Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Plus500

texo
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Citatos pradžia xtreem  

Citatos pradžia texo  
   Sveiki, bendraminciai, Uzduosiu primityvu klausima, bet naudojantis pradedancio statusu- visiskai negeda.  Plus500 siulomos akcijos,tarkim  nafta,auksas,gamt.dujos. Kokiu cia saliu ir kaip cia kas? Kur galima pasidomet ir paskaityt apie sitas akcijas,apie sias tris kurias pamionejau ir kurias siulo plus500? Citatos pabaiga
tai ka paminejai yra indeksai atkartojantys zaliavu kaina skirti spekuliaciniams tikslams. salys nei prie ko. realiu zaliavu niekas neperka ir neparduoda tarp tokio kontingento kaip mes. paskaityti gali bet kur, ziurint kas domina. ar kaip sudaromi indeksai kurie atkartoja zaliavu kaina, ar apie pacias zaliavas. jei nerasi, parasyk i privata. paorganizuosim.
Citatos pabaiga
parasiau y privata, bet jokiu ziniu.
texo
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

norejau paklaust per kiek laiko pervedami pinigai is plus500  tiesiog i VISA debit, o per kiek i moneybookers saskaita? kur greciau patikimiau ir patogiau. aciu
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

Truputį ne taip klausi, texo. Reiktų klausti esminį klausimą-kaip uždirbti.... Jei uždirbsi, tai visai nesvarbu per kiek laiko tau tie pinigai įkris į saskaitą-per dieną, dvi ar mėnesį. Aš padariau 500Lt nė lito neįdėjęs į šią kompaniją ir nusiėmiau bankiniu pavedimu. Per pora savaičių atkeliavo (ar per mėnesį, jau nepamenu). Na ir ką? Koks skirtumas? Ar tau iš tų pinigų bus skubu duonos rytoj nusipirkti?
Matydamas tokį naivų klausimą, galiu drąsiai teigti, kad tau nusiėmimo klausimas kol kas tikrai nebus aktualus.
Dywaz
Dywaz
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Sveiki. Perskaičiau visą Jūsų temą Yra ir gerų ir blogų atsiliepimų apie brokerį Nemažai yra pranešimų apie kreivės netikslumus, "bugus".
Bet aš esu visiškas naujokas, paskaitęs teorijos Noriu kažkur pabandyti prekiauti,susipažinti su pačiu principu, suprasti kaip viskas veikia. Kažkur kur duoda bonusą, be pradinio kapitalo. Gal yra kažkas panašaus į Plius 500 ir pačiame Plius500 verta bandyti?
Mariukstis
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +20 )

Jei plus500 dar vis duoda 75Lt ar kiek ten "nemokamą bonusą" tai ko nepabandyti pas juos paprekiauti, blogiau gi nebus. Gal greit subankritinsi sąskaitą, gal ne... prekiauti su tikrais nors ir ne tavo pinigais, mano manymu, yra naudingiau...
Šiaip čia vienas žmogus forume skelbėsi, kad žino, kur duoda 100$ prekybos pradžiai: 
http://www.spekuliantai.lt/forex/forumas/getTopic/2803/1/1/free-100-zalio-prekybai#last 
kiek teisybės čia nžn, netikrinau...    
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

sakykit, gal žinot kas koks yra minimalus pinigų kiekis kurį galima išsiimti iš šito brokerio, nes kol kas neblogai varau sėdžiu pliuse, bet nesinorėtų perlaikyt pinigų, kad paskui visai be nieko nelikčiau
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Citatos pradžia Arnas_IT

sakykit, gal žinot kas koks yra minimalus pinigų kiekis kurį galima išsiimti iš šito brokerio, nes kol kas neblogai varau sėdžiu pliuse, bet nesinorėtų perlaikyt pinigų, kad paskui visai be nieko nelikčiau

min -138 lt
Citatos pabaiga

rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Citatos pradžia rudamina

Citatos pradžia Arnas_IT

min -138 lt
čia nusiimant į Moneybookers
Citatos pabaiga

Citatos pabaiga

Minutėlė
Rašyti privačią žinutę

140 žinutės
( +2 )

Citatos pradžia Arnas_IT

sakykit, gal žinot kas koks yra minimalus pinigų kiekis kurį galima išsiimti iš šito brokerio, nes kol kas neblogai varau sėdžiu pliuse, bet nesinorėtų perlaikyt pinigų, kad paskui visai be nieko nelikčiau Citatos pabaiga

Ar pasisekė išsiimti? Ir per kiek laiko?
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

kol kas dar nesurinkau reikiamų prekiautojo taškų tai negaliu nusiiminėt,. nes depozitas dar ne mano 
Minutėlė
Rašyti privačią žinutę

140 žinutės
( +2 )

Citatos pradžia Arnas_IT

kol kas dar nesurinkau reikiamų prekiautojo taškų tai negaliu nusiiminėt,. nes depozitas dar ne mano  Citatos pabaiga

Tai čia gal prekiauji su 60 lt kur jie duoda?
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

su 25€ no deposit bonus
Lukis
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

O kazhką mačiau ten gali čekį atsiųst? Tai kur jį ishsigryninti? Ar kahzką jau maishau?  
Lukis
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Ir ką patartumėte pirkti uzh tuos nemokamus 60lt?

public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Citatos pradžia texo

norejau paklaust per kiek laiko pervedami pinigai is plus500  tiesiog i VISA debit, o per kiek i moneybookers saskaita? kur greciau patikimiau ir patogiau. aciu Citatos pabaiga

Per https://www.moneybookers.com/app/?rid=5847264 greitai vyksta per 2-3 dienas. O  po to ish Moneybookers kiek ilgiau

Man mokejo, bet kai likuti prasvilpiau http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2  niekaip nebeinesu pinigeliu toliasniai prekybai.

"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
vardenis
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Tai as nelabai suprantu,pinigus galima issiimt tik pasiekus 138lt,o ka tada reiskia tie taskai?Uz ka jie duodami?
Pikolino
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

prisipažinsiu jog plus500 reklama užkabino mane pradėti domėtis forex, žalaivos ir akcijų prekyba. bet po gerų dviejų savaičių praleistų interneto paieškose ir bandymuose nusprendžiau mokytis su cTrader ir MT4. Plus500 arba neleidžia prisijungti arba meta klaidą kad šioje šalyje prekyba neleistina. Daugiau paknisinėjus atsiliepimus internete, didžioji dauguma pabandę plus500 nusprendžia grįžti prie įprasto MT4.
d4unas
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +1 )

Nesupratau minties. plus500 yra xujovas brokeris, turintis savo platformą, o MT4 yra tiesiog platformą, kuria naudoja didelis brokerių skaičius. Lyginį batus su plaktuku ir dar pasakai, kad kažkuris geresnis?
Pikolino
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

aš ir lyginau platformas. plus500 platforma tiesiog neveikia arba veikia nestabiliai.
3NRY
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 / -3 )

Citatos pradžia zemaituks  

Nureciau perspeti kas prekiauja plius500,bekit kuo toliau ipatikimesnius brokerius.Kodel taip sakau,nes perpuse metu darbo sikart neismokejo babkiu ir beje neatidarinekit antro acaunto ant topacio IP adreso,nesvarbu kad dovanu gaunat,bet jie palaukia kol uzkalsi babkes ir kai sugalvosit nusigryninti tada uzkirs saskaita,kaip man tai atsitiko

Citatos pabaiga
Gal galetum man palikti savo skype? arba susirasti mane skype - m1ilutis , noreciau pasikonsultuoti , kury brokeri rinktis , buciau begalo dekingas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital