Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

FOREX Duona

Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Kam taip sudetingai...uzdavinys sprendziasi visiskai paprastai. KIEKVIENAS PAKILIMAS PARDUODAMAS, KIEKVIENAS KRITIMAS ATPERKAMAS. Tai viskas ka reikia zinot ir kuo tiket. O toliau MM ir 99% psichologija. Forex rinka tokia pat kaip ir bet kuri kita.Del kapitalo klysti, sitoj rinkoj gana maza kapitala gana greitai galima paversti dideliais pinigais, todel as cia ir sedziu. Kai gyvenimas susuka i ozio raga tai sukiesi is padeties ir atrandi tai iki ko sociai gyvendamas niekada nedasigalvotum.

Rezultatais kolkas negaliu pasigirt, uzdavinys neseniai issprestas.
Dar karta dekoju tiem, kas prisidejo prie sio reikalo
Per 3 sav padidinau saskaita 60%.Dar per dvi davesiu iki 100%. Ir tai ne atsitiktinumas.
Paskutinį kartą redagavo: Mrbyn (2011-01-15 12:58)
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
londoneye
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +3 / -1 )

Mrbyn, manau labai supaprastinate rizika, bet yra ir nemazai tiesos Jusu nuomoneje. Taciau taip spekuliuojant reikia pasitikejimo savo ziniomis ir analize. Pvz jei spekuliantas padares fundamentalia analize yra isitkines kad siemet USD/JPY kils iki 90, jis gali labai daug uzdirbti is judejimu po sia riba bei ramiai miegoti nakti zinant jog bet koks kritimas bus kompensuotas netolimoje ateityje. Bet tam velgi reikia papildomo kapitalo - pozicijos didinimui ir norint isvengti nemaloniu skambuciu is brokerio. Su patirtimi viskas galbut atrodo paprasciau, bet pradedantiesiems ekonomines zinios ir pinigu valdymo zinios tikrai nepakenktu. Forexas, mano nuomone, yra labai sunkiai nuspejama rinka, todel nemazai spekuliantu anksciau ar veliau pereina i akcijas ar indeksus.   
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Nereikia per daug speliot. Kad nespeliot reikia dirbti su dieniniai grafikais, skaiciuot bangas, ieskot sablonu, ismetyt pozicijas-nestatyt ant vienos kortos visko,pozicijos dydis -apie 2% depozito, taip LABAI sumazinant rizika.Gerai pastebejot, reikia TIKET tuo ka darai, nes be to, tai bus tik teorija tavo galvoje.
Manau didziausia klaida zmones daro, kad perdaug tikisi is Forexo, nes tokia info yra brukama i naujoku galvas, tipo rankiokit kiekviena diena pipsus ir milijonas garantuotas. Viskas labai paprasta, tik samoningai padaryta sudetingu, juk cia nulines vertes zaidimas, kad kazkas uzdirbtu, kazkas turi prarast.Tas pats yra su visais spekuliaciniais instrumentais ir ju verciu keitimu spekuliaciju veiksmais.Realiai akcininkai turetu uzdirbti tiek, kiek benroves uzdarbio-pridetines vertes tenka akcijai, visa kita tai spekuliacinis uzdarbis, o toki reikia sugebet pasiimt-buti geresniu zaideju uz kitus.
Paskutinį kartą redagavo: Mrbyn (2011-01-15 13:54)
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Citatos pradžia londoneye
 

 
 Forexas, mano nuomone, yra labai sunkiai nuspejama rinka, Citatos pabaiga

Nesutikčiau su su šiuo teiginiu. Manau foreksas yra lengviausiai nuspėjama rinka, nes ji yra likvidžiausia. Tokiose rinkose bandos psichė veikia geriausiai. Spekuliantai, apšilę kojas akcijų rinkose, vėliau pereina ant forekso. Gal kada pereisiu ir aš, bet kojų dar neapšilau-dirbant su svertu nesijaučiu labai saugiai, tad kolkas akcijų rinkose teks dar kurį laiką pasėdėti.
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Rimtas, manau tau forexas galetu buti kaip viena is galimybiu uzdirbti, diversifikacija. Tu tai specas ant tokiu reikalu.O sverta galima naudot nedideli, arba naudojant dideli, jo neisnaudot, MM vn.z.
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
londoneye
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +3 / -1 )

Rimtas.lt, tai Jus prekiaudami akcijomis sverto nenaudojate? Nes sunku kazka uzdirbti akciju rinkoje su mazomis sumomis.
rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Citatos pradžia londoneye
 

 
Rimtas.lt, tai Jus prekiaudami akcijomis sverto nenaudojate? Nes sunku kazka uzdirbti akciju rinkoje su mazomis sumomis. Citatos pabaiga

Mano portfelio dydis neleidžia naudoti sverto. Psichologiškai nesu pasiruošęs valdyti poziciją, kurios dydis būtų keleto mln dolerių vertės. Turbūt nustipčiau bežiūrėdamas į dolerinį kainos pokytį akcijai nukritus 1%. Todėl sverto nenaudoju. Net viso casho niekada neišleidžiu-tai irgi būtų ėjimas ne pagal savo strategiją, nes viso casho išleidimas nepalieka jokios galimybės klaidoms. Suklydus su pilnu portfeliu paravalas garantuotas, jau nekalbant apie svertą. Baltice išvis didelių pozicijų neatidarinėju, nes abejoju ar pavyktų atsiimti savo kapitalą skubiai prireikus(supratus kad suklydau). Taip kad prekyba su svertu tikrai kolkas ne man-aš teikiu pirmenybę "get rich slowly" posakiui.
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Taip yra ir forexe, klaidas taisai skiesdamas. O nelauki kol vienos pozicijos minusas pereis i pliusa, tai zymiai ilgiau uztruktu ir padarius grubesne klaida galima iseit ant nulio, o skiedziant gerai uzdirbt.
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Ną dar kitas aspektas neturint casho ir pilnai sulipus yra tas, kad pasitaikius itin gerai galimybei neturėsi už ką jos paimti...Man taip nepatinka...Rinkoje visada atsiranda galimybės, todėl aš visada po ranka joms esu paruošęs casho gabalą. Tikrai būtų nesmagu, jei matai kokį didelės tikimybės treidą o casho jau nėra-turi arba skolintis, arba stumti kitas, dar dirbančias pozicijas.
londoneye
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +3 / -1 )

Paskaitykit "Greatest Trade Ever" by Gregory Zuckerman apie John'a Paulson'a. Pamatysite, kad net ir po 20 metu rinkoje spekuliuojantys zmones pridaro nesamoniu, ieina i rinka per anksti ir po to is proto kraustosi. Bet knyga taip pat pamoko kaip gerai atlikti namu darbus ir laikytis savo isitikinimu. Jus labai protingai mastote - kiekvienas zmogus turi atrasti sau tinkama strategija, bet kartais vis del to reikia ir surizikuoti - gyvename gi viena karta. Tiesa, rizika turi buti pamatuota ir gerai apmastyta, o tada kaip p. Mrbyn sake, prasideda psichologija: reikia sugebeti atlaikyti aplinkiniu saltiniu spaudima ir tiketi savo analize.   

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital