Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Plus500

Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

GAL KAS ZINOT KOKIA JAVA I ANDRIDA REIKIA IRASYTI, KAD RODYTU GRAFIKA?
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
Odisejas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

To Amigo...nzn pas mane symbiane irgi grafiko nerodo

Odisejas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

As vis dar tuo paciu klausimu,rasiau jiems,atraso,bendrauja...taciau su google translete nelabai ka ir issiaiskinsi

Klausimas tieks,kurie pilde depozita su Visa ir issieme pinigus i ta pacia Visa...

Pildant

Issiemant

Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Pabandziau, .... tiesiog ivedi pinigu suma ir paspaudi issiusti.  Ir issiuncia atgaliniu adresu
Paskutinį kartą redagavo: Amigo (2012-01-27 21:50)
Odisejas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Amigo,pildei skilti (banko cekis) ir pinigeliai ikrito i Visa?
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Paspaudziau issiimti ir ivedziau suma. Bet pas mane ir depozitas ir isimimas eina i ta pacia visa (kreditine, ne debetine)
kentuk
kentuk
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

ziurekit as uzsiregitravau, poto patvirtinau nr o tu 60lt taip ir ne gavau kas galejop nutikti ?

Niekada nesakyti žodžio nemoku, nes viskas gyvenime yra išmokstama!
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

du kartus is to pacio IP
extreme1
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki ,ar as vienas siandie neprisijungiu prie plus500 webtrader,tik per interneto puslapi eina jungtis  ?   idomu ,ar pas kitus veikia ,gal tiesiog mano ugniasiene sugalvojo blokuot ,ar cia plus500 serverio problemos ? 
kentuk
kentuk
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

o kaip man naujokui gerausia butu +500 pradeti darba? ar kokiam kitame forex bendroveja?

kentuk
kentuk
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

ir dar jus visi baigiat aukstasias mokyklas susija su finansais ar tesiok tai jusu pomegis ?
 ar 2 darbas?
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Citatos pradžia kentuk

ir dar jus visi baigiat aukstasias mokyklas susija su finansais ar tesiok tai jusu pomegis ?
 ar 2 darbas?
Citatos pabaiga
Pomegis su tikslu uzdirbti. Pagal klausyma matosi, kad naujokas. Cia tau duoda pinigeliu tikru- bet jei iskarto bandysi prekiauti ir uzdirbsi, sustok. Mokykis tik su DEMO ir iki tol, kol suprasi, kur gali tave pagauti tikrieji zaidejai. Po to gali prekiauti, bet sekme nera garantuota. Ir nebuk SKUPUS, uzdirbai- eik pailsek.
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
toks1
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki gal kas zinot kaip pakeisti sverta plius500? buciau labai dekingas uz atsakyma
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Jūs ką normalių brokerių nerandate, kad pasiruošę patikėti savo pinigus visokiems šarlatanams?

Paskui rašinėjate postus kad brokeris jus apgavo ir Forexas yra lochatronas.

Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
cherni
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki.

Turiu kelis klausimus. Pirmas butu: kai pildai registracijos forma plus500 - mano varde ir pavardej yra lietuvisku raidziu, kaip jus rasot?

Maciau kad taipogi perveda i PayPal pinigus, ar rekomenduotume? Kiek laiko uztrunka pavedimas is PayPal i Visa kortele? Ar PayPal'as draugauja su SEB banku?

Mano manymu per PayPal paskui patogiau atsiskaitynet pvz per ebay nei per moneybookers?

Paskutinį kartą redagavo: cherni (2012-05-01 20:50)
noobadas
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia likas  
  ne, man neleidzia raso maziausia suma 508lt  kad galeciau pervesti savo sask... Citatos pabaiga
Nezinau ar dar uzsiemi su tuo plus500 bet gal jau ir zinai ta ka as noriu pasakyt bet : Galima i Moneybookers pervesti o is ten i Korta pvz Swedbank elektronine baninkyste ar pns , Minimaliai 140lt.. JEI KAS GAUS ISMOKA PASIDALINKIT CIA! 
noobadas
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia Sarkas  
  nezinau ant kiek tai patikima, bet prekiauju jau metus ir visus pinigus gaunu laiku ir tiesiai i banko saskaita, pinigai keliauja nuo 7 iki 10 darbo dienu ir visi pasiekia mano saskaita. Su jais kolkas problemu neturejau, o ismoketa suma didziausia buvo 8000lt Citatos pabaiga
Sveikas jei dar uzsiimineji kai galesi parasyk man i skype: n00bad . 
Donforex
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( -1 )

SVeiki,

Truputi nekertu bairio žodžiu nusipirkau ten kažkokiu vokiečių akciju REC tai jos čiut juda stovi žodžiu vietoj, nu čia neesmė esmė tame kad kartais neina prekiauti, tarkim uždaryti pozicijos neina...tai kur problema? eina eina viskas tvarkoj pyst neina parduot vel atsigauna ir vel poto taip pat..
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

.... tas tavo eina eina, po to neina neina, taip kaip biski atsmaukau, po to biski uzsmaukau ... , parasyk jiems patiems laiska, cia gi niekas nekure tos sistemos.
otzilo
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

sveiki , tai va pradejau mokintis dirbti su plus500 ir gavau tuos 60lt . bet man kyla klausimai del tu 5$ mokescio jei nesinaudoji paskyra 3men . Bet pvz jei as neissiimiau dar pinigu ar as turesiu sumoketi ta mokesti ? 

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 UAB All Media Digital