Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Webmoney - mažinam prekybinę riziką

Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Isvada viena ir paprasta. Tonis-Gerasis-100 proc. vel apsimelavo Siulau banint sita vyruka be teises sugryzt
Uzteks cia mums jo aferizmu
Kur pinigai, ten ir as:)
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Toni? Kas pasidare, kad vietoje rimto darbo, prasedejai visa savaite Spekuliantu puslapyje prirasydamas begale postu bei teisindamas save? Negi labiau apsimoka pyktis su visais, nei "kalti" pinigelius Forexe? Nesuprantu nieko.
Aš irgi nesuprantu , kodėl į panašius klausimus vis dar atsakinėju.

Rimtas darbas man nėra naujiena. Susitelkęs ir susikoncentavęs į vieną sritį darbavausi daugiau kaip metus. Nuo 2006 metų pavasario nebuvau nė karto prisijungęs MIRC'e spekuliantų kambaryje #akciju_birza, nebuvau
šiame saite (spekuliantai.lt ) pazvelgęs į nei vieną temą diskusijose , nei į vieną postą išskyrus vienintelę puslapio dalį "forex", bet ir ten užsukdavau ne kasdien ir ne dažnai. Nė karto nepasižiūrėjau Finastos puslapyje , kokios OMXV akcijų kainos .

Tai ir vadinu rimtu darbu : maksimali koncentracija , dėmesio sutelkimas, specializacija vienoje galimai siauroje srityje. Lieki tik tu ir rinka. Be jokių diskusijų saituose ar Mirc'e.

Taip būtų tęsesi ir toliau. NVPB biržoje prekiaujamomis akcijomis prekiavau ir domėjausi tik jau prieš gerą dešimtmetį. OMXV jau nebedomino ir niekada nebedomins, OMXV akcijos, nes tai per smulkus ir perdaug nereikšmingas dalykas , kad būtų prasminga gilintis į daugybę smulkių niuansų . Tik įvertinus visus niuansus, OMXV matau galimybę nors ir su nedideliu pelnu , bet prekiauti pelningai. Tačiau tikėtinas pelnas yra per mažas, kad vertėtų gaišti laiką įvairiausių prekybos ypatumų ir subtilybių detaliam gilinimuisi.

Tad specializacija nesikeičia - FOREX. Nedalyvavau ir nediskutavau jokiose kitose temose. Bet prieš kažkiek laiko į FOREX temą užsuko Agata. Ten ji diskutavo su kažkuo ten...apie pasąmonės įtaką prekybai, sėkmei , įvairiais klausimais išsakė savo poziciją, nuomonę. Pasidarė smalsu. Pasidarė smalsu paskaityti jos mintis ir kitose temose.

Taip pirmą kartą , po daugiau nei metų pertraukos užsukau ir į spekuliantų saito diskusijų temą , nesusijusią su FOREX.

Tai buvo MORALĖS tema. Ten radau įdomių diskusijų tarp Agatos, Aferisto, Nataraj.

Radau Agatos mintis lito devalvacijos temoje, Pastebėjau Gruodžio požiūrį. Įsijungiau į diskusiją.

Vėliau kažkas sukūrė FOREX KLUBO temą. Lūkuriavau, stebėjau ar bus kokių minčių, kokių nors idėjų. Tuščia. Nieko.

Pagalvojau, kad juk galiu pasiūlyti kai ką ir konkretesnio, prasmę parašiau , parašiau ten savo bendrą idėjos viziją , paprašiau išsakyti savo nuomones, savo idėjas. Stebiu toliau... Idėjų nedaug, niekas nerodo ir nebando imtis jokios iniciatyvos.

Be iniciatyvos nieko nebus. Visi stovės ir žiūrės, žiūrės iš šono, bet nieko nedarys .

Mąstau. Ar man to reikia ? Ar man reikia klubo ? Ar man reikia papildomų rūpesčių, ar man reikia laiką dar kam nors kitam skirti , išskyrus prekybą FOREX. Juk sekasi puikiai . Situacijas rinkoje suvokiu ir pelną uždirbu lengvai. Rezultai puikūs. Eksperimentuoju su nedidele sąskaitėle Rusijoje. Rezultatai stebina mane patį sąskaita nuo 1000 ( 2007.11.01) padidėja 23 kartus iki 23000 ( 2007.11.23 ).

Tad ar man reikia ? Logika ir protas sako , kad NEREIKIA.

Tuo tarpu sąžinė ir moralė sako kitką: jei matai galimybę padėti -padėk, jei matai kad savo veikla gali atnešti pelną kitiems - PRADĖK ir VYSTYK veiklą.

Tad apgalvoju, nuo ko reiktų pradėti, ir paskelbiu temą....

Prekybai nebelieka laiko. Gerai nepasiruošęs prekiauti nesiryžtu , o ruoštis nebėra kada. Paskutinius prekybinius sandorius atlieku pirmadienį ( 2007.12.03 ) dienos pelnas virš +10 %.

Prasideda darbas spekuliantų saito temose. Darbas nepaprastai sunkus. Niekada dar prekyboje nebuvau tiek pavargęs, antradienį ir trečiadienį einu miegoti 3-4 valandomis ryto.

Tai ne diskusijos, tai 3 parų nepertaukiamas žaidimas šachmatais . Simultanas. Priešininkų daug. Visose lentose privalau daryti tik teisingus ėjimus. Ketvirtadienio vakarą darosi jau sunku, pradėjo skaudėti galvą ( iki tol niekada neskaudėdavo net sunkiausiomis prekybos dienomis ), dėmesį sutelkti darosi jau sunku. Reikia poilsio. Ilsėtis einu anksčiau , ilgiau pamiegu . Vėl forma gera. Poilsio pakako.

Apmąstau situaciją . Viskas gerai. Nesijaučiu pralaimėjęs nei vienos partijos šiam sunkiam šachmatų žaidime, nors sprendimus dažnai priiminėjau ceitnoto sąlygomis.

Emocijos. Per šias tris paras nė karto neužvaldė jokios emocijos, tiesiog dirbau ir viskas. Žinojau praktiškai, kokio turinio postai pasirodys po valandos ar kelių ir žinojau , kokius atsakomuosius ėjimus maždaug darysiu.

Kuo rizikavau ? Niekuom . Sakiau ir rašiau tik tiesą, tad gynybines pozicijas turėjau visą laiką labai palankias.

. Tad tiek. Nuo pirmadienio gal apsilankysiu diskusijose čia rečiau .

Man iš ties reikia prekiauti FOREX'e .
Iš ties PROTAS ir LOGIKA sako , kad tik tai reikia daryti, daryti gal ir vienam

Dabar ir MORALĖ , bei SĄŽINĖ bus taip pat tam pritariančios.
SĄŽINĖ man sako, kad PADARIAU, ką galėjau , PABANDŽIAU PADARYTI tiek, kiek pajėgiau.

Pabandžiau padėti tiek, kiek leido šiai dienai man mano galimybės.



Pasidariau atostogas 4 dienų be prekybos , pramankštinau galvą, pažaidėm simultaną šachmatais, gal ir pakaks
vilijura
Rašyti privačią žinutę

179 žinutės
( +19 / -27 )

Toni, pasiulymas:
pagrisk savo kalbas, irodyk, jog kalbi tiesa.
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Sveiki,

Temą kuriu tikėdamasis konstruktyvaus ir dalykiško bendravimo.

Manau, kad Webmoney , yra ta sistema, kuri treiderių darbą daro nors truputį mažiau rizikingą. Smulkmenų FOREX'e nėra ir negali būti.
Jau apie metus pats naudojuosi Webmoney sistemos paslaugomis ir ši sistema niekada manęs neapvylė.

Webmoney tai savotiška internetinė piniginė, kuri turi savo WMID ( Sąskaitos numerį ) ir keletą skyrių, iš kurių populiariausi ir plačiausiai naudojami yra trys : Z ( JAV doleriai ), E (eurai ) ir R ( Rusijos rubliai ).

Mano Webmoney sąskaitos rekvizitai yra sekantys:

WMID 238027544805 ( sąskaitos numeris ) ir trys sąskaitos skyriai:
Z244308563009 ( JAV doleriams )
E359125278762 ( Eurai )
R113215295385 ( Rusijos rubliai )

Šie duomenys nėra slapti. Jie reikalingi kiekvieno iš mūsų verslo partneriams, kad galėtų pastarieji atsiskaityti už prekes, suteiktas paslaugas ir t.t.

Dar grįžtant prie to, kaip Webmoney sumažina FOREX prekybinę riziką, akcentuočiau FOREX sąskaitos operatyvų papildymą.

Štai, paprasčiausia situacija. Dėl nesėkmingai susiklosčiusių aplinkybių ir klaidingų mūsų priimtų prekybinių sprendimų, matome, kad iškilo būtinybė skubiai pasididinti sąskaitos depozitą. Čia Webmoney sistema tampa ypač vertingu pagalbininku. Savo prekybinę FOREX sąskaitą Webmoney sistemos pagalba galiu pasipildyti reikiamu lėšų kiekiu pakankamai operatyviai ( per 20-40 sekundžių ). Tiek maždaug laiko paprastai prireikia surinkti klaviatūroje reikalingus pervedimui duomenis.

Norėčiau akcentuoti sekančius dalykus:
Naudojimasis Webmoney sistemos paslaugomis, pervedant lėšas FOREX brokeriams, įeina į mano susikurtą bendrą prekybos FOREX,e modelį.

Lėšų pervedinėjimų sąnaudas, naudojantis Webmoney sistemos įkainiais, esu įkalkuliavęs į bendras FOREX prekybines sąnaudas , kiti naudojimosi Webmoney sistema privalumai taip pat užima svarbią vietą bendrame mano
prekybiniame modelyje. Webmoney sistema - yra pradinis mano prekybinio modelio atskaitos taškas .
Prekybinis FOREX modelis , kuriame nėra Webmoney sistemos, tai jau ne mano modelis ir apie tokį modelį aš nieko negaliu konkretaus pasakyti.

Tad konkreti užduotis visiems, kuriuos domina, būtent , mano Forex prekybinis modelis:

1. Užsiregistruojate Webmoney sistemoje ir veltui atsidarote sąskaitą.
( tai galite atlikti bet kuria Jums priimtina kalba : arba anglų ( http://www.wmtransfer.com/ ) , arba rusų ( http://webmoney.ru/ ).
Man patogiau naudotis rusų kalba , tuo tarpu daugeliui skaitančiųjų, galbūt, yra priimtinesnė anglų kalba.

2. Savo sąskaitų valdymui iš savo kompiuterių parsisiunčiate ir , sutinkamai su pateikiamomis puslapyje naudojimosi instrukcijomis susiinstaliuojate sąskaitos valdymo progrąmėlę ( Download Keeper Classic (angliškai ) arba Загрузить Keeper Classic (rusiškai).

3. Kai viską pilnai susitvarkysite , savo atsidarytų sąskaitų rekvizitus ( WMID numerį bei Z, E, R krepšelių numerius ) atsiųskite man į e-mailą : [email protected] . Taip aš žinosiu, kiek normaliai funkcionuojančių , paruoštų darbui , Webmoney sąskaitų mes turime savo dispozicijoje.

Pastaba: Webmoney sąskaitas geriau registruokite savo tikrais vardais, nes nežinia kada kas gali kur užkliūti.
Įdėjau kad jis nesunaikintų savo duomenų. Geros dienos altruiste.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

Gerai, GAME OVER.
Byla Nr. 001 , Tonis, dar žinomas kaip virvaido , tanot ir Toni.
E-paštas - virvaido ar gmail.com virguva at gmail.com virgiliju at gmail.com , rugeda gmail.com (ju turi gal apiem 30, kad galėtų registruoti skirtingas e-gold sąskaitas) ir dar keletas.
Užsiėmimas : internete skelbiasi kaip sėkmnigas Forex traderis, uždirbantis po 100 proc/mėn
Tikra veikla: smulkus uždarbiai po max 1 WMZ , priverčiant spaudyti žmones ant refererių, aktyvus tokių forumų kaip http://buzines.net , uzdarbis.lt dalyvis , kur lengvatikius priverčia uždirbinėti jam po 0,02 WMZ ar e-gold sąskaitose..

Uždarbis : Citata: "Man patiko . Jau 7 rublius per pusdienį surinkau."
"Pasurfinau tik dėl užmokesčio. O , šiaip pripažįstu tik surfus , realiai per dieną IŠMOKANČIUS 0,20-0,50$. Prasurfini kokiuose 8-15 saitų, ir susirenka kasdien po 2-3$"
Aišku, sąskaitą nuo 0,2 bakso 100 proc. padidinti nėra sunku....

Plačiau (mūsų Forex genijus ten prirašęs) :
http://www.uzdarbis.lt/lofiversion/index.php/t21444.html
http://buzines.net/lofiversion/index.php?t4236.html
http://earninguide.biz/forum/lofiversion/index.php/t113-700.html
http://earninguide.biz/forum/index.php?act=Search&CODE=show&searchid=036bf1c908a9e40cdb04a83aa51a3ca4&search_in=posts&result_type=topics&highlite=
http://buzines.net/topic4710.html

Oi reikėjo tau Toniuk susikurti kitus WMZ
P.S. : Beje, man keista, kad spekuliantai administracija toleruoja tokio žemo lygio apgavystes. O tereikėjo Google pažiūrėti R113215295385 WMZ sąskaitą... Įtariu, kokias supermamas būtų sunkiau išdurti, todėl ir registravosi spekuliantuose

P.P.S. na, paspauskite ant nuorodos
http://intoffers.com/members/register.php?ref=virvaido
Uždirbsite Toniui 0,01$ , o tai nelengvas jo darbas
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
hacker2005xp
Rašyti privačią žinutę

211 žinutės
( +9 / -8 )

Tuoj Tonis gris ir visus apvadins graziais zodziais
BuLLsEyE
BuLLsEyE
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +21 / -3 )

Kas nors šitą žmogų pažįstate asmeniškai?
Nes iš postų galima numanyti, kad pilnametis. O tai dar labiau apgailėtina...
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

Nepyk Toni, įdirbis geras buvo, manau net pavyko uždirbti eilinius 2$. Badu nemirsi.
Vien dėl atlikto sunkaus darbo,duok kokį refererį, paspausiu nereikalaudamas atlygio. Kiekvienas darbas gi turi būti atlygintas.
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Toni, ka tos tavo "padarytos kopijos" turetu demonstruoti?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Tema rakinama kaip neperspektyvi.
Common sense is not very common

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital