Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

TeleTrade

NasdaqTrader
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Sveiki! As esu visiskai zalias Forex rinkoje, taciau man tas dalykas patiko Teletrade yra arciausiai mano namu... Labai butu idomu suzinoti ar kas nors gal buvo ju seminarose? Ar ten verta eiti? Gal kas nors galetu man patarti, jei as noriu daugiau suzinoti apie Forex rinka, tai i kokia firma ar kur man kreiptis? Ta prasme kad praeiti kazkokius kursus nemokamus ar ir isvis jie reikalingi? Kai kur dar ir siulo praktika praeiti.. Taigi kiek supratau is paskutinio komentaro i teletrade nereik eiti? Gal galite tuomet patarti kur geriau? Fibo forex? Admiral Markets? KUR geriau? Buvau uzsirases i teletrade, taciau dabar nezinau ka daryt blin. Idomu, o ne norisi papulti pas aferistus...
Busiu dekingus uz ivairius patarimus.
Manau ne nuo to "galo" domiesi... O gal tiesiog nori pareklamuoti Admirala ar Fibo? Jei taip tai forumas apie "Teletrade" tikrai ne pati geriausia vieta reklamai
sabalas
sabalas
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +35 / -31 )

Vertybinių popierių komisija (VPK) perspėja, kad internete paslaugas siūlanti bendrovė „TeleTRADE D.J.“ neturi VPK licencijos, ir VPK neprižiūri jos veiklos.

placiau : http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=4a1c068c-9766-4944-a213-5c9f74383515&ref=lastadd
Neturedamas loterijos bilieto, loterijoje nelaimesi.
gaisrininkas
gaisrininkas
Rašyti privačią žinutę

94 žinutės
( +91 / -113 )

Kaltinimai VPK.
Vienas nežino visko, visi žino ką nors.
NasdaqTrader
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Teisingas VPK žingsnis.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Vertybinių popierių komisija (VPK) perspėja, kad internete paslaugas siūlanti bendrovė „TeleTRADE D.J.“ neturi VPK licencijos, ir VPK neprižiūri jos veiklos.
Pagaliau VPK susigaude po daugelio metu.
Emini-Systems.com
Archis
Archis
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

Mane juokas ima, kai ant vienu brokeriu varo del VPK, o ant kitu ne... Jeigu Jus, gerbiamieji, netingetumete ir paziuretumete internete , juk ir kiti brokeriai anksciau buvo susidure su VPK. http://www.vpk.lt/lt/komisija-perspeja/?date_from=&date_to=&k=&offset=10  Beje, kiek man teko suzinoti- tam, kad prekiauti tik Forex'e nereikalinga licencija. Licencija reikalinga tada, kai yra siuloma prekiauti akcijomis ir t.t. Kiek zinau,  teletrade Lietuvoje akcijomis nepriekiauja... Klausimas- kam tada ta licencija?

“Niekada nesiginčyk su kvailiu, kiti gali nepastebėti skirtumo.”
rolis.m
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

jeigu po vpk apsilankymo niekas is brokeriniu imoniu nesustabde veiklos, vadinasi viskas ten su jomis yra gerai. nesuprantu ko jus cia visi parinates..

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Archis  

tam, kad prekiauti tik Forex'e nereikalinga licencija.  Klausimas- kam tada ta licencija?

Citatos pabaiga

Forex spot paslaugos nelicenzijuojamos ir nekontroliuojamos. Bet tame straipsnyje (vakaro žinių) sakoma, kad taletrade  siūlo biržos dalykus, o tai jau kas kita.

Paskutinį kartą redagavo: Darriusk (2009-08-28 15:42)
Forexe žinau viską :D
Archis
Archis
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

turbut blogai issireiskiau, dabar jau tikrai zinau, kad teletrade siulo prekiauti tik Forex. matyt, zurnalistai kaip sakoma: isgirdo garsa, bet nezino is kur jis. Paraso straipsniu iki galo nieko neissiaiskine..

“Niekada nesiginčyk su kvailiu, kiti gali nepastebėti skirtumo.”
rolis.m
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Sveiki,
o ar girdėjote , kad Teletrade sumažino spread'us. Dabar jau siūlo prekiauti nuo 3punktų. Seniai to laukiau.. 
rolis.m
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

gal kas žinote apie sinchronine prekyba? kas tai? 
zydriakas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Nuo 2010 metu nei vieno posto !!!
Ar tai reiskia,kad teletrade tapo rimta patikima brokeriu kompanija?
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

o kokia prasme rasyti ta pati? Su TT viskas aisku: dideli spredai, itin prastas orderiu ivykdymas, nenormalios prekybos salygos ( minimalus dydis 1 lotas). Jau nekalbant apie tai, kad uz pinigu isvedima realiai paima apie 50 zaliu (nors raso, kad sumoka bankui).
Vnz nera ka rasyti apie juos.
Jurgutis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Dėl TT patikimo. Jų puslapyje aiškiai nurodyta, kad įmonė yra Kipre licencijuoto brokerio (pagal ES Mifid reikalavimus) atstovybė. LB puslapyje TT įtraukta į sąrašą brokerių, turinčių teisę teikti paslaugas Lietuvoje, neįsteigus filialo. 
Na o dėl prekybos sąlygų...taip, jos smulkiam prekeiviui ir ypatingai skalpeliams ne pačios palankiausios, bet turintiems kantrybės ir galintiems atsidaryti rimtesnį depozitą, kompanija siūlo visai neblogą servisą.
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

visiškai nesutinku. Kipre registruota nemažai įmonių, nors rimtesnės aišku stengiasi dėl įvaizdžio gauti europines licencijas irgi. Kitaip tariant - registracija kipre savaime dar nereiščia "nepatikimumo".
Iš kitos pusės kas tas nepatikimuams? TT pinigus išmokės... Jei sugebėsi pas juos užsidirbti. O "neblogas servisas" toks prastas, kad tai padaryti galima tik su limitiniais orderiais. Tačiau, ir čia kyla klausimas - kam reikalingas toks servisas, kur net ant pagrindinės poros spredas 3 pip? Swopai VISI neigiami. Pinigų išvedimas kaip ir minėjau itin brangus. Iš konsultantų pažįstu tik vieną, kurio nuomonė ištikrųjų mano akimis autoritetinga.
Koks dar neblogas servisas kolega??

Paskutinį kartą redagavo: oleglt (2014-01-10 07:46)
Jurgutis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Prieš pora metų TT jokios licencijos neturėjo. Žinoma, Kipro priežiūros institucijos licencija nereiškia, kad įmonė tapo patikima, bet kalba eina ne apie patikimumą, o apie progresą. Progresas veiklos legalizavimo srityje įvyko.

O dėl serviso.... tai aš ir nesakau, kad pas juos geros sąlygos spekuliantui. Nieko  ten nepažįstu, bet girdėjau atsiliepimus tų, kurie lankosi jų realių sąskaitų klube. Žmonėms patinka, iš to ir išvada, kad ne viskas tame TT taip jau blogai. Viskas priklauso nuo to, ko kam reikia. Jeigu greičio, patikimumo ir instrumentų gausos - prisijungi prie Saxo, o kam reikia gyvo komunikavimo, tie ieškosi kitų variantų. Kuo įvairesnė pasiūla rinkoje, tuo juk geriau.
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

nežinau apie kokį miestą kalbate. Ir nežinau ką reiškia "patinka". Aš kalbu apie mokymų kokybę. Realių sąskaitų klubas yra beveik iliuzija. Na, taip, ten lankosi arba tik atėję į forex arba jau metus prekiaujantys į nuostolį be jokio progreso. Bet vln kavos galima nemokamai atsigerti. Gal tas patiko? Nežinau.
Didesnė pasiūla yra gerai, mažina komisinius. Tik ta pasiūla yra efektyvi kai konkurencija sąžininga, o kai sąmoningai stengiamasi klientus apgauti (pvz procentais už depozitą imant didesnius spredus), tai duoda tik neigiamą rezultatą vartotojams, o rimtoms įmonėms tokie konkurentai įtakos nedaro.

p.s. nežinau kur jūs LB radote, kad TT įtraukta į brokerių sąrašą. mano žiniomis jie oficialiai tik teikia konsultacijas, kurioms net nereikia licencijos. O pagal faktą, akivaizdžiai atstovauja Teletrade Ltd ir vilioja žmones atsidaryti ten sąskaitas. Ir bent jau prieš kelis metus buvo VPK nerekomenduotinų įmonių sąrašuose.

Daugiau nematau reikalo kalbėti apie TT  Iš asmeninės patirties atsakingai pareiškiu, kad TT prekybai nerekomenduoju. O žmonės patys renkasi.
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

p.s.2 kai prisipažįstu sėkmingiems draugams prekiautojams, kad buvau atsidaręs TT sąskaitą, sulaukiu tik užjaučiančio juoko...
Dumas78
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Tamstelės, kokios dar licenzijos reikia FOREX rinkai? Pakomentuokit.
Mano žiniomis brokeriai, teikiantys paslaugas prekyboje valiuta nereikia jokių licenzijų. Tai nėra finansinė priemonė. Tai kad per visus galus brokeriai pradeda skelbis turintys licenzijas, tai nebent dėl to, kad leidžia prekiauti ir CFD rinkoje.

Kas dėl TeleTrade, tai palyginus su kitais brokeriais turi galybę paslaugų. Nori naudojies, nori prekiauji pats. Skalpeliams iš viso netinka brokeriai kur turi spredą, reikia ieškot tokio, kur ima komisiją. O toliau tai brokeris vieniem geras, kitiem blogas. Kas tinka visiems - netinka niekam. Tai ir čia. Žiūrint ko reikia. Jei nori žaisti mikro lotais, eini kur spredas mažas, nėra iššaldymo, o jeigu nori normaliai dirbti tai mažiau loto iš viso laikau ne prekyba. Tada bent uždirbti galima.
Man asmeniškai patinka, kad TT turi daug paslaugų, prekybinių signalų. Išsirinkau labiausiai man tinkantį ir auginu depozitą. 

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

na bet turi tas licencijas Admiralai, gal ir kiti jau įsigijo,
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital