Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Plus500

3NRY
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 / -3 )

Citatos pradžia Pikolino  
   prisipažinsiu jog plus500 reklama užkabino mane pradėti domėtis forex, žalaivos ir akcijų prekyba. bet po gerų dviejų savaičių praleistų interneto paieškose ir bandymuose nusprendžiau mokytis su cTrader ir MT4. Plus500 arba neleidžia prisijungti arba meta klaidą kad šioje šalyje prekyba neleistina. Daugiau paknisinėjus atsiliepimus internete, didžioji dauguma pabandę plus500 nusprendžia grįžti prie įprasto MT4. Citatos pabaiga
Noreciau suzinoti apie ta MT4 , jai gali susirask mane skype m1ilutis buciau lb dekingas
stranger
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, nuimant lesas praso paso ar teisiu, padariau kopija gavau atsakyma atmestas. Kodel? gal todel kad nera reikiamo kiekio lesu? aciu uz info.
Parikšit
Parikšit
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +3 )

Daugelis brokerių, bent jau tų kurių platformas teko matyti, naudoja metatreider platformą. Ten kaip aš suprantu galima prekiauti tik valiutomis, na retkarčiais dar vienu kitu instrumentu. O plus500 platformoje gana didelis pasirinkimas žaliavos, valiutos, indeksai, akcijos. Pati platforma man patraukli, lengvai suprantama. Bet kiek teko skaityti forumuose apie šitą brokerį tai jis gan nepatikimas, nesinori merkti savų pinigų kai tokie atsiliepimai girdėt.
Ar yra panašių brokerių kurie suteiktu panašias galimybes kaip plus500?
Parikšit
Parikšit
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +3 )

Gal kas nors kurie naudojasi +500 platforma man galėtu paaiškinti tokį dalyką. Jeigu vienas mini lotas yra 10 000$ tai kaip galima pirkti tarkime poroje EUR/USD eurų už 500 eurų, čia jau pritaikius svertą. Reali suma būtų 12,50 eurų. Nes kiek žinau pasaulinėje valiutų rinkoje pirkimai tik po 100 000$ vaikšto. tai jei šioje platformoje įmanoma pirkimą padaryti ir už 500 eurų tai klausimas ką ir kur tada perki?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia Parikšit  
  tai jei šioje platformoje įmanoma pirkimą padaryti ir už 500 eurų tai klausimas ką ir kur tada perki? Citatos pabaiga
Esminis klausimas. Niekur nieko neperki. Eini lažybų su dilingo bendrove.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Parikšit
Parikšit
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +3 )

Citatos pradžia Nojus  

Esminis klausimas. Niekur nieko neperki. Eini lažybų su dilingo bendrove.
Citatos pabaiga
Tada ši platforma nelabai turi ką bendro su prekyba, čia taip pat kaip arklių lenktynėse, statai už tą kuris laimės, tik čia du variantai. Ar teisingai suprantu?

Paskutinį kartą redagavo: Parikšit (2011-09-22 22:20)
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

Taip.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Parikšit
Parikšit
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +3 )

Citatos pradžia Nojus  
   Taip. Citatos pabaiga
Didelis dėkui už atsakymą.
59963
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki visiems, gal kas galit paaskinti kaip cia reikia prekiauti su +500
Aciu.
miegas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Na stai noreciau ir as pasidalinti patirtimi su siu brokeriu 3men prekiavau 500plus iki sio piemadienio atidarius platforma visur grazus apvalus nulikai) rasau i support kasdiena kur dingo tie keliasdesimt doleriu jokio atsakymo)
prekiavau su 25$ dovanotu depozitu sakaitoje buvo suprekiauta 53$ DD taip kad darykit isvadas.... 
Parikšit
Parikšit
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +3 )

Aš taip pat pas juos prekiauju, su dovanotu depozitu. Kol kas dar nebandžiau pinigų persivesti į savo sąskaitą, nepakankama suma, tačiau jeigu pavyks rezultatus būtinai aprašysiu čia.
Dangis
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +3 )

500+  prekybos nevykdote, statote pinigu suma uz kainu kilima arba kritima, jei pataikote 500+ eina y backa, turetu sumoket is savu todel jiem labiau apsimokai kai pralosiat, cia kaip lazybu punktai
viliu
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +2 )

Butu idomu suzinoti, ar kas nors yra persivedes uzdirbtu pinigu, kai dovanojamas depozitas?
likas
likas
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės
( +1 )

ne, man neleidzia raso maziausia suma 508lt  kad galeciau pervesti savo sask...
CarterFX
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Klauimas Nojuj..
Ar pats prekiauji Forex? jei taip koki brokeri naudoji? Kiek laiko naudojiesi jo paslaugomis ar buvo problemu su juo?
Kuri brokeri galetum rekuomenduot, kuris yra patikimas ir jau ilgai gyvuoja rinkoje? Kuris neturi blogu atsiliepimu.. Su kuriuo galima butu normaliai be problemu dirbti. Gal gali kazka paskyt apie ''easy-forex''?

Kolkas dar kariauju su plus500, kai bus kazkas aiskiau su mano atveju tai butinai pakuomentuosiu sitame puslapyje.

Kolkas galiu pasakyt apie plus500 tai yra naujoku vilojimas paprastumu, (as irgi buvau visiskai zalias ir pasirinkau plus500), bet nieko ten paprasto nera, grafikai isvis niekam tike naudoju MT4 Demo accounta kad normaliai galima butu stebet kas vyksta rinkoje. Prekiauju jau beveik metus Forex ir patirties tikrai sukaupiau nemazai. Pelnas per menesi budavo kazkur 30%nuo kapitalo, bet nespejau laiku pasitraukti nuo situ aferistu.
4SZPUW
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

sveiki visi, matau, kad labai daug nepatenkintų ant Plus500. Taigi jinai registruota "Plus500UK Limited yra įgaliota ir reglamentuota JK Finansinių paslaugų kontrolės tarnybos - FSA registre numeriu 509909". Aš pats ruošiuosi ten investuoti, todėl pasidomėjau. Įvedžiau FSA registre tą numerį - ištikrųjų yra. Galima juos kontroliuojančiai tarnybai apskūsti tiesiogiai, jei kas negerai. Be to pažiūrėjau į Google maps. Tuo adresu toks pastatas Nr.359 yra, tik iškabos jokios.Jei nauja kontora, gal ir pasitaiko visokių nesklandumų, be to reikia klijentūrą susirinkti. Reikės bandyti, nes pats nepabandęs, kitų pasakom tikėt negali. Finansų rinkos - sudėtingas reikalas ir ne visiem sekasi pliusus rinkti. O ką, gal geriau į lt investuoti, kur vien tik į komisinius pažiūrėjus nesinori jokio judesio daryt. Dar mokęsčiai plėšikiški...Sėkmės.
CarterFX
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Citatos pradžia 4SZPUW  
  sveiki visi, matau, kad labai daug nepatenkintų ant Plus500. Taigi jinai registruota "Plus500UK Limited yra įgaliota ir reglamentuota JK Finansinių paslaugų kontrolės tarnybos - FSA registre numeriu 509909". Aš pats ruošiuosi ten investuoti, todėl pasidomėjau. Įvedžiau FSA registre tą numerį - ištikrųjų yra. Galima juos kontroliuojančiai tarnybai apskūsti tiesiogiai, jei kas negerai. Be to pažiūrėjau į Google maps. Tuo adresu toks pastatas Nr.359 yra, tik iškabos jokios.Jei nauja kontora, gal ir pasitaiko visokių nesklandumų, be to reikia klijentūrą susirinkti. Reikės bandyti, nes pats nepabandęs, kitų pasakom tikėt negali. Finansų rinkos - sudėtingas reikalas ir ne visiem sekasi pliusus rinkti. O ką, gal geriau į lt investuoti, kur vien tik į komisinius pažiūrėjus nesinori jokio judesio daryt. Dar mokęsčiai plėšikiški...Sėkmės. Citatos pabaiga

jei nori investuok bet kai susudursi su kokiom nors problemom su jei neimanoma susisiek.. jie net telefono numerio neturi..i emailus man atsako viena karta per diena

4SZPUW
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

užeik adresu http://www.fsa.gov.uk/  Ten viskas labai aiškiai išdėstyta, net tai, kaip galima atlyginti patirtą žalą. Plus500 ten registruota kaip finansines paslaugas teikianti įmonė. Įsivesk jų nr. Kai atsidarys registracijos langas, ten matysi ir tel. nr. ir fakso nr. Yra ir e-mail'as. Tas FSA ir prižiūri finansines firmas. Jei man kils kokių problemų, iškarto bus informuota FSA. Dar žadu paklausti FSA ar gali Plus500 teikti finansines paslaugas užsieniečiams. Turėtų būti galima, nes mes ęsam europiečiai juk. Jei gali, jokių problemų neturi kilti, o jei ne, tai nėra ko ten su jais prasidėti. 
4SZPUW
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

o štai Oanda FSA registruota nr.542574  ir jai vadovauja 4 žmogai - http://www.fsa.gov.uk/register/firmIndivSearch.do?sid=261019 Jei Oanda normali kontora, tai kodėl Pliusas turi buti blogas. Juk abi vienodai registruotos ir prižiūrimos FSA.
4SZPUW
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

nežinau kaip čia yra, sako neatsakinėja į mailus. Aš jiems laiškus rašinėju visokiais klausimais, kad ir dabar ir atsako tuojau pat. Tikrai kol kas problemų jokių.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital