Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Metodai

McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Kas is tiesu norite suprasti kas tas foreksas per daiktas, siulyciau nuodugniai isstudijuoti matematika, nors piniga galima ir be jos uzsikalt.
iulebro
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės

Tai gal būtų nesunku tuos skirtumus ir įpatybes keletu sakinių ir aptarti ?
Nes šiaip postas gaunasi panašus į eilinį pamokslavimą...
matai jei zinotum apie ka kalba eina tai galetumem ir padiskutuot, siuo atveju nematau prasmes. is tavo posto galima susidaryti nuomone jog jokiu skirtumu ir nera. tai gal paklausk saves pradziai: kokie svertai taikomi akciju birzoje? kiek laiko vyksta sesija per para? ar akcijos kotiruojamos viena kitos atzvilgiu? kokiais tikslais ir kas perka akcijas ir kas keicia valiuta... ir tt.
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

nuodugniai isstudijuoti matematika
matematika labai jau plati, ja nuodugniai istudijuoti gali uztrukti, idomu kokia nauda bus is to ?

matematinis protas bandys ieskoti racionalumo, bandys ispausti i kazkoki modeli. ar nebus tai laiko svaistymas...

P.S. matematikos mokslu esu siektiek ragaves, viska ka dariau susijusi su matieka, niekas neveikia
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

maumas :
Tai gal būtų nesunku tuos skirtumus ir įpatybes keletu sakinių ir aptarti ?
Nes šiaip postas gaunasi panašus į eilinį pamokslavimą...
matai jei zinotum apie ka kalba eina tai galetumem ir padiskutuot, siuo atveju nematau prasmes. is tavo posto galima susidaryti nuomone jog jokiu skirtumu ir nera. tai gal paklausk saves pradziai: kokie svertai taikomi akciju birzoje? kiek laiko vyksta sesija per para? ar akcijos kotiruojamos viena kitos atzvilgiu? kokiais tikslais ir kas perka akcijas ir kas keicia valiuta... ir tt.

Manau,jeigu atidžiau skaitytum,ką parašiau - tai nereikėtų tau eilinio pamokslo rašyti. Taigi punktais:
1.Aš ir neprašau tavęs su manimi diskutuoti! Nesu dar tiek kompetetingas,kad galėčiau sau leist diskutuoti.
Prašiau keletu sakinių aptarti skirtumus ir įpatybes.
2.Niekur nerašiau,kad skirtumų nėra - tai tavo fantazija.
3.Paklausus savęs gaunu ne visus atsakymus,todėl kartais ieškau jų ir čia.

Negi parašiau kažką super sudėtingo,kad nebūtų galima suvokti???ozingoff
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

grizli Indikatoriai beprasmiski akciju rinkose, ne ta apyvarta. Tamsta ot irodykite,kad tikrai beprasmiski as sakau,kad Jus 101% nusisnekate
Jokiu budu nesu indikatoriu priesininkas. Galima pasakyti net atviksciai esu ju (ir TA) karstas salininkas. Gal pergrubiai pasakiau "beprasmiski", noreciau pasakyti, kad akciju rinkoje indikatoriai nera tokie svarbus ir tikslus (ypac birzose su nedidele apyvarta, kaip pvz. OMXV), kaip Forexe.
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

grizli man ant DOW puikiai veikia TA indicatoriai ir viskas kaip ir forex
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

na bet ir rasytoju tauta
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

to grizli
Visi indikatoriai yra labai prasmingi, bet nei vienas nepasako kada pirkti, o kada parduoti. Įėjimo ir išėjimo taškai priklauso nuo strategijos, o indikatorius gali pasakyti ką tuo metu veikia rinka.
Tarkim naudoji breakout strategiją (čia ta apie, kurią rašai dienoraštyje kaip prekiauti per naujienas). Indikatorius gali pasakyti, kad rinka konsoliduojasi ir tuomet gali įeiti su breakout strategija net nežinodamas ar bus tos nujienos ir kokios tos naujienos laukia, pagal konsolidacijos "stiprumą" net gali bandyti nustatyti breakout rėžius. Analogiškai yra su trendo sekiojimo strategijom, jeigu indikatorius sako, kad trendas yra, tai gali įeiti su tokia strategija, jeigu sako, kad trendas silpsta reiškia reikia trauktis su šita strategija.
Gali būti, kad po breakout rinka įeina į trendą ir neverta fiksuoti pelno, o taikyti trendo sekiojimo strategiją iš karto, tai irgi gali pasakyti indikatorius. Žinoma visuomet egzistuoja paklaida ir išlieka klaidos rizika.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

Mantas_fx :

pvz mano metodas tai mano intuicija kuria as lavinu prekiaudamas ir stebedamas rinka
Manau, kad teisingas kelias . ( Pagrindas - rinkos stebėjimas ). Po to atsiras ir numatymas rinkos ( bent jau artimo laikotarpio).


Geriau net nebandyk užsiimti aiškiaregyste palik tai analitikams.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

banykit bandykit ir jusu pinigeliai pareis man
Is visu po truputi :D
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Jau aina seip maziau gert reik,o tai koma istikti gali
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Su trendine prekyba viskas aišku, išsirenki mėgstamiausią indikatorių ir pirmyn. O ką naudojat, kai rinka aiškiai netrendina, o labiau sėdi kanale?
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Jeigu netrendina irgi yra metodai: tik sedek ir spek skalpinti. Ypac man patinka GBR/JPY.
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

to ariel
Kai rinka konsoliduojasi, tai ten nėra ką veikti, nebent pastatyti stopus ir laukti išėjimo iš kanalo. Del šios priežasties reikia išmokti prekiauti keliose rinkose.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Klausimą patikslinčiau taip: kaip elgiatės, kai rinka banguoja 100 - 200 pipsų pločio kanale? Iš vienos pusės galima bandyti gaudyti bangas, iš kitos - kol "pamatysi" tą bangą, ji jau gali ir baigtis. Kokios būtų mintys?
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

http://forex-strategies-revealed.com/simple-breakout-system
Teoriškai reikia daryti šitaip, praktiškai tas gali ir nesigauti

Čia pvz. kaip tas gali ir nesuveikti iš mano patirties, čia konsoliduojasi ties 5$, stoksas, bet esmė ta pati:
nesekmingas įėjimas
Šitaip atrodo kai pavyksta, konsoliduojasi ties 3$
sekmingas įėjimas

Abiem atvejais reikėtų statyti stopą 5/10 centus virš kanalo (5.10/5,15 ir 3.10/3.15). Šitaip gali pralošti po 10 centų nuo akcijos pastatęs stop loss, o išlošti "neribotai".

Nupirkus kanale gali sulaukti 4 ir 2, dar blogiau yra dasipirkti kaip pakrenta.
Šitą įėjimą gali tobulinti iki begalybės, o išėjimai gali būti vėl labai įvairūs. Visų "rimtų" metodų esmė yra ta pati, "navarotai" prasideda jas tobulinant.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Su trendine prekyba viskas aišku, išsirenki mėgstamiausią indikatorių ir pirmyn. O ką naudojat, kai rinka aiškiai netrendina, o labiau sėdi kanale?
Ieškok squeeze setup aprašymo. Kaip tau minėjau, šitas setup'as būtent forex'e man neveikė, pasitelkus 5 min. grafiką.
www.investuotojas.eu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital