Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Plus500

dekstep
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

grrrrr... susigundziau ir as del tu 50 lt juk for fun. is 50 lt gavau 200. dar savo imerkiau truputi, nes svertas tikrai didelis. bet paskaicius jusu nuomone. reikia issiparduoti siandien ir bandyti issimti. 

aaaa pasirodo i mastercard negali jie pravesti... nu pzdc.. 
idomu per kiek laiko nueina is plus500 i moneybooker..

Paskutinį kartą redagavo: dekstep (2009-12-10 09:54)
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Nėra jokios informacijos apie kompaniją.

O tai kad bonusus duoda juokingai atrodo  

Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Citatos pradžia magnat  

Nėra jokios informacijos apie kompaniją.

O tai kad bonusus duoda juokingai atrodo  

Citatos pabaiga

O koks tavo planas butu surinkti klientus, jei butum naujas brokeris? Manau, kad kas norejo tas ir rado kur prekiauti- o sis nors taip klientus gali pritraukti, o gal kam patiks ir pasiliks?!?! Gal netgi nauju i tinkla nejungia, kad ju 50 Lt nesudegintu ish karto, o kai pervesi nors kiek pinigeliu- jiems rimciau apie tavo ketinimus atrodys.

O siaip kas rimti brokeriai? Kol pas juos neisidarbinsi i ofisa, kazin ar suzinosi "virtuves darbo"

"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
dekstep
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

nu ka.. pervede/isemiau likusia suma. tad kaip ir daugiau pritenziju neturiu as jiems. klausimas turbut toliau liko atvyras ar cia sazininga kontora, ar as smulkme ar pan.

P.S. tiesa sakant, stebetina, kad antras pavedimas uztruko tik 1 diena, nors pirmas pavedimas i moneybookeri.. truko 4 dienas

Paskutinį kartą redagavo: dekstep (2009-12-15 11:38)
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Citatos pradžia dekstep  

nu ka.. pervede/isemiau likusia suma. tad kaip ir daugiau pritenziju neturiu as jiems. klausimas turbut toliau liko atvyras ar cia sazininga kontora, ar as smulkme ar pan.

P.S. tiesa sakant, stebetina, kad antras pavedimas uztruko tik 1 diena, nors pirmas pavedimas i moneybookeri.. truko 4 dienas

Citatos pabaiga

Per https://www.moneybookers.com/app/?rid=5847264 greitai vyksta. O del visokiu korteliu- tai dauk kur problemu islenda ir saugumo sumetimais isvis geriau ju nenaudoti niekur tik bankomatuose ir parduotuvese galima ir tik dienos sviesoje. 

Stai jums ir irodimas, kad kontora pinigus atiduoda http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2 . O as truputi uzstrigau, todel neturiu ka is ju issiimti, kolkas... 

"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Mantus
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( -1 )

Citatos pradžia Fately

Kas ka zinot apie Plus500, ar tai patikima? 

Citatos pabaiga

Jokiu pinigu ten nesiuskit nes netgausit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta kad jie sukciai galiu is asmenines patirties pasakyt o jai mano patirties neuztenka, tai: http://www.forexpeacearmy.com/forex-forum/scam-alerts-folder/4336-plus500-com.html

Istikruju dar noreciau pasiulimu kur galima butu prekiaut

info@forexabc.lt
info@forexabc.lt
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Istikruju dar noreciau pasiulimu kur galima butu prekiaut

Citatos pabaiga

Musu siulomuose brokeriu kontoruose, kolaks jokiu problemu niekam bebuvo. http://forexabc.lt

Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Gero brokerio ieško patys klientai  

Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

"Stai jums ir irodimas, kad kontora pinigus atiduoda"

Tai saunu, registruokit savo dedes, tetas, draugelius ir drozkit litus is ju.

info@forexabc.lt
info@forexabc.lt
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Ant vieno IP/PC daugiau ne vieno neduoda.

Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Šiaip gera taktika, Tik gauni kokį pelniuką iškart gryninies ir vėl meti į sąskaitą. Aišku nukenti dėl operacijų įkainių, bet vis lieka tavo įnešta suma. Įdomu iki kokio dydžio

Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Radau stai tokius pasisakymus apie http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2 

ValDarK
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Nereik norėt iš nieko išspausti kažką Aš naudoju šį brokerį, ir viskas bent jau man normaliai. Atsakinėja i e-mailus, vykdo depozitą. Tik vienas dalykas man nepatinka, tai platforma. Su ja sunku dirbti trumpu periodu. Naudoju minimum 4h. treidinimams

irmintas102
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 / -46 )

Citatos pradžia ValDarK

Nereik norėt iš nieko išspausti kažką Aš naudoju šį brokerį, ir viskas bent jau man normaliai. Atsakinėja i e-mailus, vykdo depozitą. Tik vienas dalykas man nepatinka, tai platforma. Su ja sunku dirbti trumpu periodu. Naudoju minimum 4h. treidinimams

Citatos pabaiga

o tu bandei nusiimineti uzdarbio pinigu sumas is ten?kaip sekesi?ir kokio dydzio jei ne paslaptis?   P.S.Siaip ir visiems cia tas klausimas tinka
irmintas102
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 / -46 )

ir dar kaip is ju ta 50lt pasiimt?nes niekaip man to tel nr nepatvirtina?
ValDarK
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Nepasiimsi tu 50lt., tai yra kaip kreditas, o viskas kas virsaus yra tavo. Be to yra numatytos minimalios sumos kurias gali issimti(minimum ~300 kazkur). Asmeniskai as issiemiau 300 lt. be jokiu keblumu(keblumas tik tas, kad savaite laukt reikejo kol pareis), o depozitas tai momentaliai ivykdomas yra. Atsiskaitymas per VISA kreditine buvo.
irmintas102
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 / -46 )

tai man ju pasiimti ir nereikia,tik kaip juos y depozita persivesti?
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Citatos pradžia irmintas102  
  tai man ju pasiimti ir nereikia,tik kaip juos y depozita persivesti? Citatos pabaiga
Jau rasiau, bet dar karta rasau- nes man paciam tik taip pervede:

Norint gauti 50 Lt reik per platforma Tlf Nr. issiusti, tai toks fintas-

1) ivesti gerai Nr. siusti, jei klaida rasys tai

2) ivesti blogai Nr siusti, tikrai klaida rasys, ir tada

3) ivesti gerai Nr. ir gausite koda tikrai ir kodas kaip Lietuvoje 86*********

http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2

irmintas102
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 / -46 )

Citatos pradžia public enemy

Citatos pradžia irmintas102  
  tai man ju pasiimti ir nereikia,tik kaip juos y depozita persivesti? Citatos pabaiga
Jau rasiau, bet dar karta rasau- nes man paciam tik taip pervede:

Norint gauti 50 Lt reik per platforma Tlf Nr. issiusti, tai toks fintas-

1) ivesti gerai Nr. siusti, jei klaida rasys tai

2) ivesti blogai Nr siusti, tikrai klaida rasys, ir tada

3) ivesti gerai Nr. ir gausite koda tikrai ir kodas kaip Lietuvoje 86*********

http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2

Citatos pabaiga
tai taip jau bandziau ,bet nieko nesigauna.Jau raso,kad isnaudojote bandymu skaiciu ir kreiptis y pagalbos skyriu ar kazkaip panasiai,tai parasiau jiems jau 4 laiskus,atsakymo dar negavau  ,tdl ir klausiu,gal dar kas ka zino?
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Gerai, isbandyk pora fintu  ir jei nepasiseks- vadinasi nepasiseke:
1 pasinaudok draugo ar drauges Tlf. Nr. (mano Tele2 ir kai draugui dariau jo taip pat T2)
2 kompiuteristai siulo tokiais atvejais perinstaliuoti programa- isbandyk 
3 uzdaryk saskaita esamu email'u, atidaryk kitu email'u. Anuliuok account'a, nes taisiklese sako, kad vienas IP gali tureti tik viena account'a

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital