Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Plus500

CarterFX
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Citatos pradžia 4SZPUW  
  nežinau kaip čia yra, sako neatsakinėja į mailus. Aš jiems laiškus rašinėju visokiais klausimais, kad ir dabar ir atsako tuojau pat. Tikrai kol kas problemų jokių. Citatos pabaiga
Tu jau dirbi su jai real accountu?
D3MO
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveiki ash chia postinu pirma karta, skaitau apie plus 500  daugelis ji keikia, kad neatitinka grafikai, bet ash asmenishkai stebejau tarkim su easy forex   lagas tiek pas easy forex yra tiek pas plus 500  . kas sako kad kai kazhka nuperka ishkarto krenta i minusa tai jau kaip ir isiaiskinta kad tai komisiniai, bet kad grafikai klastojami tai nemanau kelis kartus per diena tikrinant skirtumas ant simtuju sekundziu aishku dar priklauso kas koki interneta turi ir pati kompiuteri.  o tiems kas sako kad kai nuperki kazhka ishkarto vien tik i minusa eina kreive tai prikabinu savo kaip naujoko print screena ish savo keliu poziciju.  del ishemimo pinigu komentuot negaliu , nes nieko ten ir neidejau zaidziu tik su bonusiniais pinigais ka dave ir mokausi nenoredamas sudegint todel sumos tokios mazos.   aishku pelnas 24 ltl per 3 dienas ne lobis bet kai puode tik 60ltl pradzioje buvo tai 20% pakilimas per 3 dienas

Paskutinį kartą redagavo: D3MO (2011-11-10 23:11)
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

jeigu tas plius500 brokeris nedalintu tu keliu litu,nieks apie jy cia isvis nesneketu.Nes tas ju bonusas ir greita registracija labai daug pritrauk naiviu zmoniu.Bet yra ir pliusas is to nes forex rinkoj visad reik nauja krauja
likas
likas
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės
( +1 )

nu bandau 200lt atsisiust ceki, bet dar nera patvirtinta kaip suprantu
likas
likas
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės
( +1 )

veikia jums ji siuo metu? nes man tai neleidzia prisijunkt
D3MO
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

siaip veike be trikdziu visa sia savaite, bent jau man.
4SZPUW
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

ar niekam nepasitaikė toks dalykas - demo versijoj kažkur dingsta atidarytos pozicijos. Man tokios jau dingo dvi. Aš jų neuždariau ir tarp uždarytų pozicijų jų nėra. Nors pliusininkai į visus klausimus man atsakinėja, bet paklausus kur tos pozicijos dingsta - tyli. O čia jau negerai kažkas.
Lukas92
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

sveiki, as irgi naudojuos plus500 platforma ir man neaiskus vienas dalykas. kodel kai perki bet kokia valiuta, kaina atsidariusiame lange nuo kainos diagramose skiriasi apie 10 pipsu i neigiama puse ? taip automatiskai vos tik nusipirkes nueini i minusa. ar cia mokesciai ar kas ? juk pas juos parasyta kad nera jokiu komisiniu. 
D3MO
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Citatos pradžia Lukas92  
   sveiki, as irgi naudojuos plus500 platforma ir man neaiskus vienas dalykas. kodel kai perki bet kokia valiuta, kaina atsidariusiame lange nuo kainos diagramose skiriasi apie 10 pipsu i neigiama puse ? taip automatiskai vos tik nusipirkes nueini i minusa. ar cia mokesciai ar kas ? juk pas juos parasyta kad nera jokiu komisiniu.  Citatos pabaiga

tai spredas, tu perki brangiau  per kelis pipsus nei dabartine kaina (cia ir yra ju mokesciai)  kaip ir elementariam banke, tarkim usd oficialus 2.50   o tu perki po 2.52   o jei parduotum po 2.48 

Lukas92
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

bet ar neperdidelis spreadas pas juos ? ar jis visose platformose vienodas? pvz db rodo eu/nzd pardavimo kaina 1.8082 o diagramoj pardavimo kaina buna ties 1.8100. ar cia normalu ar kitose platformose tie spedai yra mazesni ?
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia Lukas92  
   bet ar neperdidelis spreadas pas juos ? ar jis visose platformose vienodas? pvz db rodo eu/nzd pardavimo kaina 1.8082 o diagramoj pardavimo kaina buna ties 1.8100. ar cia normalu ar kitose platformose tie spedai yra mazesni ? Citatos pabaiga
Normalus tie spreadai,kuo maziau likvidi pora tuo didesnis spreads,aisq yra brokeriu kurie tur zymiai mazesnius skirtumus,bet cia jau reik paciam isirinkt ko ieskai ir kokiom porom prekiaut.Dar pas daugeli brokeriu per naujienas svarbias spreadai automatiskai padidinami ir tokia pora kaip eur/usd gal palikt is 1 pip iki 10 ir daugiau.
Parikšit
Parikšit
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +3 )

Na ką gi, po gerų trijų mėnesių prekybos ir man pagaliau teko suprasti kaip veikia ši bendrovė. Aną savaitę ketvirtadienį uždariau paskutinę poziciją, sąskaitoje buvo 45 lt su centais. Šiandien įsijungus akis užkliuvo už esamo depozito deja, bet jis sumažėjo iki 18 lt.
Nieko nekaltinu depozitas juk dovanotas, beje turėjau neblogą praktiką prekyboje, tačiau tikrų pinigų nedrįsčiau merkti pas juos...
Parikšit
Parikšit
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +3 )

Plius dar vienas pastebėjimas.
Dabar mane atjungia, kas pusvalandį reikia iš naujo jungtis prie platformos, ko seniau tikrai nebūdavo.
Lukas92
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

sveiki, gal kas zinote uz ka tiksliai duodami prekiautojo taskai ant plus500? ziurejau ju saite ir raso jog minimum rekia su eur/usd pasiekt 0.10 kad gauti taska. siandien specialiai bandziau tu tasku prisidaryt, uzdariau tris pozicijas kai buvau pliuse ir vis tiek prekiautojo tasku skaicius nepadidejo. 
Odisejas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Sveiki,gal yra tokiu,kurie pilde depozita su Visa Virtuon...ir esant pelnui issiemete pinigus i ta pacia Visa?
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Jei prekiauji  http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2 .Tai pervesk pinigus per https://www.moneybookers.com/app/?rid=5847264 , Inesti pinigus galesi per savo saskaita bankiniu pavedimu. Jie turi musu Ukio banke. Jokiu tarptautiniu pervedimu nereikia. po to labai patogiai i https://www.moneybookers.com/app/?rid=5847264 nusiimti. Pinigai lengvai vaiksto keliu dienu laikotarpyje. 
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Odisejas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

O tai tiesiai i Visa atgal neina issiimti...pildai su Visa,issiemi per Moneybokeri?Teisingai supratau?
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Citatos pradžia Odisejas

O tai tiesiai i Visa atgal neina issiimti...pildai su Visa,issiemi per Moneybokeri?Teisingai supratau? Citatos pabaiga

Dabar nerandu as tu taisykliu ir apribojimu. Nes pas kita brokeri susiduriau su apribojimu- jei darai per Moneybookers- tai ir pelna tik per Moneybookers issiimi.
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Odisejas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Na ten labai idomiai...papildyti depozita pildant yra skiltis Visa,reiskiasi galima...bet issiemant yra 4 budai:bankinis cekis,paypal,skrill ir tarptautinis bankinis pavedimas...tai per kuri cia galima pinigus parsigabent i Visa?
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

As pasiemiau per ta pacia viza. Jeigu kyla kokiu neaiskumu rasyk jiems patiems. support@Plus500.com

Paskutinį kartą redagavo: Amigo (2012-01-27 11:38)
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital