patinka nors didelio pelno nera bet povaliai galima uzauginti kapitala. ir ner ko cia skelbti kad cia apgavikai nors to as nezinau ar jie cia trina lazankes ar ne bet kol lt grynina neina sakyti kad jie aferistai argi ne taip kaip manot ?
poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

na taip poweris555, kol kas nepasakysi kad afiora. grazina jie uzdarbi. na bet, kazkaip nekyla rankos isimesti kokius 2~3K USD ir pabandyt dirbti :-). Nes dirbti su maza suma, sutikite, ganetinai sudetinga. Pirkimai prassideda nuo 2500K uz kuriuos rekalaujama ~43 LT garanto, taigi pergyventi svyravimus jei scenarijus pasisuko ne i ta puse, su 200 LT gali ir nepavykti :-). O kadangi rizikuoti reiktu ne daugiau 2~3 % kapitalo dydzio nors cia kievieno asmeninis savo pinigu ir rizikos valdymo reikalas, ju variantu reiktu pradeti dirbti bent jau su 2~3 K LT saskaitoje. Na ir tada paprasysti grazinti ne dvizenekle suma, o trizenkle. Gal kas jau bande susigrzinti na sakykime kad ir suma artima 1.5~2 K LTL  ?

Beje, dar karta apie Plus500 supporta. Kazkas su jais bendravo. Papasakosiu savo situacija.
TF 5M EUR/USD grafikas varo zigzagais, pakrito iki supporto linijos ir pradejo kilt i virsu.Aha galvoju, uptrendas, padarau pirkima, uzstatau TP lygi +15 pipsu ir einu arbatos pasidaryt :-))). Grystu, pozicija uzdaryta viskas ore. Blyn, po to ziuriu - uzdaryta su pelno signalu ir -7.37 LT. Wtf galvoju ? kritimas stoli buvo, bet SL neuzstates, tai turejo pergyvent. Isijungiu TF 1M, nu blyn, nera kritimo staigaus i apacia. Ka, kaip programeris lameris :-))) galvoju bugas softo stoli, na galvoju tuo paciu supporta patikrtinsim ir pakamantinesim :-). Is to pacio softo spaudziu Pagalba, Pranesti apie klaida programoje, sugeneruoja emaila as savo ruoztu pridedu pora savo zodziu su siltais pasisveikinimais is issiunciu. Atsakymo iki sios dienos nera. Taigi, mano akim ziurint, esant kazkokioms problemoms gauti greita atsakyma ko gero nepavyktu. O ir automatiskai dirbti su didesniais pinigais kazkaip nekyla noras.

Siam kartui tiek.

Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

1000 lt pervede be problemu. per pastarasias tris savaites 2,5 k atsiemiau.
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

del suporto, tai as is savo emailo parasau, jie atraso. bet tavo atveju, extreem, manau parasys mazdaug taip : is musu puses problemu nepastebeta, jei turesit nusiskundimu, susisiekite su mumis. 
poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

xtreem pas mane  ir kai pelno signala gaunu ir ato pardavimas tai kartais nubasliuoja bet kad minuse butu tai nebuvo da tep.tik pelno gavau apie 76lt o nubaslevo 17lt.reik ziureti papildoma informacija ten uz pirkima ir pardavima su pelno signalu ira koficijantas +-.mano tokia nuomone.
ir seip ir as nerizikuoju didesnem sumom prekiaut.
poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

seip jautai gal nepaslaptis kokiom akcijom prekiauji ar kokios megstamiausias turi eksteem
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

4 poweris555 -> Plus500 platformoj prie kiekvienos priemones yra punktas - Issami informacija , ten idomiai parasyta :-)) tipo "premija"  -0.02% . Tokia premija taikoma jei pozicija islaikoma per nakti. Man kelis kartus pritaike "premija" :-))). Didziausia "premija" - 2.45 LTL, aisku su minuso zenklu :-).
Cia paaiskinta ka ju manymu reiskia naktis -  ttp://www.plus500.com/lt/Help/HelpFees.aspx
Prie mokesciu parasyta - tik spredas. Taigi, turetu netaikyti papildomu kazkokiu mokesciu, isskyrus kai pozicija laikoma atidaryta per nakti. Pas kitus tai vadinama "rollover". Bandau dar viena platforma , ten sitas mokestis atrodo taip -

Ne paslaptis :-) . I mano megstamas itraukta EUR/USD , USD/JPY , GBP/USD . Kol kas tik sitos. Akcijom neprekiauju, per mazai patirties. Kol kas uztenka ir triju, kaip jie vadina "instrumentu" :-).

Paskutinį kartą redagavo: xtreem (2010-02-16 12:42)
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

pamazino paveiksliuka blyn . Cia gal aiskiau matysis.

Paskutinį kartą redagavo: xtreem (2010-02-16 12:42)
poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

cia geriau matosi
kiek laiko prekiauji ?
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

del to mokescio.. jei 21 val pozicija neatidaryta, tai mokescio ir nebus. uzdarykit pozicija ir nurodymus iki 21 ir atsidarykit po 21 val ir vsio . bet anokie ten ir pinigai. nors nuo sumos priklauso. as pora kart po daugiau kaip 10 lt mokejau
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Gryni aferistai. Neuzkliukit. Jokiu pinigu niekas Jums nepraves Neklaidinkit. Viskas isbandyta
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Ka tau pinigu negrazino?
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital