Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Masterforex-V - akademija ruošianti Treiderius profesionalus???

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Chame reikalas??? ( ). Ar aš pervargau, ar techniką reikia tvarkyti, ar čia esančios programos autorius apsileidęs? Rašiau ir siunčiau kiek kitaip.
Rašiau: Dievas lėmė, kad esu Ožiaragis. Na ir dar radau tokį aprašymą apie tuos padarus ( ).
Po to citata.
O ką matau ekrane?

Bet jei yra problema, ją reikia tvarkyti. Viena iš trijų. Dvi savo problemas užsiplanuosiu susitvarkyti.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Pavlidze,
jei užklysi kada į spekulintai.lt, perskaitysi, bus malonu, jei išsakysi savo mintis.
Nesvarbu, kada.
Štai ir aš dabar tenoriu pafilosofuoti ( ), o ne skaičiuoti. Todėl ir rašau.
Juk prievartos negali būti nei prieš save, nei prieš kitus.

Na tarkim, naftos kainos. Juk tai logiška išeitis. Nežinau, ar tu tai numatei, ar - ne, bet čia buvo numatančių.
Ir man tai logiška.

Ir netikiu, kad, esant gebančių tai numatyti paprastų žmogelių, to nenumatė stiprių valstybių pagrindiniai analitikai.
Faktas, kad numatė. Ir persitvarkymą numatė bent 5 metus į priekį. Juk, kuo didesnis mechanizmas, tuo ilgiau ir sunkiau vyksta pertvarka.

Na man, pvz. asmeniškai nepatiko norvegų nupendėjimas.
Teko susidurti su gydymo ir farmacijos sistema. Absurdas. Taigi reikia šiokio tokio spyrio į užpakalį, kad bent kažkiek krutėti pradėtų.

Hipertoninė krizė. Pavyko iškviesti pagalbą, atvažiavo, su pirštinėmis padavė ranką su mirtimi besigalinėjančiam žmogui... ir viskas. Nieko neturi. Bet kuri sesutė Lietuvoje žinotų, ką daryti tuoj pat. Ir padarytų, iki gydytojo vizito.
Tada važiuoja... 30 km/val greitis, nes toks ženklas. Na išties norėjau tada trenkti vairuotojui į snukį. Bet jo veidas toks... supratau, kad šis mano veiksmas greičio nepadidins. Tada ligoninė. Keliom valandom pasodinamas ligonis, kol ateis gydytojas. Jei ne turėti diuretikai ir visoks kitoks turėtas galimai galintis pagelbėti medikamentų vaistinėlė.... kas būtų atsakęs?
Po kelių valandų atsibogino spalvotos veido spalvos gydytojas su maikute, be chalato...
Toliau dar galėčiau juoko prirašyti... bet???

Tai kam mokytis, jei sėdi ramiai ant naftos?
Aš pasipiktinusi, nes esu davusi Hipokrato priesaiką. ( )
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Štai ką aš skaičiau/skaitau taders.lt:
pristatoma profesionalia psichologe. Nieko neraukia ne tik investavimo psichologijoje, bet išvis globalioje.
Nesugeba atsakyti į elementarius klausimus.

Ir staiga pasisako apie Elioto bangas...

Juk tai be galo sudėtingas dalykas.
Neišmano nei investavime, nei psichologijoje, bet išmano EW ( )

Šaunuolė Traders.lt. Pliusai. sliux pasirūpina.

EW - labai rimtas dalykas. Pradžioje atsispausdinau Ashaman pateiktą teoriją. Per žalia buvau dar.
Po to rimtas. Patalpino traders.lt. Paskaitydavau po gabaliuką. Po to palikdavau "mąstyti" pasąmonei. Vėl gabaliuką.... ir vėl... ir vėl... kol dingo   Nesitikėjau, neatsispausdinau

Na ir ką turiu galvoti??? Kaip normalus žmogus. Kodėl ištrynė?
Susipyko su sliux???
Sliux neatsiskaitė gal bent medaliu? Banino, niekino, įžeidinėjo?

Kodėl nebėr teorijos?

Taigi, ateitis turi būti spekuliantai.lt
Arba yra visiškai laisva niša. Na ką, apie Radzevičiaus girtumą bediskutuoja. Išsisėmė.

Juk yra patriotų, išties Lietuvą mylinčių. Juk taip jokios kitos kalbos nemokėsime, kaip gimtąją. Akcentas visur jaučiamas.
O ir kokia tai nuostabi kalba.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Pavlidze,
pasigendu tavo pasisakymų čia.

Kiek teko tave skaityti, tai nė karto neperskaičiau kvailų minčių (tačiau skaičiau ne viską - gal tesu perskaičiusi max 10 proc., o gal mažiau... Bet ir tai man rodiklis).

Ar pasidavei???
Ar šį tinklapį nurašai, kaip beprasmį?

Man tavo atsakymas į šiuos klausimus svarbus.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Kai aš čia rašau, tai man vis išlenda toks oponentas amigo su antikvariniu pištalietu
Visada. Tas pats, su tuo pačiu avataru

Pištalietas ryškus. Visa kita periferiniam regėjime.
Gal galvoja, kad išsigąsiu?
Bet kad toks "pištalietas" iš principo iššauti negali. Tai ko man bijoti?

Bet gal jis to neišmano? Kas čia žino...  ( )
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Citatos pradžia Agata  
 

Ar pasidavei???
Ar šį tinklapį nurašai, kaip beprasmį?

Man tavo atsakymas į šiuos klausimus svarbus.
Citatos pabaiga
Laba,
Atsakymas paprastas: Ne visur galiu spėti fiziškai  Todėl turiu tam tikrus savo prioritetus (pvz. bendruomene uždarame Masterforex-V Akademijos forume - man prioritetas nr2 (prekyba - nr1) )

Dėl šio tinklapio... jei "tiesą į akis" - reiktų pripažint kad šis tinklapis prarado savo "sultingumą". Tuo tarpu kiek tenk stebėt - akyvaizdu, kad administratoriai kažkaip nelabai stengias jį gaivint. O gal nemoka? O gal nenori? O gal patys nebetyki? - Mes matyt to niekad nesužinosim

 

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2015-01-31 20:47)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

" Mes matyt to niekad nesužinosim "

Aš sužinosiu
Galėsiu tada ir tau papasakoti. Bet ne internetu.
hungry bear
hungry bear
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Masterforex-V Akademijos atstovybė Lietuvoje, švesdama 5 metų Jubiliejų
dovanoja nuolaidą stojimo mokesčiui į Akademiją.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Visą Vasario mėnesį stojimo mokesčiui galioja nuolaidos iki 33.3%





 
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

 Labas Agata,
nemanau kad verta švaistyt laiką negatyvui
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Gal tu ir teisus.
Kam reikalingas tas negatyvas?

Gelbėt Pasaulį nuo aferistų?
Kokia prasmė?
Gauja visada laimės prieš pavienius žmones.

"-Aš nežinau, kas yra pyktis, aš tik darau išvadas,- MMM Mavrodis".

Mes matėme tik iškreiptą formą. Aš buvau tokios pat nuomonės. Kol nepamačiau rimtą laidą - superinis protas. Ir neparsidavė. Ne tik už grašius, ką matome dabar... o už labai daug.

Koks skirtumas, kam neparsidavė. Kur gimei, tą ir brangini. Aš pabandžiau savo Tėviškę ginti - ir kas gavosi?
Šnipštas.

Gal kada išties prisijungsiu prie jūsų. Kas čia žino...
Bet kol kas esu apversta begale darbų. Nepajėgiu mesti be atsakomybės. Tokia jau esu.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš kartą daviau investicinį patarimą kitam žmogui. Paprašė.
Drebėjau, kaip zuikis.
Dėl kito žmogaus.

Dėl savęs - tai kaip viens du... stiprią pasąmonę turiu.

Bet pažinau save. Savo atsakomybės jausmą.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

"Bet pažinau save. Savo atsakomybės jausmą. "

Gal todėl su manimi ne kartą dirbo, kad padėtų, iki paryčių, be jokio atlygio.

Gal toks tokį atpažįsta? Bet tai vadinu ŽMOGUMI iš didžiosios raidės.

Yra ŽMONIŲ mano atmintyje.
.......................................................................
Aš kartais pasimėtau žinučių rašyme, bet esmės, pagrindinės linijos, niekad nepametu.
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Sveiki.

Norečiau pranešti šio forumo gyventojams:
Kanados kompanija (Akademijos partneris) - Euta Corporation - bendradarbiaudama su Masterforex-V paleido naują projektą, dabar jis jau veikia ir Lietuvių kalba www.pro-rebate.com/lt (už tai padėkojam Masterforex-V.lt bendruomenės savanoriams).

Projekto esmė: trimis žodžiais
- suteikti galimybę visiems Treideriams kopijuoti sekmingų Masterforex-V prekeivių sanderius per pro-rebate teikiamą servisą

Štai čia pirma MF treiderių ataskaita už 2015 metų vasarį:
30 Masterforex-V Akademijos prekeivių 2015 metų vasario mėnesį uždirbo 21512 punktų pelno.

Pagarbiai

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2015-03-06 14:25)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

DĖMESIO:
Masterforex-V.lt praneša: 
1. Daugelio prašymu sukurta galimybė metinį stojimo mokėstį išskaidyti į lygias mėnesines įmokas.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos - rašykite užklausą elektroniniu paštu: [email protected]
 
2. Šiuo metu Masterforex-V Akademijoje vyksta stojimo kainų reforma. Bazinė valiuta keičiama nuo JAV dolerių prie Eurų. Ryšium su šia reforma stojimo kainos gali brangti. Naujos kainos galutinai įsigalios nuo 2015 m. Gegužės 1 dienos.
 

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2015-03-21 13:42)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
hungry bear
hungry bear
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

 

Masterforex-V Advanced kursas - tai intensyvus online kursas apimantis visą Masterforex-V teoriją.

Tai online Forex kursas, kurio metu dirbant grupėse "gyvai" (audio+video) išanalizuojamas kiekvienas Masterforex-V Techninės Analizės elementas.

 

Masterforex-V Advanced kurso uždaviniai, tikslai ir kam jis skirtas:
- per trumpa laiką (~3 mėn.) supažindinti su visa Masterforex-V Technine Analize
- "gyvai" (audio+video) aptarti ir išanalizuoti kiekvieną atskirą Masterforex-V TA elementą pritaikant jį praktinėse situacijose
- padėti Akademijos klausytojui pereiti nuo Masterforex-V Teorijos "žinojimo" prie jos "panaudojimo" asmeninėje prekyboje..


Planas užsiėmimams ir tvarka:
- Apmokymai vyksta nedidelėse grupėse (7-10 žmonių). Dėmėsio sekančios grupės mokymai prasideda Birželio 15 d.
- Apmokymus apima teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.
- Apmokymai vyksta akyviai naudojant/kombinuojant skype programėlę su uždaru forumu.
- Kartą per savaite vyksta teorinė pamoka - kurios metu apžvelgiama nauja tema; aptariami/užduodami namų darbai.
- Teorinės paskaitos metu kiekvienas klausytojas gauna "namų darbus" kurie BŪTINAI turi būti atlikti iki sekančios paskaitos.
- Teorinės paskaitos vyksta balsu, darbo dienomis, vakarais (tikslesnis laikas derinamas kad tiktų visiems).
- Masterforex-V Advanced kurso klausytojai automatiškai patenka į http://www.masterforex-v.lt/Virtuali-prekybos-sal.html mokymosi periodui (plius 1 mėnuo nemokamai)
- Narystė uždarame Akademijos forume metams įskaičiuota
 

Trukmė: 

- Užsiėmimai trunka 3 mėnesius (priklausomai nuo grupės, gali trukt ir savaitę ilgiau).

 

Dėmėsio - Jums šis kursas netiks jei nesate pasiruošę 3 mėnesius iš eilės intensyviai ir sunkiai dirbti;
- Dalyvavimas visose paskaitose, ir visų namų darbų atlikimas yra būtinas.
- Rekomenduojama prieš šį kursą susipažinti su bendromis Forex prekybos savokomis, kadangi kurso metu bus nagrinėjamas tik Masterforex-V techninės analizės taikymas prekyboje.

 

Registracija:

Norint užsiregistruoti į Masterforex-V Advanced kursą - prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected] 


 
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
tcpip
tcpip
Rašyti privačią žinutę

156 žinutės
( +7 / -7 )

 Sveiki, ilgą laiką prekiavau FTSE 100 biržoje ir po mažu pereinu į FOREX biržą, nes suprantu, kad valiutų birža yra kur kas likvidesnė erdvė aktyviai prekybai, be to tai reikalauja mažiau investicijų norint pasiekti didesnių rezultatų per greitesnį laiką. Pastebiu, kad yra daug žmonių savarankiškai bandančių prekiauti, istoriškai nusvylančių reguliariai, patiriančių nuostolius. FOREX biržoje yra labai daug niuansų, daug įvairių elementų, kuriuos suprasti galima tik skaitant, nuolat tobulėjant, prekiaujant ir susiduriant su įvairiausiais sunkumais. Todėl turiu keletą minčių suburti bendraminčių žmonių komandą bendrai veiklai, kur kartu galima būtų mokytis, dalintis patirtimi, atlikti bandymus (pradžioje  demo) versijoje ir vėliau pereiti į tikrą prekybą forex'e. Galutinis ir strateginis tikslas būtų pradėti investicinę veiklą panaudojant atrastas geriausias strategijas.

 

Tikrai tikiu, kad jūsų gretose yra žmonių, kurie siekia sėkmingai prekiauti forex biržoje, kurie  nori save realizuoti šioje srityje ir entuziastingai to siekia. Jei kas susidomėjote kartu dalyvauti tokioje veikloje rašykite man  arba tiesiog palikite savo emeilą. Susisieksiu.

Kai zvelgi baimei i akis, itikink ja, kad esi stipresnis
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Tcpip - pagirtinas noras burtis į komandą. Man visada buvo įdomus žmonės kurie ne tik nori imti bet ir dalintis (tik šiuo principu remiantis gali išgyventi bet koks komandinis darbas)

Dar prieš kelis metus Lietuvoje už tokią įdeją tave būtų ant kryžiaus pakabinę lietuvos forumuose Nes mat "liaudis" manė kad tik "vieniši vilkai" gali uždirbt Forex rinkoje. Ir kad reik turėt kažkokį "slaptą ginklą" apie kurį jokiu būdų negali niekas žinot. Bet... džiugu kad tie laikai jau praėjo.

Tuo tarpu Masterforex-V Akademija siulo Lietuviams burtis į komandą dar nuo 2010 metų. Per tą laiką buvo įgauta nemažai patirties kaip padidinti tokios komandos bendravimo efektyvumą. Pvz. sub-komandų, kurios analizuoja tam tikrą atrskirą instrumentą (arba analizuoja rinkas pagal savo kažkokį specifinį rinkos matymą) - rezultatų srautas į vieną pagrindinę Virtualią Prekybos Salę.

Todėl jei tau vis dar yra noro jungtis į komandą - kviečiu tave į Masterforex-V.lt
Jei norėsi su manim susisiekti žinai kur ieškot

Sėkmės


Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2015-09-10 13:28)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

 Sveiki.
Kadangi daug kas užduoda tą patį klausimą - tai nusprendžiau atsakyti visiems iškart. Masterforex-V Advanced kurso programa sukurta taip, kad

1. Paskaita vyksta VIENĄ kartą per savaitę - ir jos metu užduodami namų darbai kuriuos Jūs būtinai turite atlikti savarankiškai IKI sekančios paskaitos. Namų darbai griežtai tikrinami.

2. Paskaitos vykst1 kiekvieną pirmadienį arba antradienį (arba jei visai grupei tiks kokia kita diena - tai prisitaikysim kad tiktų visiems)

3. Paskaita prasideda 20-21 vakaro LT laiku. Specialiai tam kad dirbantys žmonės galėtų prisitaikyt. Todėl Jums nereikia nei imt atostogų, nei išeit iš darbo 3 mėnesiams. Jeigu sugebėsite skirti dienoje 1-2 valandas kiekvieną dieną - būsite pirmūnais. smile emoticon
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

 Dėmesio
Nuo Balandžio 11d. prasideda Masterforex-V Adavnced kursas.
Vietų skaičius ribotas.

Masterforex-V Advanced - tai intensyvus online Forex kursas apimantis visą Masterforex-V teoriją pritaikant kiekvieną elementą praktikoje.

- Ar kadanors susidurėt su tokia situcija kai lygtais viską žinot, lygtais viską suprantat,Tačiau pažiūrėjus į valiutos grafiką – vistiek negalit sau tiksliai paaiškint kas vyksta?
- Išanalizavot visas įmanomas klasikines ir neklasikines Forex rinkos analizės teorijas ir būdus, tačiau vistiek neturite aiškaus rinkos matymo?
- Jaučiates tarsi kažką praleidot? Tarsi truksta kažkokios vienos (galbūt paskutinės) dalelės kad viskas atsistotų į savo vietas?
- Jaučiates tarsi už medžių nesimato miško?
- Ar Jums kada nors kylo  klausimas: tai į kurią pusę šiuo metu vyksta trendas? Kur yra tas taškas kurį kirtus taps vienareikšmitkai aišku kad trendas prasidėjo arba sustojo?
- Pastoviai susiduriate su panašiomis neišpręstomis mįslėmis?

Tada šis kursas skirtas būtent Jums!

Daugiau informacijos paspaudus šią nuorodą

Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

AUDUSD, EURUSD, USDCAD porų "judėjimo fazių" atskaitos taškai remiantis Masterforex-V TA

https://www.youtube.com/watch?v=p5nfOxM1nwU

Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2016-10-10 18:58)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital